Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

razlog več za nakup:-yamaha dragstar 650

-kawasaki shadow 750

-suzuki marauder.... :)

Nočem se vtikovat, samo mimogrede; kawasaki shadow ne obstaja .) Obstaja pa Honda Shadow 750, Kawasaki nima čoperja 750.

Aja o tehle kuponih a so še kakšni ki niso danes potekli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nočem se vtikovat, samo mimogrede; kawasaki shadow ne obstaja .) Obstaja pa Honda Shadow 750, Kawasaki nima čoperja 750.

Aja o tehle kuponih a so še kakšni ki niso danes potekli?

tud mene to zanima :D

drgač pa poznam enga k prodaja kawasaki čoperja 600

in kdo je to??jure vegel :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da ga poznamo ja, tegale jureta vegla :slap: :D No saj mogoče je še en ali dva na motosvetu ki ga poznata in če bosta slučajno zašla v to temo se boste lahko skupaj smejali :OK:

P.S.: ne bit jezn nisn nič slabega mislo samo sem zelo slabe volje pa pač pride do tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa si daj jajca v mrzlo vodo, tak ko si je stric burek zadnjič, po navodilih carlazarja, ko je bil tui neke preveč sovražno nastrojen :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto je men delal ko je zaribal, sm gonu pa enkat sam padat začel obrati, pol sem ustavu ob cesti, probal vžgat, iz izpuha pa samo puff puff, potem sem doma vzel dol izpuh in pogledal bat :cry: takoj vse jasno, tko da uzami dol izpuh, pa poglej bat kakšen je, če ima rise je sigurno zaribal

...

u ti ku.rba, pol bo pa res kej tacga :? čeprou me mal bega, k kompresijo ma pa kr uredu...

bom jutr dau dol pa pogledou :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni zastonj Harley Harley. Na tak način mnogi pljuvajo po Ducatiju, ker za manj denarja dobijo zmogljivejše japonce... Ni point v tem. Gre za ime, prestiž. Tisti, ki hočejo v motociklizmu biti racionalni in pretehtati vse cene in kupiti najugodneje, znamka pa jim ne pomeni veliko, naj se vsaj vzdržijo tega in ne pljuvajo po znamkah kot sta npr. Harley in Ducati. Če si ga ne moreš privoščiti, ne rabiš iskati izgovorov, kot je npr.: "dosti pije," itd. Pri takšnih motorjih poraba ni pomembna. Ponavljam: gre za ime, ugled, prestiž. Nobena Yamaha ne bo v svetu čoperjev nikoli niti približno Harley (Pa ne da imam kaj proti Yamahi, namreč nimam nič. Tudi moj ata vozi Yamaho in ni slaba, za primerno ceno nudi tudi boljše stvari, kot jih imajo nekateri Harleyi.). Ampak nikoli pa ne bo Harley. Ime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da ga poznamo ja, tegale jureta vegla :slap: :D No saj mogoče je še en ali dva na motosvetu ki ga poznata in če bosta slučajno zašla v to temo se boste lahko skupaj smejali :OK:

P.S.: ne bit jezn nisn nič slabega mislo samo sem zelo slabe volje pa pač pride do tega...

mah k maš mitota ti oprostim samo z eno gajbo piva...drgač bi ble 3 ;)

sej to ostali lahko potrdijo k vejo kok sm nabit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah k maš mitota ti oprostim samo z eno gajbo piva...drgač bi ble 3 ;)

sej to ostali lahko potrdijo k vejo kok sm nabit :P

haha :OK: pridem v kratkem v lj pa boš mi praktično pokazal to nabitost :P Ne brez zajebancije res pridem zaj enkrat v lj ker grem gledat en kombinezon pa mogoče še grem kaj v tc-motoshop pa še vedno nisem zvedo al so vsi kuponi potekli danes al še ma kdo kakšnega ko velja pa bi meni lahko s tem pomagal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frend ma kombinezon dainese...sicer je str ene 2 leti...sam nošen je biu max 10x...ker ga res dobr poznam in sm biu zmer zravn kar ga je meu oblečenga...kaj pravte bo cena 50k predrago?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha 50 čukov je prepoceni :D Keri model pa? jaz si tut zdaj ogledujem dainese K pa ne vem če se še to sploh proizvaja al več ne pa kolko novi stane če kdo ve :?

Aja pa če mogoče ve keri koliko pa pride ta kombinezon nov ker če je res ko nov se mi zdi dokaj poceni pa vredu :? klik Edino slika je slaba v resnici pa je ta model zelo lep.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ti ku.rba, pol bo pa res kej tacga :? čeprou me mal bega, k kompresijo ma pa kr uredu...

bom jutr dau dol pa pogledou :cry:

Si pomislil da bi mogoče dal na servis motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tega k ma ta se zihr ne proizvaja...vožen je pa na apriliji rs125...lastnik ma doma firmo z arpilijami pa s tem...pa fiat pa vse..keša k fuka...tko da je fotr sinčku dau enga najbolših kombinezonov kar jih ma :D

tko da a 50k je kul? nia praske tud drsniki nikol niso bli tud zravn asfalta ne...ker ma sine motor za frajart po centru:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiiii :OK: Če pa ne boš kupo pa je slučajno številka 52 pa mi hitro povej pa bom jaz kupo :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, reesko, ja nabav pa dej fotko rukn gor :OK:

upam da se ne bo kdo smeju...matex a zrihtaš ušeska :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da se ne bo kdo smeju...matex a zrihtaš ušeska :P

če mi daš lupčka (pa če mi mozol na riti stisnš) :P (hec), ja bom poskusu kej zrihtat, se bova zmenla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mi daš lupčka (pa če mi mozol na riti stisnš) :P (hec), ja bom poskusu kej zrihtat, se bova zmenla :OK:

bom bom use okol riti porihtu...sam sklon se :devil: :naughty: :naughty:

no se bova zmenla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa bolš da ni še grčota vidla...on je tud bl čopr stajl :D

biu čopr stajl ;) zdej pa Naked stajl :naughty: :kva2:

hha a res...hudo hudo

ej on je po duši še zmer...on je IZKUŠENI čoperist...ane grčo :fredy:

dej ti izkušeni orač tih bod :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu čopr stajl ;) zdej pa Naked stajl :naughty: :kva2:

dej ti izkušeni orač tih bod :P

ti boš čoper po srcu skoz :D k maš tak stil vožnje...k ti je narava lepa :D

man pa motul diši :P

to glede opranja sva pa že z matexom predebatirala...navsezadnje je pa MSju velik "oračev" k so pa določeni ene 1000000x bl izkušeni k ti :winkiss:

pa brez zamere...ajd spavanje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš čoper po srcu skoz :D k maš tak stil vožnje...k ti je narava lepa :D

man pa motul diši :P

to glede opranja sva pa že z matexom predebatirala...navsezadnje je pa MSju velik "oračev" k so pa določeni ene 1000000x bl izkušeni k ti :winkiss:

pa brez zamere...ajd spavanje :D

narava itak da je lepa, pa vetr k lepo piha, to je prov zakon. SAm da se navadm motorja, kar traja ene 5k km, pol bomo pa vidl kdo je čoperist po srcu, k boš ti za mano vozu :) pol se boš pa mal ustavu, k bo mito ribnu, pa tko mal...

vem, da je velik oračev, pa vem, da se to usakmu nardi, sam ti k pravš kok si izkušen pa tko, te morm mal spomnt.

Itak pa poznamo sam 2 vrste motorjov: Uni k so že bli na tleh, pa uni k bodo. Nekateri žal večkrat.

make peace, not war ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!