Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Doer je akrapo :OK:

Alo pubeci kaj pa tota varjanta: KLIK :kva2: Bombaaa :kva2:

Ojej pa komaj si kupo praktično motor :BUA: :( Kak pa kaj cilinder, ojnica pa to?

Huuudooooo :kva2: tole bi pa kuj šu :kva2:

ma cilindr je brez prask, ojnica je pa tud brez lufta... me kr mal čud k gledam bat zdele je kr odlomlen :blink: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pomoje 3 × huje ko bungie.. zgleda fulll noro :kva2:

Če že ne zarad druga je huje zato ker ni prosti pad ampak te izstreli isto kot iz frače :OK: Dosti boljše :D

Pa še dodaten adrenalin ker si 5 metrov nad tlemi pa čakaš če bo kaj narobe da te zabije v zemlo da prideš na drugi strani ven :P

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grcar & Matex, use najbolše obema, velik seksa pa varnih kilometrou :beer2: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

...pa malo otrok :D

ja no sej midva z veseljem v svoj absinth party sprejmema tudi ostale ne, ampak pol mora zdržat do konca, če ne mu bo še žal, da se je spuščal v kaj takega, s pijanskimi narodi kot smo štajerci in dolenci :D :D :D :D :D

:OK: :grim

ma dej jao učeraj v roll baru, naročimo bambus (za tiste ki ne veste, je to kokakola + cviček ali metliška črnina), pa nam kelnarca prnese fanto + refošk :? sej ne rečm d ni blo dobr ampak to ni bambus jebote, to je polka :angry: in potem bi risko ns učil pit :lol1:

aja vse najboljše slavljencem, sej ne vem točno kdo je....grčo, matex, krik,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wooohooo, to pa zalima :devil: Čeprov po eni strani bi blo lepo vidt kitajsko :P

Kitajska je na drugi strani samo v filmih :D Če bi te zabilo skozi središče Zemlje, bi na drugi strani pogledal ven v Tihem oceanu :)

To je pol Miš-maš :OK:

:yes: Če hočemo da izpade lepo (spodnja polovica kozarca rumena, zgornja rdeča), a mogoče kdo ve kako je s temi temperaturami? Sem slišal da je pomembno katera pijača ima manj stopinj in katera več :? Mogoče kdo ve kako mora biti pravilno? Me res zanima :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja po fizikalnih zakonih so hladnejši plini in tekočine gostejše, in tako tudi težje, in tko lahk tut izbiraš katera barva bo spodaj ali zgoraj, je pa dobro najprej nalit tisto, ki bo spodaj, in potem zgornjo pijačo točit v nagnjen kozarec (kot bi točil pivo) kar se da počasi

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tisto o zabijanju skozi zemljo skozi središče Zemlje... Nekak mi ni bil všeč Tihi ocean pa sem šel gledat kam bi prišel če bi šel v Sloveniji v Zemljo in potem pravokotno na Zemljino os na drugi strani ven... Prišel bi na Havaje :OK: :OK: :OK: To pa se že zelo lepo čuje :P Zabijte me skozi prosim, si bom dal čelado gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo pubeci kaj pa tota varjanta: KLIK :kva2: Bombaaa :kva2:

faaaak...to morš jit s praznim želodcem...kku bi šlu tu pr ns na dolenskem :hmm: bi mogu bit en bazen še spredej :lol1: :slap: :P

fora d se elastika strga :blink: bi šu res na kitajsko...ampk okol zemlje :kva2:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz si bom kupo eno novo Shoei, pol pa tud mene lahko zabijete saj bo zdrzala :D

more bit arai .) če ne ti bo betico odprl .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slavjenčki, vse naj naj :004

...pa malo otrok :D

:OK: :grim

ma dej jao učeraj v roll baru, naročimo bambus (za tiste ki ne veste, je to kokakola + cviček ali metliška črnina), pa nam kelnarca prnese fanto + refošk :? sej ne rečm d ni blo dobr ampak to ni bambus jebote, to je polka :angry: in potem bi risko ns učil pit :lol1:

aja vse najboljše slavljencem, sej ne vem točno kdo je....grčo, matex, krik,...

Hvala še enkrt usem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

more bit arai .) če ne ti bo betico odprl .)

Zakaj pa arai? Lahko x-lite, suomy,... (da ne bo šu res kdo preizkušat kako zgleda, če letiš skozi zemljo - se pravi čez skorjo, astenosfero in jedro :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa arai? Lahko x-lite, suomy,... (da ne bo šu res kdo preizkušat kako zgleda, če letiš skozi zemljo - se pravi čez skorjo, astenosfero in jedro :P )

stroj pa ti si čisti geolog :P

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe vem :naughty: To je zato k ns Radoman uči...vsak k je že slišu za njega ve o čem govorim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe vem :naughty: To je zato k ns Radoman uči...vsak k je že slišu za njega ve o čem govorim

RADoMAN...rad ima moške?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!