Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

a more bit cilindr čist gladk, al se lohka poznajo sledi smeri premikanja bata...niso praske al karkol, sam ne da se spravt stran... a bi blo to za honat rajš?

aja evo sliko:

post-11961-1169070811_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a more bit cilindr čist gladk, al se lohka poznajo sledi smeri premikanja bata...niso praske al karkol, sam ne da se spravt stran... a bi blo to za honat rajš?

aja evo sliko:

tole je čiiiiist v pizdi...moj prejšn zariban cilindr ni meu tok prask... :D

drgač pa dvomm da boš ti to pohonu...ker je pomoje preveč spraskan..dej ga pomert...pa največji bat je 55.9x

glede x-a pa nevem točn :D

sicer pa...jst ti prodam cilindr ;) brez prask...je za močno verzijo...pa je tak da boš reku če ti novga prodajam :D

če te zanima PM

mogu sm mal reklame nardit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ti piz**a... men je pa tok lep zgledou, da ga pru sploh nism meu namena honat dt... grem pol jutr šeenkrat na servis uprašat kva se spoh splača nrdit... bat se da kupt največji za 1mm večji, tko da bi mogoče še šlo :? :blink: bom vidu no... čene ti pa pm pišem :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a more bit cilindr čist gladk, al se lohka poznajo sledi smeri premikanja bata...niso praske al karkol, sam ne da se spravt stran... a bi blo to za honat rajš?

aja evo sliko:

tot cilinder je dobesedno v pizdi res :D meni ko je ribno je mel cilinder pol majn risov pa sm ga menjal z novim...tak da ti priporočam da daš novga gor...sicer pride dražje ampak je mal bol ziher kot pa dat to rihtat...

folk 1 predlog...če nea motor vžge...niti po menjavi svečke pa recimo da takoj fergazer preveriš (itq je še 100 drugih vzrokov lahk)...dajte bat ven vzet pa pogledat ker drgač je še večja pizdarija lahk kot sam bat za menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u ti piz**a... men je pa tok lep zgledou, da ga pru sploh nism meu namena honat dt... grem pol jutr šeenkrat na servis uprašat kva se spoh splača nrdit... bat se da kupt največji za 1mm večji, tko da bi mogoče še šlo :? :blink: bom vidu no... čene ti pa pm pišem :)

lp

ja sej sm te dodou na msn :D

drgač pa ne morš 1mm...ker je to občutno preveč...ti mar rise več k 1mm globok...honat se da če maš tko manše praskice skor nčl se prav...ti maš pa ČIST zariban...hona se tist k je ubistvu sam vizualna praska..ti maš pa prou lukno not kukr vidm na sliki...al se motm?

kje to šraufaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res ja...pač ljubitelj ravnin...

en izkušenc na motosvetu je isto tak... :devil:

ja sej sm te dodou na msn :D

drgač pa ne morš 1mm...ker je to občutno preveč...ti mar rise več k 1mm globok...honat se da če maš tko manše praskice skor nčl se prav...ti maš pa ČIST zariban...hona se tist k je ubistvu sam vizualna praska..ti maš pa prou lukno not kukr vidm na sliki...al se motm?

kje to šraufaš?

ti kr riskota posluš, pa dost izkušenj z bati & cilindri :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ti pa v gledanju narave :)

tot cilinder je dobesedno v pizdi res :D meni ko je ribno je mel cilinder pol majn risov pa sm ga menjal z novim...tak da ti priporočam da daš novga gor...sicer pride dražje ampak je mal bol ziher kot pa dat to rihtat...

folk 1 predlog...če nea motor vžge...niti po menjavi svečke pa recimo da takoj fergazer preveriš (itq je še 100 drugih vzrokov lahk)...dajte bat ven vzet pa pogledat ker drgač je še večja pizdarija lahk kot sam bat za menjat

hmmm od kje mi je to znano :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ti pa v gledanju narave :)

gledanju ja, nekateri pa celo v oranju ;) Sm ti že 100x povedu, da k boš meu več k 20.000 km brez padca, da pametuj drugim, do takrat pa psssst :)

folk, a še komu MSN jebe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst če hočm komu kej pisat, mi pol čez pou minute napiše, da sporočilo ni bilo dostavljeno :BUA: damn fakn MSN :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledanju ja, nekateri pa celo v oranju ;) Sm ti že 100x povedu, da k boš meu več k 20.000 km brez padca, da pametuj drugim, do takrat pa psssst :)

folk, a še komu MSN jebe?

no to glede tvojih kilometrov ne bom komenteru :D

mene tud jebe :P

ma jst če hočm komu kej pisat, mi pol čez pou minute napiše, da sporočilo ni bilo dostavljeno :BUA: damn fakn MSN :angry:

identično je pr men...sm ga meu pouhn kurac zato pa zdej že spim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to glede tvojih kilometrov ne bom komenteru :D

mene tud jebe :P

identično je pr men...sm ga meu pouhn kurac zato pa zdej že spim :P

bol počasni kilometri pa varni, kot par hitrih, pa se pol razfukaš, da te komi skup sestavjo ;)

Sej BMK, k boš mal starejši, ti bo bl jasn, kaj sm hotu povedat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ti pa v gledanju narave :)

hmmm od kje mi je to znano :BUA: :BUA: :BUA:

hehe :) sj sm napisal da če menjaš tut cilinder da je MAL BOL ZIHER ni pa nobena stvar 100% odvisno tut kolk maš sreče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bol počasni kilometri pa varni, kot par hitrih, pa se pol razfukaš, da te komi skup sestavjo ;)

Sej BMK, k boš mal starejši, ti bo bl jasn, kaj sm hotu povedat :P

dej racer sej je kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo kšnga kupca za varaderota...pa cene ne spustim pod 990 000 :P :P

evo še link

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=1237652#

kolk je pa nov???

morš vedt da čim ga zapelš iz trgovine je motor kakih 10% manj vreden,če nardiš z njem še 10k km,še kakih 5% če je res vse tipi topi brez praske...no ja...še zmer če grem jst kupvat motor pa sm naprasku zanj 4200€(bivši miljon od oka)pa mi ti tolk,sicer mal,rabljenga prodajaš za kakih 200,300,400€ cenej od novga pač napraskam še tist drobiž pa grem po novga brez 10k km če ne druzga...štekaš :)

Sej ne vem kok je nov tko da govorim na pamet .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk je pa nov???

morš vedt da čim ga zapelš iz trgovine je motor kakih 10% manj vreden,če nardiš z njem še 10k km,še kakih 5% če je res vse tipi topi brez praske...no ja...še zmer če grem jst kupvat motor pa sm naprasku zanj 4200€(bivši miljon od oka)pa mi ti tolk,sicer mal,rabljenga prodajaš za kakih 200,300,400€ cenej od novga pač napraskam še tist drobiž pa grem po novga brez 10k km če ne druzga...štekaš :)

Sej ne vem kok je nov tko da govorim na pamet .)

mensezdi, da je nova honda varadero okol milijon dvesto, starih dobrih tolarjev, če se ne motim... drugač pa vprašaj varaderodriverja, on je novega kupo

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja sej pol cena kr realna .)

bi pa jst na tvojm mestu še zavrtu kilometre mal nazaj pol bi pa brez problema motor šu za kak mio SIT :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok orač

ful je smešn ane :slap:

Je ja, ker si ti en butl, ne govort okol bedarije, come and see me nigga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok orač

ful je smešn ane :slap:

valda da je...ti mi skoz naprej mečeš to da sm fuknu...jst teb tega ne prvošm sam da ne boš kdaj ob nepravem času na nepravem mestu...ker se lahko tud rossiju recmo zgodi zlo hitr...pač nisi 10000% skoncentriran tko k jst nism biu pa se zgodi...tko da ne mi preveč tega naprej metat...ker tvoji kilometri na daelimu sm ti povedu se ne morjo primerjat s kilometri na odprtem mitotu..tkoda nisi nevem kaj več izkušen k jst...isti kurac ;) je pa res da si starrejši...in s tem posledično pride tudi pamet...no vsaj pri večini...zase se pa sam odloč kam spadaš s svojimi nadaljnimi izjavami

Je ja, ker si ti en butl, ne govort okol bedarije, come and see me nigga :grim

vsaj en pametn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja, ker si ti en butl, ne govort okol bedarije, come and see me nigga :grim

Zakaj bi biu pa jst butl, k se hočm čim bolj varno furat in ne hodm pozerat na ride, pa sam pr seb misl, pizda sm zajeban, k se znam hitr čez ride pelat ;) :yawn:

Se raj pelm počas, pa da se ne razfukam, tko kot si se ti ene 2x al 3x z aprilijo, ker nekateri smo si motor sami kupil, nekateri ste pa sam mamici rekl, da bi meu motor, pa ste že v štacuno letel (pa ti nism nč fouš), pač nekateri majo preveč keša, pa se jim jebe, če se razfukajo, sej dnar za popravilo itak je, jst pa mal bl gledam na to, da bo motor ceu ustov, pa da se bom še doug pelov.

Sej boli me kurac zate pa za druge, kako se furate, sam ne pol jokat, če se razfukaš po svoji krivdi zarad pretiravanja in to. Drugač je, če si v določenem trenutku na napačnem mestu in pride do nesreče, kjer nisi nič kriv, oz. tut če si, samo da se nesreča ne zgodi zarad pretiravanja.

valda da je...ti mi skoz naprej mečeš to da sm fuknu...jst teb tega ne prvošm sam da ne boš kdaj ob nepravem času na nepravem mestu...ker se lahko tud rossiju recmo zgodi zlo hitr...pač nisi 10000% skoncentriran tko k jst nism biu pa se zgodi...tko da ne mi preveč tega naprej metat...ker tvoji kilometri na daelimu sm ti povedu se ne morjo primerjat s kilometri na odprtem mitotu..tkoda nisi nevem kaj več izkušen k jst...isti kurac ;) je pa res da si starrejši...in s tem posledično pride tudi pamet...no vsaj pri večini...zase se pa sam odloč kam spadaš s svojimi nadaljnimi izjavami

vsaj en pametn :D

Kdo komu naprej meče, da se počas pele, pa se smejiš, kok mam še do roba?

Poglej raj svoje slike, k jih tok rad pošiljaš po MSN-ju, k skor z glavo po ograji brusš, pa v ovinku maš glavo čist na nasprotnem pasu... :headbang:

Dej ne da se mi kregat s tabo, sam upam, da se ti ne bo še kej hujšga zgodil, glede na napovedih, da boš usak dan na ridah, pa da se morš na kolen naučit vozt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi biu pa jst butl, k se hočm čim bolj varno furat in ne hodm pozerat na ride, pa sam pr seb misl, pizda sm zajeban, k se znam hitr čez ride pelat ;) :yawn:

Se raj pelm počas, pa da se ne razfukam, tko kot si se ti ene 2x al 3x z aprilijo, ker nekateri smo si motor sami kupil, nekateri ste pa sam mamici rekl, da bi meu motor, pa ste že v štacuno letel (pa ti nism nč fouš), pač nekateri majo preveč keša, pa se jim jebe, če se razfukajo, sej dnar za popravilo itak je, jst pa mal bl gledam na to, da bo motor ceu ustov, pa da se bom še doug pelov.

Sej boli me kurac zate pa za druge, kako se furate, sam ne pol jokat, če se razfukaš po svoji krivdi zarad pretiravanja in to. Drugač je, če si v določenem trenutku na napačnem mestu in pride do nesreče, kjer nisi nič kriv, oz. tut če si, samo da se nesreča ne zgodi zarad pretiravanja.

torej...kaj pol men skoz naprej mečeš to da sm fuknu?

halooo na ravninismfuknu pa ne zarad preveč hitrosti ampak zaradi lack of concentration :D

to da ti pa je važno da motor cel ostane se mi pa ne zdi normalno za 19-letnika ;) bi mogu mal bl odraslo razmišlat..al pa maš premal življenjskih izkušenj...(k sm jst padu šenkam enmu 5 motorjev sam da ne bi se tko končal k so mi njprej zdravniki napovedal da se bo)...aja teb je pa važn da motor ostane ceu...c-c-c

neodgovornost pa jaka :D

Zakaj bi biu pa jst butl, k se hočm čim bolj varno furat in ne hodm pozerat na ride, pa sam pr seb misl, pizda sm zajeban, k se znam hitr čez ride pelat ;) :yawn:

Se raj pelm počas, pa da se ne razfukam, tko kot si se ti ene 2x al 3x z aprilijo, ker nekateri smo si motor sami kupil, nekateri ste pa sam mamici rekl, da bi meu motor, pa ste že v štacuno letel (pa ti nism nč fouš), pač nekateri majo preveč keša, pa se jim jebe, če se razfukajo, sej dnar za popravilo itak je, jst pa mal bl gledam na to, da bo motor ceu ustov, pa da se bom še doug pelov.

Sej boli me kurac zate pa za druge, kako se furate, sam ne pol jokat, če se razfukaš po svoji krivdi zarad pretiravanja in to. Drugač je, če si v določenem trenutku na napačnem mestu in pride do nesreče, kjer nisi nič kriv, oz. tut če si, samo da se nesreča ne zgodi zarad pretiravanja.

Kdo komu naprej meče, da se počas pele, pa se smejiš, kok mam še do roba?

Poglej raj svoje slike, k jih tok rad pošiljaš po MSN-ju, k skor z glavo po ograji brusš, pa v ovinku maš glavo čist na nasprotnem pasu... :headbang:

Dej ne da se mi kregat s tabo, sam upam, da se ti ne bo še kej hujšga zgodil, glede na napovedih, da boš usak dan na ridah, pa da se morš na kolen naučit vozt...

ammm...možgani so taki kot mišica...bolk ko jo trenirašbolj se bo povečala...isto je pa pr motociklizmu...for gain the skills you have to practice...tko k flejmči prau...good in not enough ;)

topa da se bom jst po ridah vozu je pa bolš zame...bolš da se tm naučim vozt vsaj vem da nitok slab "poligon"...ker to da se neki naučiš ne pomen da pretiravaš z nečim...ampak da počasi dadgrajuješ svoje sposobnosti...in ker gre to počsi bom celo poletje preživeu tam...in upam na rezulatt konec sezone...that's what i'am talking about... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi biu pa jst butl, k se hočm čim bolj varno furat in ne hodm pozerat na ride, pa sam pr seb misl, pizda sm zajeban, k se znam hitr čez ride pelat ;) :yawn:

Se raj pelm počas, pa da se ne razfukam, tko kot si se ti ene 2x al 3x z aprilijo, ker nekateri smo si motor sami kupil, nekateri ste pa sam mamici rekl, da bi meu motor, pa ste že v štacuno letel (pa ti nism nč fouš), pač nekateri majo preveč keša, pa se jim jebe, če se razfukajo, sej dnar za popravilo itak je, jst pa mal bl gledam na to, da bo motor ceu ustov, pa da se bom še doug pelov.

Sej boli me kurac zate pa za druge, kako se furate, sam ne pol jokat, če se razfukaš po svoji krivdi zarad

Grčar kaj tebe boli kurac, kako se jst pelm oz. kokrat sm se z aprilio razsu..aa? Kaj mislš, da če se 3x gor pa dol pelš na kolen na ridah, potem že poziraš?

Najlažji izgovor je, če česa NE ZMOREŠ, da govoriš, da je to bedarija oz. neumnost in da ti tega ne odobravaš (snov 3 letnika psihologija) :grim

Men se gladko jebe, kako ti vozš, samo ne govor okol, čez mene, ker bom ubolu

IN pa bod raj tih, ker neveš, kako sem jst ta motor dubu in se te v končni fazi ne tiče, razumeš?

samo rečt mamici, he he, bom raj tih, če si butl si butl in zgleda, da te mot to, glede nato, da skos to omenjaš, pa še neveš ne, če je res

Pa sva kr zaklučla

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!