Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

torej...kaj pol men skoz naprej mečeš to da sm fuknu?

halooo na ravninismfuknu pa ne zarad preveč hitrosti ampak zaradi lack of concentration :D

to da ti pa je važno da motor cel ostane se mi pa ne zdi normalno za 19-letnika ;) bi mogu mal bl odraslo razmišlat..al pa maš premal življenjskih izkušenj...(k sm jst padu šenkam enmu 5 motorjev sam da ne bi se tko končal k so mi njprej zdravniki napovedal da se bo)...aja teb je pa važn da motor ostane ceu...c-c-c

neodgovornost pa jaka :D

ammm...možgani so taki kot mišica...bolk ko jo trenirašbolj se bo povečala...isto je pa pr motociklizmu...for gain the skills you have to practice...tko k flejmči prau...good in not enough ;)

topa da se bom jst po ridah vozu je pa bolš zame...bolš da se tm naučim vozt vsaj vem da nitok slab "poligon"...ker to da se neki naučiš ne pomen da pretiravaš z nečim...ampak da počasi dadgrajuješ svoje sposobnosti...in ker gre to počsi bom celo poletje preživeu tam...in upam na rezulatt konec sezone...that's what i'am talking about... :P

Najprej je itak varnost sebe, s tem da si bolj pozoren pri vožnji in furaš svojim sposobnostim primerno, tko da sploh ne padeš in s tem motor ostane ceu ;)

A da nisi padu zarad preveč hitrosti? A si prepričan? :hmm: Zdej pa povej, al tle v tem postu nabijaš, al si nabijov v tistem postu, kjer si napisu, da si fuknu pri hitrosti večji kot gre od Jerneja aprilija (gre mu 140km/h), tko da se je treba odločt, kaj boš nabiju, ne pa da v vsakem drugem postu drugač govoriš.

Itak, na ride pa po kolenu, če ti še noben ni povedu, da cesta ni dirkališče, ride odkar je ograja tm, še posebno niso dobre za učenje, tm itak hodjo sam ˝izkušeni pozerji˝ po kolenu vozt, da drugi vidjo .) Pejt na dirkališče, pa se tm nauč po kolenu vozt, ne pa na javni cesti ogrožat se be in druge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je itak varnost sebe, s tem da si bolj pozoren pri vožnji in furaš svojim sposobnostim primerno, tko da sploh ne padeš in s tem motor ostane ceu ;)

A da nisi padu zarad preveč hitrosti? A si prepričan? :hmm: Zdej pa povej, al tle v tem postu nabijaš, al si nabijov v tistem postu, kjer si napisu, da si fuknu pri hitrosti večji kot gre od Jerneja aprilija (gre mu 140km/h), tko da se je treba odločt, kaj boš nabiju, ne pa da v vsakem drugem postu drugač govoriš.

Itak, na ride pa po kolenu, če ti še noben ni povedu, da cesta ni dirkališče, ride odkar je ograja tm, še posebno niso dobre za učenje, tm itak hodjo sam ˝izkušeni pozerji˝ po kolenu vozt, da drugi vidjo .) Pejt na dirkališče, pa se tm nauč po kolenu vozt, ne pa na javni cesti ogrožat se be in druge.

:lol: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap:

Seveda ja, na dirkališče se učit po kolenu vozt.. Ne priporočam! Edin, če boš sam gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist za Aprilijo si sam razlagu, kolkrat si fuknu.

Kako pa ti veš, da jst ˝ne zmorem˝ po kolenu furat? Men se ni treba dokazovat pred drugimi, ti pa zgleda da se morš :hmm: ker na ridah si vedno takrat, ko je še kdo, da bi biu pa ti sam na ridah, pa da bi se po kolenu furov, to pa pol ni več zanimivo ane, k te drugi ne pohvaljo kok obvladaš :slap:

Če se ti jebe, kako jst furam, zakwa se pa pol neki mešaš med ˝pogovore˝ med mano pa riskotom? ČE se ti jebe, bod tih, pa si misl svoje.

Praši svojga najbolšga prjatla riskota, k informacije, da ti je mamica motor kupla, fotr pa avto so pršle od njega. (Pa če vrjamš al pa ne).

Tist zdnji odstavek, si pa verjetno zase mislu, ker si ti večkrat omenju besedo ˝butl˝, tko da sam psssst ;) Ja jebeš, tut taki morjo/morte žvet.

A sva res zaklučla? Zakwa se mi zdi, da se boš hitr še mal oglasu :grim

:lol: :lol: :lol1: :lol1: :lol1: :slap: :slap:

Seveda ja, na dirkališče se učit po kolenu vozt.. Ne priporočam! Edin, če boš sam gor

Če še nisi slišou, obstaja Društvo Maksi, ki ima med drugimi delavnicami varne vožnje tudi delavnico varne vožnje na dirkališču (Novi Marof), ker te lahko naučijo tut po kolenu pelat, lahko se pa tut na navadni MAKSI delavnici naučiš, pri vaji, kjer furaš v krogu. Ampak takrat k so te delavnice, si šou ti raj na ride mal pogledat al pa pozerat, ker ti itak use znaš in si najbolši voznik motornega kolesa .)

klanjam se :worship: :worship: :worship:

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist za Aprilijo si sam razlagu, kolkrat si fuknu.

Kako pa ti veš, da jst ˝ne zmorem˝ po kolenu furat? Men se ni treba dokazovat pred drugimi, ti pa zgleda da se morš :hmm: ker na ridah si vedno takrat, ko je še kdo, da bi biu pa ti sam na ridah, pa da bi se po kolenu furov, to pa pol ni več zanimivo ane, k te drugi ne pohvaljo kok obvladaš :slap:

Če se ti jebe, kako jst furam, zakwa se pa pol neki mešaš med ˝pogovore˝ med mano pa riskotom? ČE se ti jebe, bod tih, pa si misl svoje.

Praši svojga najbolšga prjatla riskota, k informacije, da ti je mamica motor kupla, fotr pa avto so pršle od njega. (Pa če vrjamš al pa ne).

Tist zdnji odstavek, si pa verjetno zase mislu, ker si ti večkrat omenju besedo ˝butl˝, tko da sam psssst ;) Ja jebeš, tut taki morjo/morte žvet.

A sva res zaklučla? Zakwa se mi zdi, da se boš hitr še mal oglasu :grim

Če še nisi slišou, obstaja Društvo Maksi, ki ima med drugimi delavnicami varne vožnje tudi delavnico varne vožnje na dirkališču (Novi Marof), ker te lahko naučijo tut po kolenu pelat, lahko se pa tut na navadni MAKSI delavnici naučiš, pri vaji, kjer furaš v krogu. Ampak takrat k so te delavnice, si šou ti raj na ride mal pogledat al pa pozerat, ker ti itak use znaš in si najbolši voznik motornega kolesa .)

klanjam se :worship: :worship: :worship:

:slap:

IDIOT

lej slow motion, jst se mešam, samo slišm stvari, ki mi grejo na kurac, razumeš?

No govorice so napačne, tko, da se najprej prepriči, preden jih širiš

sicer se bova pa v živo zmenila, k se vidva

aja glede kolena, vem grčar vem, sem vidu

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel da se boš še kej oglasu. :grim

Lepo da priznaš, da si. Jst sm pa Miha, če si slučajno pozabu, ker takrt si se mi predstavu z drugim imenom. .)

Ja pol tut svojmu kolegu povej, da ma napačne informacije.

Grožnja? :krneki:

lej, ti daš men mer, jst ga dam teb, pa je zadeva rešena.

Glede kolena, si vidu kaj? A da obstajajo MAKSI delavnice? al hočš rečt, da si vidu da ne zmorm na kolen jet? A to sam profesionalci vidte pri normalni vožnji, da nekdo ne more jet na kolen? Dej razlož mi prosm .)

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdel da se boš še kej oglasu. :grim

Lepo da priznaš, da si. Jst sm pa Miha, če si slučajno pozabu, ker takrt si se mi predstavu z drugim imenom. .)

Ja pol tut svojmu kolegu povej, da ma napačne informacije.

Grožnja? :krneki:

lej, ti daš men mer, jst ga dam teb, pa je zadeva rešena.

No, thats a promise

Ne rabš bit pro, da vidš kaj kdo zmore oz. česa ne

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,

A me boš prefuku? :unsure: uuu, kok se bojim .) Pa še neki mi povej, a boš sam pršu, al boš mogu še prjatle poklicat, da bodo pomagal?

Dotaknš se me, pa si boš zajebu lajf. Ni grožnja, thats a promise .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A me boš prefuku? :unsure: uuu, kok se bojim .) Pa še neki mi povej, a boš sam pršu, al boš mogu še prjatle poklicat, da bodo pomagal?

Dotaknš se me, pa si boš zajebu lajf. Ni grožnja, thats a promise .)

:lol1: :lol1: :lol1:

Boš pol povedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, thats a promise

Ne rabš bit pro, da vidš kaj kdo zmore oz. česa ne

Pomoje, da bi se ti mogu priklučt MAKSI društvu, da boš druge učiu, pa če bo kdo šele motor kupu, pa česa še ne bo znov, najbol da mu zetežiš, da more motor prodat.

Pomoje da se ti še Rossi klanja :hmm:

res, vsaka čast :worship:

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomirta´ se fanta, pojdita na en pir pa bo vse bolje.

DANES 18.1.2007 sem dal uspavati psa :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: R.I.P. AMIK

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje, da bi se ti mogu priklučt MAKSI društvu, da boš druge učiu, pa če bo kdo šele motor kupu, pa česa še ne bo znov, najbol da mu zetežiš, da more motor prodat.

Pomoje da se ti še Rossi klanja :hmm:

res, vsaka čast :worship:

:lol1: :lol1: :lol1:

KRETEN

Ti se lahko vsakemu tukaj klanjaš, ker to ni vožnja, ampak obračanje šleparja, kar ti izvajaš....

Izkušnje...kakšne že :lol1: preklet čičenc usekan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

Boš pol povedu

Tok odrasel, pa groziš :)

ČE bi biu normaln, bi vedu, da nasilje ni rešiev. .) Ampak, najbolš je pa enga prefukat ane? Sam ne vem zakwa taki prpelejo še ene par kolegov zravn, a to spet pozerstvo pa to? Ne razumm tega najbolš :hmm: Je treba kolegom pokazat, da loh enga nalomš, al je to za varnost, če tebe en prefuka, da se drugi pol na njega spravjo? :krneki:

P.S. Jeba je edino to, da če se komu kej nardi, pa če slučajno pride do kakšne tožbe... je tlele velik lepoh dokazov glede groženj :) Pa pač k rataš polnoleten, prevzameš use kazni in podobno nase, tko da je mal za razmislt. :)

KRETEN

Ti se lahko vsakemu tukaj klanjaš, ker to ni vožnja, ampak obračanje šleparja, kar ti izvajaš....

Izkušnje...kakšne že :lol1: preklet čičenc usekan

a KRETEN is your middle name?

Ja zaenkrat se res loh še klanjam, pa premikam, hodm, me še nč revma ne jebe.

Šlepar? Ja, kako veš, da bom šou tut za šlepar izpit delat? A sm ti mogoče že govoru kdaj o tem :hmm:

Izkušnje vožnje in ne pozeranja. Čičenc? uuu, to je sigurn kkšna zajebana beseda, ker pri slovenščini se tega nismo učil, pa v SSKJ je veretno tut ni.

Somebody help me :? A mi lohk kdo pove, kwa je to čičenc? Mogoče pa tebe mal slovenščina jebe, sej veš pravopis in take stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok odrasel, pa groziš :)

ČE bi biu normaln, bi vedu, da nasilje ni rešiev. .) Ampak, najbolš je pa enga prefukat ane? Sam ne vem zakwa taki prpelejo še ene par kolegov zravn, a to spet pozerstvo pa to? Ne razumm tega najbolš :hmm: Je treba kolegom pokazat, da loh enga nalomš, al je to za varnost, če tebe en prefuka, da se drugi pol na njega spravjo? :krneki:

P.S. Jeba je edino to, da če se komu kej nardi, pa če slučajno pride do kakšne tožbe... je tlele velik lepoh dokazov glede groženj :) Pa pač k rataš polnoleten, prevzameš use kazni in podobno nase, tko da je mal za razmislt. :)

a KRETEN is your middle name?

Ja zaenkrat se res loh še klanjam, pa premikam, hodm, me še nč revma ne jebe.

Šlepar? Ja, kako veš, da bom šou tut za šlepar izpit delat? A sm ti mogoče že govoru kdaj o tem :hmm:

Izkušnje vožnje in ne pozeranja. Čičenc? uuu, to je sigurn kkšna zajebana beseda, ker pri slovenščini se tega nismo učil, pa v SSKJ je veretno tut ni.

Somebody help me :? A mi lohk kdo pove, kwa je to čičenc? Mogoče pa tebe mal slovenščina jebe, sej veš pravopis in take stvari.

Ja res je

Sej je vse vredu, nobenih groženj. Se bova vse v živo zmenila. Sej veš ti, ki zelo rad popivaš, se lahko kaj hitro v kakšna vrata zaletiš.

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UFC final conflict--- Grcar vs Original one. Prizorišče: prenosna, doma zašvasana kletka, prirejena samo za to borbo. Stave začnem pobirat od tega trenutka dalje, cena je 5 eurov, nakažite na moj transakcijski račun. :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UFC final conflict--- Grcar vs Original one. Prizorišče: prenosna, doma zašvasana kletka, prirejena samo za to borbo. Stave začnem pobirat od tega trenutka dalje, cena je 5 eurov, nakažite na moj transakcijski račun. :D :D :D :D :D :D

Mortal Kombat: SLOW MOTION SHAOLIN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je

Sej je vse vredu, nobenih groženj. Se bova vse v živo zmenila. Sej veš ti, ki zelo rad popivaš, se lahko kaj hitro v kakšna vrata zaletiš.

Seveda s tvojo pomočjo ane :) Ma se zgodi,sm slišu, da tut če sok pijš al pa kokakolo, da ti slučajno flaša v grlo zleze, al pa recimo kozarc prehitr k ustom neseš, pa pol zobke iščeš naokol.

Ej Matex jeba to :BUA: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejta, vidva sta že tak globoko zabredla, da besede niso več rešitev ne, tak da bo treba fizično obračunat. glede na to da je fajte vedno fajn gledat, lahko obračunata to pred vsemi, pa se zberemo tak ko na kakem motosrečanju, vidva se lepo najprej segrejeta ne, pol pa naj spoka. no... in tisti keri zgubi časti pijačo in jedačo za celotno družbo, če vaju ne bomo rabli vozit v bolnico, pa sta seveda prisrčno vabljena da se ga napijeta z nami, v prijateljskem vzdušju,... no se v kakšnem drugem ne bota :lol1: :lol1: :lol1: niti več sposobna,... :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glejta, vidva sta že tak globoko zabredla, da besede niso več rešitev ne, tak da bo treba fizično obračunat. glede na to da je fajte vedno fajn gledat, lahko obračunata to pred vsemi, pa se zberemo tak ko na kakem motosrečanju, vidva se lepo najprej segrejeta ne, pol pa naj spoka. no... in tisti keri zgubi časti pijačo in jedačo za celotno družbo, če vaju ne bomo rabli vozit v bolnico, pa sta seveda prisrčno vabljena da se ga napijeta z nami, v prijateljskem vzdušju,... no se v kakšnem drugem ne bota :lol1: :lol1: :lol1: niti več sposobna,... :D :D :D :D :D

/

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje, da bi se ti mogu priklučt MAKSI društvu, da boš druge učiu, pa če bo kdo šele motor kupu, pa česa še ne bo znov, najbol da mu zetežiš, da more motor prodat.

Pomoje da se ti še Rossi klanja :hmm:

res, vsaka čast :worship:

:lol1: :lol1: :lol1:

ej brez zamere...sam mislm da maš mal zgrešeno mnenje...društvo maksi ni ČUDODELNO društvo..sam tok...so res hudi sm slišu...nism biu še pr njih...sam da so pa čude

ni pa res nevem zakaj tok poudarjaš...lej to da se tok pizdiš ni rešitve...sicer pa si se itak ti men hvalu da me boš z Zjem dol udaru k boš dau blokado vn...kdo je pol tle otrok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar pa original, matr ej sta pa otročja noooo :wacko: obadva mata prou pa nobedn nima... pejta na pivo al pa na sok pa nehita se kregat trme :? če se hočta pa tepst se pa zgarbejta... ni pa trba še druge v slabo volo spravlat k tole berejo :glare: se pa oproščam ker sm se "umešu" :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej brez zamere...sam mislm da maš mal zgrešeno mnenje...društvo maksi ni ČUDODELNO društvo..sam tok...so res hudi sm slišu...nism biu še pr njih...sam da so pa čude

ni pa res nevem zakaj tok poudarjaš...lej to da se tok pizdiš ni rešitve...sicer pa si se itak ti men hvalu da me boš z Zjem dol udaru k boš dau blokado vn...kdo je pol tle otrok?

A je kdo reku, da je čudodelno? Pa k je Originalni tok poudarjov, da nism zmožn po kolenu pelat... Pol tut ti najbol da motor prodaš, ker te še nism vidu po kolenu pelat? :hmm:

No da ne bomo govoril, kdo se hval, koga use uzad pusti .) Otrok glede na leta, si zaenkrat ti. Sicer smo pa usi otroc, dokler mamo žive starše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo reku, da je čudodelno? Pa k je Originalni tok poudarjov, da nism zmožn po kolenu pelat... Pol tut ti najbol da motor prodaš, ker te še nism vidu po kolenu pelat? :hmm:

No da ne bomo govoril, kdo se hval, koga use uzad pusti .) Otrok glede na leta, si zaenkrat ti. Sicer smo pa usi otroc, dokler mamo žive starše.

noben ni reku da je čudoidelno..sam tok k si pa ti tm zadovoln se pa tud ne naučiš(no nism še probu..bom letos :D ) jst da motor prodam ker se nism vozu po koleno??hehe...zakaj že...mam 5000 km z mitotom...s tem da so bli taki...večina brez izpita pol pa 1000km..pol sm pa padu...tko da v teh 1000ih kilometrih ne morš kr na kolen...sploh pa z gumami k vsi vemo da mam 5!! let stare..sm ti pa že povedu...letos bo trening...da bo avgusta (mogoče celo prej) kej za pokazat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko pa oringinal... ne en ne drug nista bla na MAKSIJEVI delavnci... tak da ne nč čez njih govort... pa nehita no :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!