Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jao vidim da se forum ni prow nc spremenil :kva2:

pleycy kdaj kej na ride ?? :naughty:

Nevem.. Kdaj gremo pozerat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ni reku da je čudoidelno..sam tok k si pa ti tm zadovoln se pa tud ne naučiš(no nism še probu..bom letos :D ) jst da motor prodam ker se nism vozu po koleno??hehe...zakaj že...mam 5000 km z mitotom...s tem da so bli taki...večina brez izpita pol pa 1000km..pol sm pa padu...tko da v teh 1000ih kilometrih ne morš kr na kolen...sploh pa z gumami k vsi vemo da mam 5!! let stare..sm ti pa že povedu...letos bo trening...da bo avgusta (mogoče celo prej) kej za pokazat ;)

Jst sm z Z-jom naredu 2140km, s tem da sm jih okol 1000 naredu brez izpita, zato tut jst ne morm kr taprvi dan na kolen, tko kot si napisu, ampak se je treba motorja dobr navadt, še posebi, če si meu prejšnji motor čist druge namembnosti, kot recimo čoper, zdej pa naked.

ejga burči...jst se čist strinjam s tabo...sam veš kaj je problem tud enkrat mu nism reku da slabo voz pa karkol ker to ni res...sam če mu pa na msnju pošlem sliko mene na ridah pa je pol pametn da ne znam dobr vozt...pa jst nimam nč prot njegovi vožnji sam ma on proti moji očitno ...(oranje pa tko)...

uglavnm NOBENGA NE JEBEM...nobenmu nč nočem..sam noben nej ne goovri da oram..usak nej pr seb pomete pol nej pa soseda upršaa če rab kej pomoči pr pometanju...

Ej risko, sm te sam spomnu, da je teba v ovinku met glavo naravnost, ker drugač se nardi kot si sam, reku, da se ti je zamegljiv pogled in da sploh nisi vedu da si tok bliz ograje. Tut jst sm biu na začetku tak, pol sm pa prebrau eno knjigo, k jo je napisu en izpitnik iz LJ (trenutno se ne spomnm naslova), kjer kar dost stvari zveš, ki ti vsakič, ko se usedeš na motor lahko pomagajo k varnejši vožnji. Nikakor pa nism hotu teb pametovt, ker tut jst ne vem usega, pa itak veš, da so najini pogovori na MSN-ju v 90% zajebanciji. :D

ja valda da sm tko mislu kar sm napisu...use kar napišem mislm resno...sam to mu zato napišem če on men govori orač veš da morm jst njemu še to rečt...mene ne mot da se on rd počas fura...nej se...sej jst tud nism najhitrejši :D drgač pa jst sam milo za žajfo vračam...in on men govori da nikol ni padu...a pol pomen da ti k si že meu nesrečo da si slabši voznik k on...on bi tko reku ;)

glede jerneja sm ga pa zato tko napadu ker mi gre na kurac da vsi grčarjka ščitte pa sploh ni nč resnga se pač mal bl resno pogovarjamo...no sej pač če si na njegovi strani ane...mi je čist kul..sam zdej pa k vidm da maš čs...se pa potrud pa pejd njegove objave citirat kamj je on men pisu... pol bom paše zgodovino pokmazu iz msnja...pa boš pol presodu..

sicer pa itak to je nanjin problem...pa sploh ni VELK problem..jst nism nč z njim skregan tko da...

FOLK, jst pa risko sva se itak pogovorila, pa sploh ni blo nekega velkega problema, al ga pa sploh ni blo, ker midva se itak večinoma zajebavava na MSN-ju, tko da tut če kdo kej tazga napiše, se v nasledni sekundi že pozab, na živce mi pa gre, k se en kr umeša, pa neki pametuje.

ja sej zakaj bi se grdo gledal...sej jst nism z njim skregan??...če je on z mano je to njegov problem..jst z njim nism :D

drgač pa lej...usak si nej misl svoje...pa bo to to :D

Midva nisva čist nč skregana :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm z Z-jom naredu 2140km, s tem da sm jih okol 1000 naredu brez izpita, zato tut jst ne morm kr taprvi dan na kolen, tko kot si napisu, ampak se je treba motorja dobr navadt, še posebi, če si meu prejšnji motor čist druge namembnosti, kot recimo čoper, zdej pa naked.

Ej risko, sm te sam spomnu, da je teba v ovinku met glavo naravnost, ker drugač se nardi kot si sam, reku, da se ti je zamegljiv pogled in da sploh nisi vedu da si tok bliz ograje. Tut jst sm biu na začetku tak, pol sm pa prebrau eno knjigo, k jo je napisu en izpitnik iz LJ (trenutno se ne spomnm naslova), kjer kar dost stvari zveš, ki ti vsakič, ko se usedeš na motor lahko pomagajo k varnejši vožnji. Nikakor pa nism hotu teb pametovt, ker tut jst ne vem usega, pa itak veš, da so najini pogovori na MSN-ju v 90% zajebanciji. :D

FOLK, jst pa risko sva se itak pogovorila, pa sploh ni blo nekega velkega problema, al ga pa sploh ni blo, ker midva se itak večinoma zajebavava na MSN-ju, tko da tut če kdo kej tazga napiše, se v nasledni sekundi že pozab, na živce mi pa gre, k se en kr umeša, pa neki pametuje.

Midva nisva čist nč skregana :D

Motor v garaži, pa si najbolj varen

Na vsake toliko gas "obrneš" na stojalih, pa si zmagu :OK:

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je potrebno biti spet glasen?

Se je potrebno spet oglašat?

V prejšnem postu nism tebe citirov in nism teb odgovarjov.

se sploh ne mislm jebat tle s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je potrebno spet oglašat?

V prejšnem postu nism tebe citirov in nism teb odgovarjov.

se sploh ne mislm jebat tle s tabo.

Kdaj sem pa to napisal, spreminjaš moje poste?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor v garaži, pa si najbolj varen

Na vsake toliko gas "obrneš" na stojalih, pa si zmagu :OK:

Motor v garaži, pa so drugi udeleženci bolj varni pred tabo :OK: (pa to ne mislm na sebe).

Dej pizda a se morš oglašat, pa dajat neumesne pripombe? A ne morš bit mal tih?

Ja lahko je pol spremenit svoj post ane? :slap:

P.S. Za pismene piše, kdaj je biu post OBJAVLJEN in kdaj je biu SPREMENJEN ;)

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor v garaži, pa so drugi udeleženci bolj varni pred tabo :OK: (pa to ne mislm na sebe).

Dej pizda a se morš oglašat, pa dajat neumesne pripombe? A ne morš bit mal tih?

Ja lahko je pol spremenit svoj post ane? :slap:

Predvsem tebe se bom potrudil "sklatit" naslednjo sezono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem tebe se bom potrudil "sklatit" naslednjo sezono

Če le sam sebe ne boš sklatu, pa bo za use dobr ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če le sam sebe ne boš sklatu, pa bo za use dobr ;)

Zmenjeno. Hvala, za lepe želje!

Ti si pa le prilepi tole na hrbet, saj sam veš, ker daš toliko na varnost, preventiva ne škodi! Da te bom lažje opazil in se pravočasno odmaknil!

[attachmentid=90140]

LP!

post-9355-1169198696.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno. Hvala, za lepe želje!

Ti si pa le prilepi tole na hrbet, saj sam veš, ker daš toliko na varnost, preventiva ne škodi! Da te bom lažje opazil in se pravočasno odmaknil!

[attachmentid=90140]

LP!

Kej tazga teb ne pomaga, ker se mi zdi, da itak ne veš, kaj znaki pomenjo, še posebi za omejitev hitrosti.

S tabo na cesti se pa hočm čim manj srečevati, k če krepko preko omejitve prletiš čez ovinek, pa če nardiš kkšno pizdarijo nočm bit zravn.

Pa hvala, k te skrbi za mojo varnost ;)

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej tazga teb ne pomaga, ker se mi zdi, da itak ne veš, kaj znaki pomenjo, še posebi za omejitev hitrosti.

S tabo na cesti se pa hočm čim manj srečevati, k če krepko preko omejitve prletiš čez ovinek, pa če nardiš kkšno pizdarijo nočm bit zravn.

Pa hvala, k te skrbi za mojo varnost ;)

Narobe se ti zdi, vem kolikšne so omejitve na naših cestah in se jih 100% držim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe se ti zdi, vem kolikšne so omejitve na naših cestah in se jih 100% držim!

izjava tisočletja ;) Držiš se jih v 100% prekoračenju? Si mogoče to mislu napisat?

Brigi se zase, jst se bom pa tut zase, pa je konc debate!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izjava tisočletja ;) Držiš se jih v 100% prekoračenju? Si mogoče to mislu napisat?

Brigi se zase, jst se bom pa tut zase, pa je konc debate!

Pa kako ti veš, če se jih držim ali ne?

Si se kdaj z mano pelu?

Držim se jih!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako ti veš, če se jih držim ali ne?

Si se kdaj z mano pelu?

Držim se jih!

Na poti iz morja proti LJ, sm jst vozu ČEZ omejitve hitrosti (priznam), ampak ti si šou še precej več kot jst. Pa po logiki, če bi se ti držal omejitve hitrosti, jst bi pa za tabo omejitev prekoračiv, bi te ujeu in prehiteu. Tko pa si biu ti krepko pred mano.

Sicer pa sam da te prašam: Učeri si neki govoru, da si me vidu, da se ne znam po kolenu pelat... Dej povej mi, kje si to vidu, če mene sprašuješ, kdaj sva se skupi pelala? Skleroza? Mogoče sam nabijanje?

DOST O TEM.

Prov če se jih držiš, to je predvsem zate dobr in za ostale udeležence v prometu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na poti iz morja proti LJ, sm jst vozu ČEZ omejitve hitrosti (priznam), ampak ti si šou še precej več kot jst. Pa po logiki, če bi se ti držal omejitve hitrosti, jst bi pa za tabo omejitev prekoračiv, bi te ujeu in prehiteu. Tko pa si biu ti krepko pred mano.

Sicer pa sam da te prašam: Učeri si neki govoru, da si me vidu, da se ne znam po kolenu pelat... Dej povej mi, kje si to vidu, če mene sprašuješ, kdaj sva se skupi pelala? Skleroza? Mogoče sam nabijanje?

DOST O TEM.

Prov če se jih držiš, to je predvsem zate dobr in za ostale udeležence v prometu.

Provokator mali... Zato se ne rabm za tabo vozt..Sicer pa, me ne zanima, če se ali pa če se ne...

Že sam veš..

Jst sem šel takrat po avtocesti domov :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator mali... Zato se ne rabm za tabo vozt..Sicer pa, me ne zanima, če se ali pa če se ne...

Že sam veš..

Jst sem šel takrat po avtocesti domov :yes:

Provokator sm lih tok kot ti. A to spet tvoja videnja pa to? Sej tko je najbolš, a se usak zase briga. ;)

Pa je blo treba do avtoceste pridt. Po Črnem Kalu navzgor sigurn ni šlo po omejitvah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok sta vidva smešna s temi zgodbicami...

Umreš :OK:

Dejta se še naprej mal pogovarjat... ijoooj, ku dva bratca sta :P

Ne me napadat :blush: :yea1: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Provokator sm lih tok kot ti. A to spet tvoja videnja pa to? Sej tko je najbolš, a se usak zase briga. ;)

Pa je blo treba do avtoceste pridt. Po Črnem Kalu navzgor sigurn ni šlo po omejitvah :)

Ma kakšna avtocesta, 250 do planine, tm 40x gor pa dol, ker je bla glih publika, pol pa dam ves moker med hlačami

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm...možgani so taki kot mišica...bolk ko jo trenirašbolj se bo povečala...

:lol1: tlele si ga pa mal pihnu ressko :D

Ampak ok...načeloma maš prav...vsaj prav si mislu naprej :OK:

Ma sej sta huda grčar pa original...znata nasmejat mal s telimi svojimi izpadi :OK:

Ej Gapi kje maš jijinga??? :D Si že prodal žvau??? :D

No ja no...dans napovedanih precej velik stopinj tko da grem jst moja dva stroja mal na svež zrak zapelat :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: tlele si ga pa mal pihnu ressko :D

Ampak ok...načeloma maš prav...vsaj prav si mislu naprej :OK:

Ma sej sta huda grčar pa original...znata nasmejat mal s telimi svojimi izpadi :OK:

Ej Gapi kje maš jijinga??? :D Si že prodal žvau??? :D

No ja no...dans napovedanih precej velik stopinj tko da grem jst moja dva stroja mal na svež zrak zapelat :yea1:

kva sm mim useku ?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no...sami možgani se načeloma ne večajo(sevede maš zdej mal večje kt si jih mel ob rojstvu :P )ampak se s "treningom" gubajo in s tem povečuje njihova površina :D ;)

Sej pravm...načeloma maš prav :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja no...sami možgani se načeloma ne večajo(sevede maš zdej mal večje kt si jih mel ob rojstvu :P )ampak se s "treningom" gubajo in s tem povečuje njihova površina :D ;)

Sej pravm...načeloma maš prav :whistle:

aja tko si mislu...no drgač pa itak vem to...sm mislu da je kej druzga narobe :D

biologijo mam nms tko da mi je oproščeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ne določa velikost možganov velikost inteligence, ampak nagunbanost le teh. In ker vemo, da imajo starejši ljudje več gub od ns, lahko sklepamo, da so pametnejši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač ne določa velikost možganov velikost inteligence, ampak nagunbanost le teh. In ker vemo, da imajo starejši ljudje več gub od ns, lahko sklepamo, da so pametnejši :P

jebemti strojAN ti pa si en filozof :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!