Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Alo reesko ti ko se zaj o barvanju odločaš... KLIK

Ta motor je pa res čist brez okusa poštrihan pa polepljen :blink: , groza :BUA:

Ej yamaha, pa gapi, kdaj gremo na gokarde mal? :D Sam jst bi se s tem pelu: KLIK :D

norci :slap:

To pa trga :kva1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej yamaha, pa gapi, kdaj gremo na gokarde mal? :D Sam jst bi se s tem pelu: KLIK :D

norci :slap:

hehe...ker gokard :wacko: ...noro :kva2: :yea1:

Ej fantje bomo šli bomo šli...dans ni blo cajta na žalost...pa še grčar je zahinavu :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej zato, če pa kkšna že je cenejša, ma pa kit not, al je prefarbana al kej podobnga, kar mi pa ni glih všeč.

a gdo ve kira guma je na tej apriliji http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1228578# , na sprednji se dobr vid.

na gume se ne spoznam dobr, sam sm našu tole http://www.motorjet.com/index.php?metzeler-motoplasci , in una guma ME Z1 Front in ME Z1 Steel Radial se mi zdi čist ista. je to ta?

hvala!!!!

LP

sava...ta motor je mel prej moj kolega... ko ga je prodal je imel 28k km res da je bila nareta generalka pr ene 25k zdaj pa odvisno kolk km je še un naredo..sam zakaj je šov zbijat km.. ker mu je kolega dal vse račune pa vse zraven...aja pa takrat ga je prodal za kr nekaj keša manj mislim da 500k... pa zadnja guma je že bila takrat bol slaba....lahk greš do njega pa mu celo zgodovino povej pa ti bo moboče za 800ceno spuso... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men deluje pa k honda cbr 125 :P

men tud k cbr deluje

auspuh pa zadn konca pa tista lučka spredi od cbr ke

oblika plastik pa barva pa od aprilije :xx:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej yamaha, pa gapi, kdaj gremo na gokarde mal? :D Sam jst bi se s tem pelu: KLIK :D

norci :slap:

Sej vidš da je Gixxer mašina :OK:

Kaj ne bo trgal :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vidš da je Gixxer mašina :OK:

Kaj ne bo trgal :devil:

pol bi trgal isto če bi bla cagiva :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi vprašal... Ko sem kupil motor je bil s strani prejšnjega lastnika odjavljen, imam pa pogodbo in njegovo odjavljeno prometno da bom spomladi registriral motor. Zdaj pa me zanima kako je s tem recimo ko bom jaz prvič na sebe registriral motor moram še letos nardit tehničnega pa me zanima kako je zdaj s temi kW. V prejšnji prometni jih je 11, motor je brez blokad, na tehničnem pa tako ali tako ne merijo kw tako da s tem ne bo problemov? Pač v novo prometno mi prepišejo 11kW, na tehničnem pa opravijo kar pač imajo (pregledajo zavore, elektriko,... ) ?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bi vprašal... Ko sem kupil motor je bil s strani prejšnjega lastnika odjavljen, imam pa pogodbo in njegovo odjavljeno prometno da bom spomladi registriral motor. Zdaj pa me zanima kako je s tem recimo ko bom jaz prvič na sebe registriral motor moram še letos nardit tehničnega pa me zanima kako je zdaj s temi kW. V prejšnji prometni jih je 11, motor je brez blokad, na tehničnem pa tako ali tako ne merijo kw tako da s tem ne bo problemov? Pač v novo prometno mi prepišejo 11kW, na tehničnem pa opravijo kar pač imajo (pregledajo zavore, elektriko,... ) ?

ker letnik je motor? drugac pa oni ti samo prepisejo ka pise na homologacijskem kartoncku in pa v prometni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99 je letnik...

tko k je reku justaboy...sam prepisal ti bojo iz homologacije...da ti ga pa na tester...da ti bremze pogleda..pa luči pa žmigovce pa tko... :D

sam me pa neki zanima...jst sm lani nardu tehničnga...pa mam 99L..kok cajta mi vela? k men sezdi sm lih na meji da mi vela sam en let...al je kako drgač?al mi letos ne bo treba delat?? :D

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da en let...

aja ej fantje kok casa rabte vi povecino da nrdite 125cc izpit... ker jst mam maja rojstni dan... pa me pac zanima da mal skalkuliram :P

HVALA!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, boš mogu kr delat tehničnga ...

baje da en let...

aja ej fantje kok casa rabte vi povecino da nrdite 125cc izpit... ker jst mam maja rojstni dan... pa me pac zanima da mal skalkuliram :P

HVALA!

jest sm se prjavu na izpit sred julija pa naredu sred septembra...2 mesca... :) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah čimprej dej bolš bo...ker lih v tem času(začetek sezone) če padeš je s5 doooolga vrsta za prijavo na glavno vožnjo...isto je pa s testi...ker vsi navalijo in delajo izpit :D

tko da prej k boš...pa če boš vse v prvo naredu je to loh že junija... če boš pa mutiu..pa tko k bašič(sej flame že ve kdo je to) hokej umes mešu...pol bo pa bl en kurac :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

ej Nejko, kdaj boš pa ti kupu RSko?

no ja glede italjanščine, bi še vedno rabu pomoč :?

ko bo dnar, napredujem počasi, a vztrajno, najkasneje nekje septembra, oktobra, upam pa da prej seveda. bom še verjetno večino sezone naslednje mogo se s prdecom prevažat.... hehehe. aja drugač pa nič ne rečem da italijani nimajo vrei motorov, dobro o avtih ne bi ravno diskutiral ne.... mi pa gre njihov jezik na jetra, pa kot narod mi niso preveč všeč :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99 je letnik...

tko k je reku justaboy...sam prepisal ti bojo iz homologacije...da ti ga pa na tester...da ti bremze pogleda..pa luči pa žmigovce pa tko... :D

sam me pa neki zanima...jst sm lani nardu tehničnga...pa mam 99L..kok cajta mi vela? k men sezdi sm lih na meji da mi vela sam en let...al je kako drgač?al mi letos ne bo treba delat?? :D

Poglej na prometno, ti more pisat, kdaj maš nasledni tehnični .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej na prometno, ti more pisat, kdaj maš nasledni tehnični .)

piše 16.6...se prav če ga pred tem datumom registreram...pol mi ni treba tehničnga delat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piše 16.6...se prav če ga pred tem datumom registreram...pol mi ni treba tehničnga delat?

če piše naslednji tehnični pregled 16.6.2007, boš mogu tehničnega delat, pa tut če motor dons registreraš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!