Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe...ker gokard :wacko: ...noro :kva2: :yea1:

Ej fantje bomo šli bomo šli...dans ni blo cajta na žalost...pa še grčar je zahinavu :P ;)

a dej sorry no :D :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vožnja v grosuplje a ? :OK:

drgač pa moja dva sošolca sta tm delala...sta rekla da so inštruktorji taki debili da se še zorči (moj bivši :naughty: ) ne more primerjat z njimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vožnja v grosuplje a ? :OK:

drgač pa moja dva sošolca sta tm delala...sta rekla da so inštruktorji taki debili da se še zorči (moj bivši :naughty: ) ne more primerjat z njimi

to pa težko vrjamm :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz tujine se ne splaca vozit.....kolko sem jaz gledal po netu so cene tam tam,pol pa mas cestnino,bencin,homologiranje,po moznosti majo vec kW v prometni al pa so odprte pa mas pol probleme pr homologaciji.....pa tud tezko je dobit v tujini dobro ohranjeno,ponavadi majo tud ful km in si na istem al pa se na slabsem...........

p.s: @sava kdaj pa mislis nabavt rsko?

tm okol maja-junija, prid na msn, da se mal pomenva ;)

Dej pošlji. Bomo vidli kaj se da nardit.

hvala za pomoč, sam sm že prevedu :) mi je burek mal pomagu (hvala bureku), tko da si mal prepozn. hvala vseen.

LP

sava...ta motor je mel prej moj kolega... ko ga je prodal je imel 28k km res da je bila nareta generalka pr ene 25k zdaj pa odvisno kolk km je še un naredo..sam zakaj je šov zbijat km.. ker mu je kolega dal vse račune pa vse zraven...aja pa takrat ga je prodal za kr nekaj keša manj mislim da 500k... pa zadnja guma je že bila takrat bol slaba....lahk greš do njega pa mu celo zgodovino povej pa ti bo moboče za 800ceno spuso... :D

aha torej prste stran od njega. sej me je že ZaZy opozoru, neki glede barve se mu je zdel sumljiv, drgač pa na sliki zgleda full full lep :D hvala ti, zdej si mi zmanšu izbiro, oz. mn jih mam za gledat :P :P :P

ko bo dnar, napredujem počasi, a vztrajno, najkasneje nekje septembra, oktobra, upam pa da prej seveda. bom še verjetno večino sezone naslednje mogo se s prdecom prevažat.... hehehe. aja drugač pa nič ne rečem da italijani nimajo vrei motorov, dobro o avtih ne bi ravno diskutiral ne.... mi pa gre njihov jezik na jetra, pa kot narod mi niso preveč všeč :D :D :D

no pol ti pa želim velik sreče pri zbiranju dnarja, pa da boš čimprej brusu kolena z novo aprilio :OK:

no sej sva nek na istem, js tud počasi napredujem, sam da se bom jst na cesto zapelu že tm v začetku dvomesečnih počitnc :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi ve kdo povedat kej več o tej apriliji http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1236676# ker se mi lastnik ne oglaša na mail (če kdo pozna to aprilio)?

hvala

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz oglasa se že vid da je tip čudn...prodam najbolšemu ponudniku...kot da je treba to pisat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi ve kdo povedat kej več o tej apriliji http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1236676# ker se mi lastnik ne oglaša na mail (če kdo pozna to aprilio)?

hvala

LP

kolko sem jaz lani spremlal je mel vedno drugacne km in pa drugacno ceno,pa tud motor je bil paden(se vidi na bocnih plastikah da so ble barvane),pa svoj cas ni mel speglic gor,pa maska je nekam cudno zgledala,predna sipca ni original,pa po mojem je uvozen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa vožnja v grosuplje a ? :OK:

drgač pa moja dva sošolca sta tm delala...sta rekla da so inštruktorji taki debili da se še zorči (moj bivši :naughty: ) ne more primerjat z njimi

Kje si pa delu izpit???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte se na to temo oglasit vsi lastniki 125 kubičnih motorjev. Čist tak za evidenco, da vidmo kolk nas je in kdo smo.

Napište še kater motor imate.

Aprilia RS125

LP

Evo tut jas sm voznik 125-ke yamaha sr... razmišljam pa o nabavi kawasakija zzr 250

pa zanima me če je kir iz okolice celja al pa iz savinske doline

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa delu izpit???

AŠ blisk :D

tm k grčar dela...no sej me je on nategnu da grem kje.. :D

Evo tut jas sm voznik 125-ke yamaha sr... razmišljam pa o nabavi kawasakija zzr 250

pa zanima me če je kir iz okolice celja al pa iz savinske doline

jst ne zatopm zakaj tok stare poste citirate :headbang:

no drgač pa pozdravljen na forumu :D

kawasakija pa ne nabavt k ga vsak mito dol udar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AŠ blisk :D

tm k grčar dela...no sej me je on nategnu da grem kje.. :D

jst ne zatopm zakaj tok stare poste citirate :headbang:

no drgač pa pozdravljen na forumu :D

kawasakija pa ne nabavt k ga vsak mito dol udar :D

[/qja jas razmišljam o kawasakiju zzr zato ker je edini ki ima cestno obliko karoserije z 4-taktno mašino

mogoč ve še kdo za kakšnga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ne zatopm zakaj tok stare poste citirate :headbang:

no drgač pa pozdravljen na forumu :D

kawasakija pa ne nabavt k ga vsak mito dol udar :D

bod veseu da ni nove teme odpru :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...v AŠ blisk sm tut jst vse izpite delu...je tut mene en zoran al kwa je biu meu :D

sej je biu model sam tavelzga kawasakija mi ni dau za pelat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...v AŠ blisk sm tut jst vse izpite delu...je tut mene en zoran al kwa je biu meu :D

sej je biu model sam tavelzga kawasakija mi ni dau za pelat :P

ma kurac je model...teži k svina...un mikforon mu ne dela..pa se sam hreščanje sliš...pol pa nevem kam..al levo al desno..pa sm mal ugibu...pol se pa ustauva me je pa skor ubil :D :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AŠ blisk :D

tm k grčar dela...no sej me je on nategnu da grem kje.. :D

jst ne zatopm zakaj tok stare poste citirate :headbang:

no drgač pa pozdravljen na forumu :D

kawasakija pa ne nabavt k ga vsak mito dol udar :D

:lol1: :lol1: :lol1:

hehe...v AŠ blisk sm tut jst vse izpite delu...je tut mene en zoran al kwa je biu meu :D

sej je biu model sam tavelzga kawasakija mi ni dau za pelat :P

Ti nisi meu tega Zorčija, k takrt je biu še v drugi Avto Šoli.

ma kurac je model...teži k svina...un mikforon mu ne dela..pa se sam hreščanje sliš...pol pa nevem kam..al levo al desno..pa sm mal ugibu...pol se pa ustauva me je pa skor ubil :D :BUA:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, moj motor se je preselil v ljubljano :> za 2000eur

tko da...zdj nism vec mitofreak, ampak BikeLess :> hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem al je dobro al slabo :? Dobro da si končno prodal ampak glede na ohranjenost nisi dobil ravno dosti... no pa dobro saj tak slabo pa spet ni je vseeno 2k € :D Am in kakšni so občutki brez motorja? :) Bo treba čimprej nekaj nabavit ne? :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!