Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nvm 5 jurjev + dva da ti strihnem

kupljeno..se bova zmenila :OK:

sem ze vajen sravfat :P ceprav zdaj skor neb smela ribnit,glede na to da je vse novo

isto pr men...drgač pa mam predlog...porodava pa bombardirava italijo :D oba sva dala PREVEČ denarja na motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto pr men...drgač pa mam predlog...porodava pa bombardirava italijo :D oba sva dala PREVEČ denarja na motor :D

smo dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo dal...

jst te še zmer vodm...jst sm dau skor tok k si ti svojga prodau ;)

pa nism nč šteu benza al pa kej...uglavnm 400k sm dau...pa je v slabšem stanju(zaenkrat :P ) k takrt k sm ga kupu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budale so pa res povsod ej :BUA: Na motoru ti vsakih 5 minut ena baba al pa kaki dedek vzame prednost pa že tiščiš bremze kolko gre pizda jim materna ko ne pogledajo pa nič samo gasa pa ti speljejo pred nosom ven...

Se nebi mogu bl strinjat, to se dogajajo iste stvari tut ko furaš avto .) . Drugač pa največkrat izsiljujejo kšne mame, ati, kšne babe ali pa kšn wannabe zajebanc s kontejnerjem na 4h kolesh :BUA: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam občutk

mi se je enkrat postavu pred mano en degen pa je začel čakat! :headbang:

začnem jst bremzt nrdim črto enih 8 metrov pa se pol ustavm.pol pa je ta degen spelu

pol sm šu za njemu pa ga nazjal & debil pa se je smeju!že zdej mi je žal da ga nism useku

pol pa sm šu naprej na kavo.

drugač pa me je enkrat izsilu polcaj na motorju. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej grčar ti pa se res držiš ha vseh omejitev pa pravil cestnih pa paziš pa to... pravi taki umirjen voznik? :)

maš prou :grim sploh takrt k smo se pelel v logatec... ane grčar :lol1: 60km/hpocestiza90km/hpress

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nvm 5 jurjev + dva da ti strihnem

kupljeno..se bova zmenila :OK:

ej jaz ti dam 50 € za vse! kupim..takoj!!

eh zaj****** se :P

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prou :grim sploh takrt k smo se pelel v logatec... ane grčar :lol1: 60km/hpocestiza90km/hpress

takrt so ble pa drugačne okoliščine :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrt so ble pa drugačne okoliščine :cry:

a slučajno to mislš takrt gled MTE-ja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takrt so ble pa drugačne okoliščine :cry:

ja no pa ni blo treba zarad tega se vlečt ko polži... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja vsak ma svoj način vožnje...se mi zdi da vsaj tolko da ne oviraš prometa za sabo pa le morš peljat...vsaj na enopasovnici .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da vsaj tolko da ne oviraš prometa za sabo

sej smo ga... je bla kr ornk kolona pa zlo nejevolni vozniki... za naslednjo skupinsko turo predlagam da se prvi v koloni (vodnik) pelje vsa 10km/h več kakor je omejitev tako da se do zadnjega v koloni razporedi ravno prav oz do omejitve :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no pa ni blo treba zarad tega se vlečt ko polži... :glare:

pelal smo se pa več kot 60km/h ;) Če ti pa ni pasal, bi šou pa loh naprej. Za nami je pa furu sam en pofukan clio, k so bli not eni debili, pa pol delč za njem še par avtov .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelal smo se pa več kot 60km/h ;) Če ti pa ni pasal, bi šou pa loh naprej. Za nami je pa furu sam en pofukan clio, k so bli not eni debili, pa pol delč za njem še par avtov .)

vglavnem vem da je blo neki govora o tem zakaj smo se tolk počasi vozil, pa do so eni neki pizdili k so ns prehevali... js pa tut nism prehitevu pa se nekej šou... zakaj bi se... sam tko povem, da bi se blo fajn mal nad omejitvijo pelat in ne clo mn. (baje da je to tut kazen ker s počasno vožnjo oviraš promet)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vglavnem vem da je blo neki govora o tem zakaj smo se tolk počasi vozil, pa do so eni neki pizdili k so ns prehevali... js pa tut nism prehitevu pa se nekej šou... zakaj bi se... sam tko povem, da bi se blo fajn mal nad omejitvijo pelat in ne clo mn. (baje da je to tut kazen ker s počasno vožnjo oviraš promet)

Pizdu se je pa sam en, da gremo prepočas .) To je biu žigc, k se mu itak skos nekam mudi :)

Kazen? :grrr Razn na AC, k se ne smeš pelat manj kot 60 se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdu se je pa sam en, da gremo prepočas .) To je biu žigc, k se mu itak skos nekam mudi :)

Kazen? :grrr Razn na AC, k se ne smeš pelat manj kot 60 se mi zdi.

tud na teh cestah loh dobiš kazn...ne se bat...zorčija praš :D

Serbus folk, zanimam se za ta motor, sam sem mel že Daelima 125 pol pa hyosunga 650 GT, pa sem bil zadovoljen, vendar sem

ga prehitro razbil po 3 mesecih, je malo prehiter bil...zato kupujem zdaj nekaj bolj za na izi, pa me zanima,

če je novejša aquila 250ccm kaj izboljšana...tud na zunaj se mi zdi da je malo drugačna od tiste prve, ki je

ven prišla, ali se motim???

pride mogoče kakšen niv model ven?? :blush:

ejga grčar da ne boš ti tud tak...daelim :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud na teh cestah loh dobiš kazn...ne se bat...zorčija praš :D

ejga grčar da ne boš ti tud tak...daelim :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :headbang: :headbang:

ta Zorči še zase ne ve :slap:

ja drisko, kok si smešn :slap: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da sm...sam pravm...da ne boš se prehitr pelu..očitno je to taka izkušnja k s tomosom štirico :OK: :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha če že pol mam vedno težave s prehitro vožnjo da me ne bi kdo ustavo ampak da pa lahko maš tudi s prepočasno ( in to na motorju )... skoraj ne morem verjet :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud na teh cestah loh dobiš kazn...ne se bat...zorčija praš :D

ejga grčar da ne boš ti tud tak...daelim :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :headbang: :headbang:

vem da sm...sam pravm...da ne boš se prehitr pelu..očitno je to taka izkušnja k s tomosom štirico :OK: :D :OK:

Kaj majo iz izkušnje veze pri tem, če ti nekdo prednost uzame in razbiješ motor? :hmm: A ti k se z mitotom pelš (no kolkr se predn ribne), pa maš take hude izkušnje, pa če ti bo en prednost uzeu, a mislš da se v taki situaciji ne morš razfukat? :headbang: Ne bit preveč pametn. :grrr

P.S. S Tomosovo štirico se loh saj furaš, kar pa za tvojga mitota ne bi mogu rečt :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj majo iz izkušnje veze pri tem, če ti nekdo prednost uzame in razbiješ motor? :hmm: A ti k se z mitotom pelš (no kolkr se predn ribne), pa maš take hude izkušnje, pa če ti bo en prednost uzeu, a mislš da se v taki situaciji ne morš razfukat? :headbang: Ne bit preveč pametn. :grrr

P.S. S Tomosovo štirico se loh saj furaš, kar pa za tvojga mitota ne bi mogu rečt :hmm:

čist res je, bil v točno taki situaciji :cry:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj večina se jih razbije na ta način.

Izkušnje pa še vedno imajo vezo. Marsičesa se naučiš in bolje predvidevaš takšne in podobne situacije. Izkušnje so že marsikoga rešle .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!