Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

napaka...z motornim kolesom en meter od roba približno...vsaj marca je še blo tko če niso kej spreminjal...vem ker sm naredu napako in obkrožil po sredini vozišča :headbang:

men je tko reku inštruktor vožnje ko sm delu izpit... kolk se je pa od takrat spremenil pa nebi vedu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

rajš mam mitota k dt...pa tud če nardim pol kilometrov manj :devil:

...

:lol1: A to ti resno???res ful pametno razmišlanje :lol:

Če en pred tabo vn skoč, pa se nimaš kam umaknt, placa da bi ustavu tut ni, pa maš ti loh še toooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook izkušenj, pa se boš razfuku. Itak je use odvisno od situacije.

...

No jst pa pravm da če je taka situacija pa 1mm placa za umaknt se bo en z tooooooooooooooooooooooooooooooook izkušnjami umaknu v ta mm en z tooook izkušnjami pa ne pa bo počlo :)

Več je odvisno od izkušenj,situacije so na cesti čist naključne...u glavnem če bi rd dau primer kako na cesti niso pomembne izkušnje probaj na semaforju ko se ti nekdo v rit zaleti ker tam pa res ne rabiš izkušenj da se ti o zgodi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo se ga mito dere ni kej ... :devil: .... sam se moja lepš :devil: :evilgrin:

če daš od mitota mašino not, ja :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepo se ga mito dere ni kej ... :devil: .... sam se moja lepš :devil: :evilgrin:

sm ti lepo povedu...da maš hud zvok...sam čaki na mojga...če bo tak k pr denziju...pa un od mitofreaka ga je meu...boš pol slišu petardo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

denzi ga seka :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ti lepo povedu...da maš hud zvok...sam čaki na mojga...če bo tak k pr denziju...pa un od mitofreaka ga je meu...boš pol slišu petardo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

denzi ga seka :D :D

me pa prov zanima tale Denzi custom made auspuh :D sam pr teb bodo se še šravfki zravn slišal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa prov zanima tale Denzi custom made auspuh :D sam pr teb bodo se še šravfki zravn slišal :D

haha...humorist... :D

pa lih pr teb na posnetku sm slišu kako se neki trese :D

ne bo se noben šrauf...brez skrbi...bo se drl tok da se tebe ne bo slišal da obstajaš ;) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...humorist... :D

pa lih pr teb na posnetku sm slišu kako se neki trese :D

ne bo se noben šrauf...brez skrbi...bo se drl tok da se tebe ne bo slišal da obstajaš ;) :grim

to se je teb mal u glavi tresl :P

mene se ne bo slišal :hmm: mislš ti resno to :P :) sej vem da se hecaš ;) ti je oproščeno ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pazte fantje da se ne bodo vaši mlinčki preveč drl k pol radi polcaji težijo...sploh če kaj ni homologirano .)

Qrc bo če bodo kdaj začel na tehničnem merit zvok motorja...pol čoperjev bo itak odpadlo,kaka tretina 2T tut po moje,pa še kdo :BUA:

Itak se pa vsako leto te decibeli nižajo in nižajo in še mal pa bomo mogl s štumfom v auspuhu furat pa čist tih bit med vožnjo da ne boš presegu kakih normativov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga yamaha...a ti se slučajno sam s sabo pogovarjaš med vožnjo al kaj ? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kej narobe s tem :blink:

Policaji pa res radi težijo glede auspuhov...Sploh 2 ovinka nad the ovinkom. :devil:

Men je hotu kazn dat ker nism mel homologacije za rrowa sabo...na 50cc prdulci :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm ti lepo povedu...da maš hud zvok...sam čaki na mojga...če bo tak k pr denziju...pa un od mitofreaka ga je meu...boš pol slišu petardo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

denzi ga seka :D :D

Od denija se fajn dere, sploh tist zvok rula k se mem tebe pele do konca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga yamaha...a ti se slučajno sam s sabo pogovarjaš med vožnjo al kaj ? :P

tut tut :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!