Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A za kolpo pol ste po šoli?

Pa smo dol čez vikend, jst upam da bom uštimov ta teden motor, edin ne vem kako bom šoter pelov :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut na kolpo se bomo zapelal! za šotor, ni problema, ga lahko na mojm čoprčku pelm. sam to če bi blo možn, da bi šli po 1 roku popravcov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolpa kolpa kolpa :> kdaj mate 1 roku popravcov ?

drgac pa kar se mene tice mam cajt po 27. temu mescu mogoce se prej. tko da lahko kadarkol po tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos so popravci 1 rok okol 31. junija,sam nism pa prepričan. in če nardim popravce, pol pa sam na kolpo pa pive, pa šotor in to bo to! da bom saj mal na šolo pozabu, pa da ne bom skos doma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem drugi dan vsi mačkasti na motorje in direkt z ceste. Nevem jst pa mislm da če sm z motorjem da ne smem nč pit. Zadnič je biu rojstni dan spiu par unionov in ratu poln energije. Šou dam po motor in takoj tišu do sosednje vasi in čist pretiravu. Tko da rajš ne k nočem da se to ponovi. Lahko pa za en dan nekam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem drugi dan vsi mačkasti na motorje in direkt z ceste. Nevem jst pa mislm da če sm z motorjem da ne smem nč pit. Zadnič je biu rojstni dan spiu par unionov in ratu poln energije. Šou dam po motor in takoj tišu do sosednje vasi in čist pretiravu. Tko da rajš ne k nočem da se to ponovi. Lahko pa za en dan nekam.

sej pol pa piše v cajtngu mrtev motorist .) jest če eno pivo spijem ne pogledam motorja kaj šele da bi ga pelu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a niso zdej ene tablete na tržišču, k ti vs alkohol uničjo, se prev, da lahko pijš, pol pa eno tabletko, pa neki cajt počivaš in pol si cist trezn!

drugač pa noben ne bo pretiravu s pivcem :D , tko da nč bt! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa bolš da gremo PET, SOB, NED; potem takem se v PET pripeljemo in utaborimo, gremo neki spit, se čez soboto streznemo, v NED pa se vračamo; ka pravte ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sok hehe. Hmeljski energijski napitek je kr mal bolš. Pizda sam nevem če bom šou lohk k mi fotr mori da za več dni ne k mi ne zaupa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sok hehe. Hmeljski energijski napitek je kr mal bolš. Pizda sam nevem če bom šou lohk k mi fotr mori da za več dni ne k mi ne zaupa.

Jaz ta hmeljski napitek imenujem kar sok ;) , sej itq fanjtje, če bote fural, ne boste smel nč kej takiga pit ane ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej z morjem k ste neki govoril? no ja hmm jaz grem zdej enkrat na Djerbo po maturi pol pa heh se ga gremo lahka u izolo ulit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Agree Dolenc!

In če bo se kdo hotu vozt nažgan mu bomo sunli ključe, da se ne bo kdu ubou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bomo na cest bomo trezen, ko bomo pa polni tekočine pa ne bomo na motorju

VmasIna (se podpišem ;) )

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!