Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ma jebomajko isto pr ns :BUA:

jst mam predlog...zakurmo si vsaj svojo bajto pa bomo stopil sneg :kva2: :naughty: :kva2:

Dej dej ti pridem pomagat :naughty: Pa pr sosedu si bomo mal gorljivih snovi sposodil a prow?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ve kdo za koga da rabi masino od 125ke,....za kaki gokart al pa kaj podobniga,....ker na mojo rsko s tem letom prihaja nov projekt ce bo slo vse po planu......

masina sicer ostaja 125cc pa aprilia vendar od novejsega letnika in pa natunana rska kolk bo se pac v okviru normalne voznje dalo

a si ti s5 čist znoru :D

dobr veš kako ti je zaribal...jst vem da če bom kej naredu na mitotu je to da mu bom dau blokado notr ne pa da ga bom še bl frizeru...no ja sam se odloč :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah lej...jst sm ga sam spomnu kako je blo prejšnjo sezono...upam da bo čimbolj navil in da bo ČIMBOLJ delal :D

prvoščm...ker če prejšno sezono ni delal nej pa vsaj to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat je samo nacrt cist na koncu liste....ker bi mogo najdit kupca za to masino ko mam zdaj da bi lahko drugo kupo in zrihtal tak ko treba,ker 2 masini pa ne mislim met doma....pa se laptop je treba prvo kupit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zdele smo ob pogovoru neki ugotovil...da tegale našga grčarja lohk kr MIHEC kličemo...tko k je meu najprej nick na MSju...tko da on ni več grčar ampak MIHEC...mali mihec :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje zdele smo ob pogovoru neki ugotovil...da tegale našga grčarja lohk kr MIHEC kličemo...tko k je meu najprej nick na MSju...tko da on ni več grčar ampak MIHEC...mali mihec :lol1: :lol1: :lol1:

jst sm pa ugotovu da si ti nekoč pisu... da je aprilija zakon... pa da mito smrdi .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm pa ugotovu da si ti nekoč pisu... da je aprilija zakon... pa da mito smrdi .) :D

hmmm to pa dvomm...edin če je biu joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm to pa dvomm...edin če je biu joke

ne ni biu joke... poglej tam okol 4 marca objave .) ko si mitota kupvou (oz. kupu) si meu take prjave... kr poglej... jst sm se sam smejov... werrus al kak že :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bl to smešen da ma reesko že več k 2.200 objav, pa ne vem če je v 5 kej pametnega povedu :D

ti pa čist tih bod...v teh mojih objavah ni pametovanje...ampak je pač veliiiik v tej temi k je za nabijanje...pa k se tko sprot pogovarjamo... :D

pa kar kej sprašujem glede nakupa opreme...pa tko če kšnmu kej povem...verjem pa da je na forumu itak že use napisan tko da ni nč več pametnega za dodat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa čist tih bod...v teh mojih objavah ni pametovanje...ampak je pač veliiiik v tej temi k je za nabijanje...pa k se tko sprot pogovarjamo...

pa kar kej sprašujem glede nakupa opreme...pa tko če kšnmu kej povem...verjem pa da je na forumu itak že use napisan tko da ni nč več pametnega za dodat

Ah to ti zej mislš k še odraščaš pa vozš mitota :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah to je kurc vse skup...al naj ga bo en metr al naj bo pa 25 stopinj, tu je zdej pa ne v rt ne mim d ne morš se ne smučat ne sankat :P niti na motor ne morš :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :P :lol1: :lol1: :lol1: Mislš? Mah abstinenca me daje (motorja nč ne furam, pol mi pa take misli rolajo po glavi). Raj riskota vprašmo, kaj je z njem, njegova abstinenca je pa že v zlo resnm, hudm stanju :P :kva2:

Sej bo še mal pa bo pomlad, SUHE VROČE CESTE IN NEBO BREZ OBLAČKA MMMMMMm :wub: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :P :lol1: :lol1: :lol1: Mislš? Mah abstinenca me daje (motorja nč ne furam, pol mi pa take misli rolajo po glavi). Raj riskota vprašmo, kaj je z njem, njegova abstinenca je pa že v zlo resnm, hudm stanju :P :kva2:

Sej bo še mal pa bo pomlad, SUHE VROČE CESTE IN NEBO BREZ OBLAČKA MMMMMMm :wub: :yea1:

mi pa macka ane :> :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!