Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

uh dost je tega na netu al pa gp crashov tud...sm meu doma en cd pa ne vem kje je :doze:

drgač pa najbol je zanimivo To fast to race pa nadaljevanje Still to fast to race in sicer govori o zgodovini rally grupe b (za tiste k ne vejo: lahko bi se reklo...formula 1 na makadamu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja use najbolse soft :P

haha..hvala hvala...kaj pa lupčka? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo pa edn tle taku obvladov tehniko, oblikovanje in biu taku natančn in nevem kaj še vse, pol pa res lahku reče d se spozna :D

škoda...mar bi ga naredu v merilu 1:1 hehehe :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk...v brežicah je en bar ko prodajajo za stavnico bwin kartice z pinkodo itd...da si dnar naložiš na stavnico...kaj ve do ki je to pa če je do blizu tega ?:D ker bi rabo 2 :) pa če bi mi lahk jih vzel pa dam dnar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moj sošolc naroču prek neta...kartico mislm...in zdej veselo zgublja denar :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moj sošolc naroču prek neta...kartico mislm...in zdej veselo zgublja denar :D

hehe :) ma ja sj če nea paziš si hitro v minusu...na e-stave.com sm mel neke zaslužka...sam so kvote premale pa se selim na bwin :D

brzi tut z moje strani happy b-day :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ej tole pa je fejst navito heheh...svaka mu čast :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak ej tole pa je fejst navito heheh...svaka mu čast :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol1: :lol1:

WTF? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!