Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

HAha....Najbrž ni noben niti pomislu na Rollcage?? :P

Evo... ura in pol rally nesreč... :naughty:

WRC Rally Crashes

fak ej tegale sploh ni konc... čist notr padeš k enkrat začneš gledat :D

ej brodar, si pozabu rečt, pa bom jest namest tebe :P

č :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse najbolše vsem k praznujejo...gdajkoli :P

vsak dan mamo nekoga huh...same čestitke :D

se prav nas je kr velik tle gor :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brzi tut teb naj naj naj naj naj naj boljše!!! velik varnih, lepih, in previdnih kilometrov :grim :OK: :beer2: :beer2: :beer2: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato pa ne glej raje :D Ko jaz nekaj kupujem, gledam cele dneve, ko kupim pa takoj neham gledat (ponavadi kmalu po nakupu najdeš kaj boljšega za nižjo ceno in ti je žal :P ) hehe. No neham pa gledat predvsem zato, ker sem to kaj sem mislo že kupo in me dalje ne zanima.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bo pa za tole dobu dobrih starih 300 tisoč :headbang:

tega bi se pa splačal pogledat :eek:

prvi rabljen mz rt da sm ga vidu v sloveniji

hjooo...zdele mau gledam tele oglase...pizda kje so bli takrat ko sm js kupvov motor :cry:

ta prvemu sm pisu za krivino... sam je stolčena.... tak da je prvi zlooo bogi

ta drugi je fejk .)

ta tretji je pa kul :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta prvemu sm pisu za krivino... sam je stolčena.... tak da je prvi zlooo bogi

frend je isto klicu tega...pa je reku da so kao gume dobre...30k hoče za njih..auspuh je baje krivina sfukana...20k hoče zanga...tko da je res kr fajn mogu užgt :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frend je isto klicu tega...pa je reku da so kao gume dobre...30k hoče za njih..auspuh je baje krivina sfukana...20k hoče zanga...tko da je res kr fajn mogu užgt :BUA:

un ta prvi je bil najprej v lj,potem ga je pa lani kupo zdajsni lastnik in je motor v mbju,ta je mislo da bo kaj zasluzo na njem,pa mu ni ratalo in ga zdaj ze skor eno leto prodaja,pa mu se ni ratalo......pa tip tudi ni kaj pretirano resen,ker sem ga jaz klical za masino,ko bi jo rabo za tuning pa po mojem sploh nima pojma o motorju.....

ta drugi pa ne vem ce je glih fejk,je pa neke zlo cudniga z njim,....jaz sem ga ze hoto it kupit ko se je prvo pojavo na netu,pa je bla klicna stevilka 03(celje) pa se ze vse zmenim pol mi pa rece da je iz kopra,...zdaj sem pa opazo da je stevilko popravo,tako da ne vem ka je narobe,mi je pa reko da so vilce malo zvite,je pa problem ker je motor bil paden na obe strani,tako da tezko ce ni tudi okvir kaj dobo.....bi blo treba it pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta drugi pa ne vem ce je glih fejk,je pa neke zlo cudniga z njim,....jaz sem ga ze hoto it kupit ko se je prvo pojavo na netu,pa je bla klicna stevilka 03(celje) pa se ze vse zmenim pol mi pa rece da je iz kopra,...zdaj sem pa opazo da je stevilko popravo,tako da ne vem ka je narobe,mi je pa reko da so vilce malo zvite,je pa problem ker je motor bil paden na obe strani,tako da tezko ce ni tudi okvir kaj dobo.....bi blo treba it pogledat

hm čudno ja :hmm: ker ti tkole povem... jst sm meu kolega iz treninga k je biu isto LISJAK MATEJ... pa sm mislu da ga frendi zajebavajo... pol sm pa velik oglasov z tem mailom pa s tem imenom najdu... za čelade ... ene skuterje ... zdej rs ko.... tak da je tole zeeelooo čudn :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Lisjak to vse iz Italije uvaža. Še vsi motorji kar sem jih od njega videl so bili po slikah videti razbiti oziroma zgonjeni. Ne vem, možno da se motim. Ampak pomoje najbolje dati prste stran...

Toooo gregc :OK:

Hehe hvala :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!