Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jao sem jezn :angry: Malo jo odkrijem, dam akumolator not, štartam, par minut laufa, ugasnem, že lužica pod motorjem. Kapljice črnega olja (to sem že prej opazil), danes pa lužica bencina. Zdaj rem spet šraufat da viim kaj je. Upam da kake dihtunge al pa kaj.

Pa tak ko lepo delam z njo :cry: Zdaj v kratkem pride še črna šipca pa nove gume (qualifierke) pol pa mi tak vrača :cry:

sux...mito pač :D

ma pred sezono boš že porihtal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da neo sredi sezone kaj z mašino al pa čem... :( Te pa se mi zmeša.

Sem že razmišljal, da bi prodal ampak ni kaj drugega v tej kategoriji kot mito pa rs. To pa tak mam zdaj. Najraje bi kupo 600-tko pa ni dnara :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da neo sredi sezone kaj z mašino al pa čem... :( Te pa se mi zmeša.

hja sj nareiš majnši servis pred sezono...sploh če si pred kratkim motor kupo pa neveš kak je z batom pa to...pa ga vn vrzi pa poglej kako je stanje pa obročki itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To še me vse čaka ja. Saj zdaj ko bojo gume pa registriram še samo mašino pogleam pol pa bi pomoje se mogo celo sezono v miru vozit samo kaj ko nikol ne veš... Sem že dosti dnara not zmetal pa še dosti očitno bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To še me vse čaka ja. Saj zdaj ko bojo gume pa registriram še samo mašino pogleam pol pa bi pomoje se mogo celo sezono v miru vozit samo kaj ko nikol ne veš... Sem že dosti dnara not zmetal pa še dosti očitno bom.

zakaj pa nebi ki tega pred menjavo gum pa registracije nareo ?:)

ker ko boš mel gume nove pa registracijo mislim da ti bo po glavi sam še vožnja šla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super design, čudovite vozne lastnosti... Ko pa pridemo do kvalitete pa vzdrževanja pa bi jo najraje z bencinom polil pa vžgal :headbang: Prokleto jajce italijansko :angry:

je reesko tut to pogruntov :D kr poglej njegov podpis :P :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgac to se zmer nardi po zimi. jest sm meu tut luzco po tleh lani, pa un k sm mu jo prodal me je ucer klicu kwa to vn tece neki.

mors narest neki kmjev pa bo vse v redu

heads up :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa nebi ki tega pred menjavo gum pa registracije nareo ?:)

ker ko boš mel gume nove pa registracijo mislim da ti bo po glavi sam še vožnja šla :)

To mi tak al tak skos gre. Prvo bom registriral pa gume nabavo pol pa se lotim mašine.

je reesko tut to pogruntov :D kr poglej njegov podpis :P :lol1: :lol1: :lol1:

Sem vido ja :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je vedno kriv motor :unsure: ?

A sem kriv jaz? Lepše kot delam z motorjem, sploh ne bi mogo. Ogrevam jo po 10 minut predno grem z njo na višje obrate, preventivno menjavam vse kaj se mi zdi vsaj malo okvarjeno, itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja to ze...samo nevem, kvaliteta in vzdrzevanje in to...vsaka stvar ma nekje vzrok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!!!

mene pa zanima kje bi se lahko dobilo kake SM feltne za Husqvarno WRE?? pa okvirno ceno bi tut rd vedu!!

hvala lepa!!

lp dule

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe zdej si pa konkurenco dobu :P stock vs. stock... kera bo bolj šla :lol1:

Moja itak :D

OPA GREGC, BRAVO in ČESTITKE :OK:

Hvala Matex, zdej mi boš lahko kaj svetoval glede servisa... imam par vprašanj zate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja itak :D

Hvala Matex, zdej mi boš lahko kaj svetoval glede servisa... imam par vprašanj zate.

O.K. ti me kr vpraši, se bova na MSN-ju zmenla :OK:

Mah jz razmišlam, d bi jo kr odpru 1. moram Jerneja dol pihnt 2. Pa riskotu pokazat kako gre RS :OK: wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super design, čudovite vozne lastnosti... Ko pa pridemo do kvalitete pa vzdrževanja pa bi jo najraje z bencinom polil pa vžgal :headbang: Prokleto jajce italijansko :angry:

no lepo da si tud ti ugotovu kaj sta cagiva pa aprilia

To še me vse čaka ja. Saj zdaj ko bojo gume pa registriram še samo mašino pogleam pol pa bi pomoje se mogo celo sezono v miru vozit samo kaj ko nikol ne veš... Sem že dosti dnara not zmetal pa še dosti očitno bom.

k boš tok zamenju k jst prid k men...s tem da jst morm še menjavat ;) ne prtožuj se...tak motor je...tok k miskš da boš dau vanga pomnož s 3 pa bo še premal VERJEM :closedeyes:

Mah jz razmišlam, d bi jo kr odpru 1. moram Jerneja dol pihnt 2. Pa riskotu pokazat kako gre RS :OK: wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom

haha....crkavamodsmeha :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo polini kit za prodat? :P :devil: :evilgrin: :OK: B)

Jst ti mogoče lahko kej zrihtam....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo polini kit za prodat? :P :devil: :evilgrin: :OK: B)

aja pol že veš d ga ne boš mogu pihnt a :lol1:

drgač pa sej ti bo risko itq mogu pol pranje motorja plačat, ker boš mel polno motula po šipci pa maski

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se js dans mal igral z mojim motorčkom :) in sm ga mal pošraufal pa nastavo fergazer itd...in zaj pride že do 12k obratov :) sam še kapco menjam pa kabl od cinšpule do kapce pa bo vse tipi topi :)

kak se blo fajn pelat 5km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se js dans mal igral z mojim motorčkom :) in sm ga mal pošraufal pa nastavo fergazer itd...in zaj pride že do 12k obratov :) sam še kapco menjam pa kabl od cinšpule do kapce pa bo vse tipi topi :)

kak se blo fajn pelat 5km :D

rajš ne šraufi tok..pa se dob z ostali štojerci ...ker boste rabl 2 mesca da nardite tako čago k mi :D :P

kr zdej že začnite fantje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajš ne šraufi tok..pa se dob z ostali štojerci ...ker boste rabl 2 mesca da nardite tako čago k mi :D :P

kr zdej že začnite fantje :D

ej risko dans pridi v mb...pa ti povem da bo taka čaga da je neoš pozabo :D

sam dvomim da bo do razn mene še od motoristov zravn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej risko dans pridi v mb...pa ti povem da bo taka čaga da je neoš pozabo :D

sam dvomim da bo do razn mene še od motoristov zravn :)

joke joke :D

hehe...no sam resno..kr prpravlite se :P

bomo pil :grim :grim :grim :grim :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joke joke :D

hehe...no sam resno..kr prpravlite se :P

bomo pil :grim :grim :grim :grim :kva2: :kva2:

risko ti rajš mej že prej 2 mesca priprave da boš dost alkohola preneso :D ker čaga itq da bo ful huda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!