Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pomoje pa pijanost ni tak problem... je bl hudo ce si zadet (trust me :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst grem zravn na kolpo!

Sm varetn brez popravca!

Drugač pa se jst več al mn vedno pjn vozim z motorjm...tut tok da se ne spomnm poti pa pjn še nikol nism padu!Trezn pa že miljonkat :)

Tko da če grem me lahk tut zadolžite za ključe,čuvanje motorjev,karkoli...nema problema ;)

Ja povejte datum....men konc koncev useeno!

P.S.:

Aja...pa jst pijem bolj žganje tko da zame flašo vodke pa sm dober :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jaz sm mislna da gremo trezni na morje pa smo tm par dni se ga ubijemo pol pa trezni nazaj :D hallloooo ne furam pjana motorja, avto ze sam motor pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja šmrkarija dejte se ga nažgat pa zadet da bote carji  :angry2:

Dober predlog, will do :)

Mislem sej ne bo point pitje, pač da se mal 125 motosvetovci spoznamo(jst nobenga ne poznam), pa da se mal o motorjih pomenmo, pa kaka turca da pade, ker že sama pot do kolpe je huda(gorjanci). Alkohol bo pa pol za zvečer, da še mal zafeštamo :).

Pa če čte še ene dva kolega z bele krajne pokličem, pa mamo še kaki piknik, čevapi pa to :).

Tko da če nam rata bo fajn ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut na kraj pamet ne pride da bi pil pol pa na motor...mam preveč rad svoj motor....sploh pa sebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj pa tko. Usi tisti ki greste jutr na motozbor v žiri, tisti ki ste Lj in okolica se dobimo ob 16.30 na pumpi OMV v šentvidu no mal stran v smeri proti medvodam je ta pumpa. Tisti ki ste Škofja loka ste pa baje tm zmeneni v Loki.

Povejte čimprej kdo gre! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no a gre gdo jutr z nami u žiri na motozbor??? štart je ob 16:30 izpred bencinske črpalke OMV na koncu celovške ceste ( smer šk. loka ), tisti, k ste pa iz šk. loke ali okolice se pa ob 17h dobimo v šk. loki, tko da sam povejte, gdo gre!!!

lp, se vidmo ju3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja šmrkarija dejte se ga nažgat pa zadet da bote carji  :angry2:

model za to se zivi .) aja pa k verjetn nebom jest se meu izpita takrt se vi na kolpi zmente se za eno furo s taborjenjem... 1x augusta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst vrjetn grem no sej to se bom s GrCar-jem zmenu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

model za to se zivi  .)    aja pa k verjetn nebom jest se meu izpita takrt se vi na kolpi zmente se za eno furo s taborjenjem... 1x augusta  :OK:

Ja sej bi lahk večkrat takle šli.

Lahk gremo še pol na morje, pa pol 1x gor nekam v Bohinj pa tiste konce, pol enkrat gor na Pohorje, pa Prekmurje,...

Mte ti se pa potrud, pa že 1x izpit nared ;) :D

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sje sezona je še dolga  :D  :OK:

Sam če bo takle vreme, k je te dni, pol bo že en kurc. Upam da bo poletje vroče, pa potem še lepa dolga topla jesen :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej bi lahk večkrat takle šli.

Lahk gremo še pol na morje, pa pol 1x gor nekam v Bohinj pa tiste konce, pol enkrat gor na Pohorje, pa Prekmurje,...

Mte ti se pa potrud, pa že 1x izpit nared ;) :D

ma sej se trudim... sam je mau problem k bom 16 sele 23ga julija <_< in takoj po 23 nardim CPP pol pa sam se vozna pa gaaas :doze: (scenarij brez napake)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej se trudim... sam je mau problem k bom 16 sele 23ga julija  <_<  in takoj po 23 nardim CPP pol pa sam se vozna pa gaaas  :doze:  (scenarij brez napake)

Hehe, pač za teorijo se potrudi, reči si raje, da nič ne znaš, kot pa da vse veš. Na vožnjo pa pojdi tud čist lepo sproščen, pa imaš da skineš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yes sensai .) sej me ne skrbi, sam k so me tele moji tastari mickn pozn naredl <_<

gremo zacetk augusta u prekmurje sotorit? mam gor enga frenda k ma za bajto en fuuul velik travnik pa bi pomoje lohk... sam bi blo treba se uprasat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa bi biu kdo za taborjenje na nadiži :OK: ??? pol avgusta???

Za kam?????

No jaz sem vedno za akcijo, če je le čas pa $$$ :yea2:

Mte, boš saj ti vedu, kdaj morš froca delat, ne ponovit napake tvojega ateka pa mamice :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kam?????

No jaz sem vedno za akcijo, če je le čas pa $$$  :yea2:

Mte, boš saj ti vedu, kdaj morš froca delat, ne ponovit napake tvojega ateka pa mamice :D

jest sm tud za tole nadizo... sicer nimam pojma ke to je sam vem da je reka... za streznt je ql ;)

aja @VmasIna jest nebom meu mulcou... se posebi ne k vidm kasne pizdarije majo tastari z mano :blush: mogoce na stara leta (po 50em :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja šmrkarija dejte se ga nažgat pa zadet da bote carji  :angry2:

Ne bod preveč pametn pa zadrž take pametne zase!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no kontraband drugic ni treba sploh napisat ....

drgac pa jast grem kamor se bomo zmenili, ce bo cajt pa gnar. ja kontranad za alkohol :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr če bo kdo šu u žiri bom jest varetn okol 4h tm..... bomo probal it čez gmjne čez jamnik... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no očitno vs u žiri nav prov velik od 125k.... mi štartamo ob 3h... tko da bomo varetn okol pol 5h tm čez gmajne... če namo najdl čez gmajne pa po cest še prej...

a sploh kdo od vs gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!