Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

risko ti rajš mej že prej 2 mesca priprave da boš dost alkohola preneso :D ker čaga itq da bo ful huda :D

ne skrbi zame ;)

mam zvečer spet trening :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...risko se profesionalno ukvarja s tem...skor že šport razvil iz pijančevanja :devil: Še dobr da ma dost sponzorjev :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je on zato reku ker ve da mi z oroginalom tud sledit ne more...če ma pa kit ma vsaj šanse...čeprou tud tm bl švoh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee ljubljančeki vijim da ste neke glasni glede čage, pa vi ne vete da smo štajerci največji čagatori v sloveniji, za tebe reesko ko si najbolj glasn neke, pa boma z duhecom osebno poskrbela da si boš do konca življenja zapomno kdaj si ga s štajerci pil....hehehehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeee ljubljančeki vijim da ste neke glasni glede čage, pa vi ne vete da smo štajerci največji čagatori v sloveniji, za tebe reesko ko si najbolj glasn neke, pa boma z duhecom osebno poskrbela da si boš do konca življenja zapomno kdaj si ga s štajerci pil....hehehehehe :D :D

can't wait :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omFg kva je zmagal na emi... ko lohk ( z)operno peuko poslejo na emo... na emi so živahni kumadi ne pa ta cvilenje :S wooooo

ta država gre u qrc

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omFg kva je zmagal na emi... ko lohk ( z)operno peuko poslejo na emo... na emi so živahni kumadi ne pa ta cvilenje :S wooooo

ta država gre u qrc

:hmm: a to je blo dons :D no pol zgleda nism nč zamudu :) itaq pa zadne cajte kr ene bedne komade pošilajo na evrovizijo :BUA:

jest se ne sekiram :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omFg kva je zmagal na emi... ko lohk ( z)operno peuko poslejo na emo... na emi so živahni kumadi ne pa ta cvilenje :S wooooo

ta država gre u qrc

Sploh ne spremlam več ker je čist LAME postal že par let nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah operna pevka gor , operna pevka dol. Saj niso meli kaj na evrovizijo poslat ker so vse pesmi ble KATASTROFA.

Aja fantje kaj mogoče že ve kdo za kakšen torrent današnje borbe v ufc (crocop-sanchez v las vegasu) ??? Ne vleče nam v hiši Nove tv pa nisem mogel gledat :BUA:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako morjo pridt na emo sami neki amaterji :slap: :slap:

na emo oz. evrovizijo kasnej se pošle enga izkušenga k naj bi predstavu državo kr se da najbolš ne pa neke amaterje da grejo jokat tja :headbang:

sicr paaa...očitno s(m)o slovenci ubral drugačno pot do prepoznavnosti v svetu...ker ne mormo nikjer zmagat se bomo pa osramotil do konca :slap:

:angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor je enostavn vsi tisti glasbeniki ko dajo neki na sebe ne grejo na to prireditev ko je glupa posledica tega je ta so tam same budale ko mislijo da znajo pet ko pridejo pa na eurovizijo pa vidijo da nimajo za burek

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor je enostavn vsi tisti glasbeniki ko dajo neki na sebe ne grejo na to prireditev ko je glupa posledica tega je ta so tam same budale ko mislijo da znajo pet ko pridejo pa na eurovizijo pa vidijo da nimajo za burek

:BUA:

+r00, se cist strinjam !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

omFg kva je zmagal na emi... ko lohk ( z)operno peuko poslejo na emo... na emi so živahni kumadi ne pa ta cvilenje :S wooooo

ta država gre u qrc

kdo je zmagu... ker komad :?

eeee ljubljančeki vijim da ste neke glasni glede čage, pa vi ne vete da smo štajerci največji čagatori v sloveniji, za tebe reesko ko si najbolj glasn neke, pa boma z duhecom osebno poskrbela da si boš do konca življenja zapomno kdaj si ga s štajerci pil....hehehehehe :D :D

hehe... sam da bo čaga :D unga reeskota pa itak hit prime :D

Matex, ko boš kupoval mi povej.

vidva pa tud nista resna :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... sam da bo čaga :D unga reeskota pa itak hit prime :D

letos bom pa jst tebe merku ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo fantje za mene pa je danes pravi delovni dan :D 3 ure sem pucal motor... komplet mašino, vse plastike,... Sveti se zdaj vse ker prej sn mel črno pod plastikami pa mastno zdaj pa je ko nov :) Ampak ne vžge :BUA: Neki sem mogo vodo not dobit zdaj pa čakam da se posuši če bo vžgal. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moooooo en prasec navija po avtocesti eno prasicko in me ze hudo rajcaaaa ...... :kva2: :kva2:

a si kej mokr :devil:

zdele pride strojči do mene gremo mal šmekat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reesko se tvoja cagiva tudi tak sveti? :D

[attachmentid=91177]

[attachmentid=91178]

[attachmentid=91179]

[attachmentid=91180]

Aja na slikah so še felne pa gume umazane. zdaj več niso :P

post-10915-1170591229_thumb.jpg

post-10915-1170591257_thumb.jpg

post-10915-1170591271_thumb.jpg

post-10915-1170591292_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si kej mokr :devil:

zdele pride strojči do mene gremo mal šmekat :OK:

mooo dej pridte do mene dej ... pa s tapotjo lahko greste se do gapijo po mojo masino :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za takle pucat je najbols Meglio...sicer je za posode ampak mast gre dol z lahkoto. jest sm sam pospricu po celi masini okol, pustu minutko, pol pa z vodo sprau. vse je slo dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!