Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

alo fantje mam en vprasanje. ce delas prepis motorja sam, brez posrednika, mors na obcini placat tistih neki procento davka ane ?

ce pa nardis prek posrednika pa samo njemu das tistih 10 eur + overovitev podpisa, nc davka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje mam en vprasanje. ce delas prepis motorja sam, brez posrednika, mors na obcini placat tistih neki procento davka ane ?

ce pa nardis prek posrednika pa samo njemu das tistih 10 eur + overovitev podpisa, nc davka ?

Ko sem jaz kupil motor je prejšnji lastnik naredil prepis brez mene in mi overjenega poslal po pošti. Ko bom pa jaz registriral motor nase, pa bom plačal davek (namreč nisem še ga registriral od nakupa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Dej muci maci ti pa čim manj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga sem od 125 sreču včer na dolenki? Bil je na kolesu.. :)

lp

Kwa je majstr si že kej po ridah strašil???so še vse od peska al se že splača mal na izlet do tja :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa je majstr si že kej po ridah strašil???so še vse od peska al se že splača mal na izlet do tja :naughty:

ma si cist normaln .... na zadnjem partyju k sm bil v planini sm mislu da bom zrmznu od mraza :wacko: sploh pa je una cesta se zmir tok spolzka da bi lahk na drsalke sli pa se drsali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam to sta pol vidva naridla sama, brez komisijske, to, kokr sm jest razumu je najdrazja varjanta :>

ja prek posrednika te ceneje pride..jaz sem plačal davka nwm okol 30 €, mislim pa da je odvisn od tega kolk je cena napisana na kupo-prodajni...jaz sem mel 150k

LP

P.S

@Brodar, men je on na občini nekaj gnjavu da morm neke zravn plačat ker nism takoj davka plačal..kajti motor sem 3 mesce po tistem registriral, ko je bla kupo-prodajna overjena..sam pol mi ni blo treba plačat k sem sem butla naredo, pa da kao nism vedo..

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo fantje mam en vprasanje. ce delas prepis motorja sam, brez posrednika, mors na obcini placat tistih neki procento davka ane ?

ce pa nardis prek posrednika pa samo njemu das tistih 10 eur + overovitev podpisa, nc davka ?

ko sm js delal prepis...je vse skup prišlo glih ena 2 jurja pa pol...greš v en avtocenter...tam gospoda prosiš če ti narei prepis...njemu vržeš tja 2.5k torej 10€ mal več...in ti vse lepo napiše...tak da lahk na pogodbo kr realno ceno napišeš ker davka neoš plačal...če pa bota po drugi poti nardila pa nevem

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če nardita prek tega posrednika al kak vi pravte temu ni davka pač njemu plačaš 10€

če pa ne je pa mensezdi kr dost za plačat davka usaj v mojem primeru je blo za rsko 50 ccm plačat 16 000 klub temu da sm mel napisan da je kupnina motorja znašala 180 jurjev tak da sm kr do tega posrednika šu pa mi je zrihtu za bivših 2 500 sit .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, prek posrednika placas 10eur + overovitev (1.6eur na upravni enoti)

na samo pa placas 5% po eurotaxu + overovitev (1.6eur na upravni enoti)/al pa pri notarju 10%

tko zdj smo zvedl :>

tko da kaj se bolj splaca :> 5% + 10%

al pa

10eur + 1.6 :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej...apriliaši vi morte it na to foro...5% pa to... :OK: :OK: :P :P :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koci rajš tuki pišem...ne pa tm na msn-ju k me ti osvajaš...kle se jst vsaj hecam...ti pa resno :blink: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koci rajš tuki pišem...ne pa tm na msn-ju k me ti osvajaš...kle se jst vsaj hecam...ti pa resno :blink: :eek:

Kaj pa daješ take v podpis. Sam si si kriv da te pol ljudje osvajajo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa daješ take v podpis. Sam si si kriv da te pol ljudje osvajajo :P

ma to je grčar mi napisu...pa bom meu do jutr zvečer :D

najbl smešn je k neki se kao resno pogovarjamo tm k je oprema...jst pa tak podpis...pomoje me noben ne jemle resno :D

:lol1:

ma sisajte mi bibo vsi po vrsti

ne bom bahčija varu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja prek posrednika te ceneje pride..jaz sem plačal davka nwm okol 30 €, mislim pa da je odvisn od tega kolk je cena napisana na kupo-prodajni...jaz sem mel 150k

LP

točno tako... več ko imaš napisano ceno višji je tale davek... je pa tole kr velik...recimo jst sm meu 150.000 napisan, pa je pogledala pa je reklada je to premal za tak motor, pol so pa men zračunal kao kok je ta motor vredn pa so naračunal 650. jurjev.... (če je mootor starejši od 10 let... lohk napišeš 50 jurjev .) ) no in bi mogu plačat davka mal čez 30.000 jurjev... sam smo pol kao prek posrednika naredl tist je pa kot si reku 10 € :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!