Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

nima kej težit, rečt moraš da je mašina zaribana pa je

ja sej jst sm reku da je razbita... sam je pol rekla da rabm potrdilo od nekih kurcov da je motor vred samo 100 jurjev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja vidš si že zajebu....morš rečt d je mašina zaribana bla, pa če reče da bo poslala nekoga pogledat, pač rečeš da si že dal popravt da si zdaj prišel prepisat, in se boš takoj lahko vozil, še prej pa se zmeniš s prodajalcem, (če je tok fer) da tvojo zgodbo potrdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo sem se torej jaz zajebal... Me čaka kr velik davek :cry: Upam da še ki res neom rabo ono plačat ker nisem takoj uredil papirje ampak mi je celo zimo stalo pred registracijo... :glare: Pravega idiota se bom naredo če bo pomagalo :P Kolko vas kaj stanejo registracije? Neom ki zaj zarad takih bedarij 100 jurjov vun fukno za 125ko registrirat pizda jim materna :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reči in piši 45k!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

to je za une brez bonifikacij pa tega...11kw seveda :angry: :angry:

dragi so k svina prasice :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi zajebal....moj mito je bil med mano pa gapijem v rokah še enega lastnika več kot eno leto, in sem potem šele jaz prepisal iz gapija nase, pa nisem veliko dal za prepis (pač 2,5k za pogodbe)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm jst yamaho kupu je blo 5k najmanjša možna vsota...drugače se da pa s prodajalcem zment, da se vpiše manša cena od dejanske.

To z nekimi potrdili prvič slišm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst sm ji nabluzu vsega boga da je sesut motor da je v okvari pa mi je zbila kao dol sam 5 jurjev :angry:

pusti jih to je banda .) neka sraka je bla tam not pol je še bla pa neki pametna nakonc mislim nektiri tam not se res obnašajo ko da so edini :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo sem se torej jaz zajebal... Me čaka kr velik davek :cry: Upam da še ki res neom rabo ono plačat ker nisem takoj uredil papirje ampak mi je celo zimo stalo pred registracijo... :glare: Pravega idiota se bom naredo če bo pomagalo :P Kolko vas kaj stanejo registracije? Neom ki zaj zarad takih bedarij 100 jurjov vun fukno za 125ko registrirat pizda jim materna :angry:

jest sm se tko zajebal ko sm kupu mitota...nisma su takoj placat davka ker nism vedu....sm ga meu celo zimo u garazi, na spomlad sm ga pa hotu registrirat, je pa rekla da se ni biu davek placan???? ok wtf, greva s fotrom na obcino to placat. pa je biu davek + obresti....je blo vse skup 30 jurjev ce se ne motim.....pol pa se registracija 35 pa AO+

seveda je bil prepis delan brez posrednika, zato je biu sploh davk....ampak na napakah se ucimo :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej 0 skrbet glede davka...jest sm mew 2 let nazaj probleme z aprilio...ker je zadnji lastnik ki jo je registriral prodal naprej preko navadne kupoprodajne pogodbe ta pa je ni registriral in prodal naprej...potem pa sem jo jest kupu in hocem it registrirat in mi recejo da ni davka placanga ker sta se oba lastnika pred mano vozila brez registracije...pol sm pa poiskow lastnika ki jo je zadnji registriral-newem ce ni bil to celo prvi lastnik potem swa z njim naredila prepis preko posrednika in valda je biu noter vstet davek in pridem nazaj tja registrirat motor kjer so mi rekli da ni placanega davka...no pol sm brez problema registrirow in se wozu :D ...aja pa itq sm reku da je zariban motor pa newem kwa se tko da me je na koncu use skp kostal par jurjew :>tko da...upam da je se tko, ce ne, nj me kdo popraw

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha kewl seprav tut ce se "zajebes" pa pol prides do tega da mors placat davk gres lahko se vseen h posredniku. hehe logicno ko enkrat pomisls na to :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene :D , sam pol si ga pa kar oreng prtisnu :D

Hitro sem pospešil do omejitve hitrosti.. Ekonomična vožnja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko je res gej.. da ne omnenjam najine vroče seanse- v grmovju :naughty: :naughty:

opa, a tebe je že :blink: (O.K. dovolj z buzi forami :huh: :nono: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...dons do zvečer mam tist v podpisu pol pa konc :D

glede grmovja...flejm sm ti reku da tih bot :angry: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...dons do zvečer mam tist v podpisu pol pa konc :D

glede grmovja...flejm sm ti reku da tih bot :angry: :P

Prekleti pedri

Najbolš žalostno je pa to, da Jure resno misli, vendar "nakazuje" na to v šali, da vidi odziv "množice". Priznaj, resno, boli te kurac.

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa, a tebe je že :blink: (O.K. dovolj z buzi forami :huh: :nono: )

Prekleti pedri

Najbolš žalostno je pa to, da Jure resno misli, vendar "nakazuje" na to v šali, da vidi odziv "množice". Priznaj, resno, boli te kurac.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razbiu avto....led.....najbrz ne bo motorja....upam na najblojse

povem ko pridm nazaj...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razbiu avto....led.....najbrz ne bo motorja....upam na najblojse

povem ko pridm nazaj...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:blink: uuuuu smola, a je ful škode? ka pa s tabo? čim bolše reši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekleti pedri

Najbolš žalostno je pa to, da Jure resno misli, vendar "nakazuje" na to v šali, da vidi odziv "množice". Priznaj, resno, boli te kurac.

PRIZNAM

razbiu avto....led.....najbrz ne bo motorja....upam na najblojse

povem ko pridm nazaj...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razbiu avto....led.....najbrz ne bo motorja....upam na najblojse

povem ko pridm nazaj...

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:blink: :huh: :? :friend1:

fakkk :eek: zej bom res kupu karbonski scitnik :naughty:

omg buziji :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!