Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dobri posnetki :OK:

Zadnji posnetek "street race" je najjači :OK: Najboljše je ko še črto nariše po cesti s sprayem :P Orginalno :D

Kje pa je to snemano? Ceste mi zgledajo zlo privlačne za vozit se po njih :) Lepe, ovinkaste, ne ravno prometne, nič luknjaste,...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri posnetki :OK:

Zadnji posnetek "street race" je najjači :OK: Najboljše je ko še črto nariše po cesti s sprayem :P Orginalno :D

Kje pa je to snemano? Ceste mi zgledajo zlo privlačne za vozit se po njih :) Lepe, ovinkaste, ne ravno prometne, nič luknjaste,...

men tud :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kje pa je to snemano? Ceste mi zgledajo zlo privlačne za vozit se po njih :) Lepe, ovinkaste, ne ravno prometne, nič luknjaste,...

(pre)deleč od vaju :P :naughty: okolica tržiča :D :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampk fantje se grejo "resno", domena .com (to je treba plačat), sponzorji neki velki, vse spletna stran tipitopi...svaka čast :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stran je res lepo uštimana :OK: , sam za motorje se pa ne da lih to rečt :hmm: ...mislm...kašn to delajo z nim...heh, en bl zjeban k tadrug :blink: :BUA: :slap: - sploh tista aprilia rs 50 k je slika od nje pr ''pripomočkih'' je vsa boga :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu ja sam sm pozabu napisat sorči :blush:

pomoje da grem ja 99%...ti? pa a gre še kdo?to leti predvsem na našga nejčija k je edini od telih motosvetovcev da še hod vn ostali so isti k gatto :OK:

ja jst grem pa moje sošolke pa sošolci tud :)

(pre)deleč od vaju :P :naughty: okolica tržiča :D :hmm: :grim

u u uu tm sm prvič u živo ko sem biu še mali vidu eno R1 ko k se je po kolenu vozu :D :D :D fotr počaku na krožnem da je tipo še en krog naredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(pre)deleč od vaju :P :naughty: okolica tržiča :D :hmm: :grim

Nič ni predaleč za mene pa mojo cagivo :D Ni vrag da se neom v tej sezoni kaj tut tja zapeljal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje so iz Loma pri Trzicu, thus naslov Wom Style :> toj od mene naprej cez Golnik pa mim Trzica. skozi no..

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič ni predaleč za mene pa mojo cagivo :D Ni vrag da se neom v tej sezoni kaj tut tja zapeljal :P

upaj da bos priso do tja brez da ti bo ribnila :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampk fantje se grejo "resno", domena .com (to je treba plačat), sponzorji neki velki, vse spletna stran tipitopi...svaka čast :)

je treba plačat ja...cela 2 jurja za CELO leto...tok jih je se prav je vsak dal 50centov..čist bad a?

Misliš da vse ribajo? Pa pred tem še bom itak naredo generalko tak da bo vse tip top.

in kaj pol k boš use poštimu?a pol pa ne bo zaribal? :grrr

Hehe Torks taprav motor si nabavu!!

ps. moja bivša :grim

sm mu že jst reku...sam sej če si vidu kako jo pele po travi dol vidš da si še ti lepš delu z njo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je treba plačat ja...cela 2 jurja za CELO leto...tok jih je se prav je vsak dal 50centov..čist bad a?

in kaj pol k boš use poštimu?a pol pa ne bo zaribal? :grrr

sm mu že jst reku...sam sej če si vidu kako jo pele po travi dol vidš da si še ti lepš delu z njo :D

uf kje sem se jst vse z njo vozu, pa v kakšnem stanju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da vse ribajo? Pa pred tem še bom itak naredo generalko tak da bo vse tip top.

:hmm: hm za vsak slučaj ne bit tok zlo prepričan :P , sej veš zarečenga kruha se največ poje :D :grim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf kje sem se jst vse z njo vozu, PA V KAKŠNEM STANJU :D

točno tako...poudarek je na tem :P

:hmm: hm za vsak slučaj ne bit tok zlo prepričan :P , sej veš zarečenga kruha se največ poje :D :grim :naughty:

mah ne da se zarečenga kruha nejveč poje...taka jajca nikol niso 100% ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj pol k boš use poštimu?a pol pa ne bo zaribal? :grrr

Podobno kot v vesolju verjetnost nahajanja, gre tudi tu le za verjetnost. Sigurno se bo zmanjšala verjetnost, da ribne. Ampak nikoli ne veš. Vedno se lahko kaj najde pa ribne.

:hmm: hm za vsak slučaj ne bit tok zlo prepričan :P , sej veš zarečenga kruha se največ poje :D :grim :naughty:

Saj nisem tok zlo prepričan :rolleyes: Tisto s kruhom me tut skrbi ja :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je treba plačat ja...cela 2 jurja za CELO leto...tok jih je se prav je vsak dal 50centov..čist bad a?

in kaj pol k boš use poštimu?a pol pa ne bo zaribal? :grrr

sm mu že jst reku...sam sej če si vidu kako jo pele po travi dol vidš da si še ti lepš delu z njo :D

sm mislu d je precej drago .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe 150 je sla MY ASS!!! sla ze ampak po 10km ravnici, pa s pospeski od polza

opa napacn atema ampak sj vsi vemo kam pade hehe

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!