Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

evo tukaj imate našega street racerja layykota... ki ima tisto neverjetno RS80 ki poči use 125ke dol pa k da zravn še cilinder (kot je gapi reku) za kruzarjenje po vesolju :lol1: :lol1: :lol1:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...146&st=3210

Kaj ti res ne verjameš da moped s komplet team predelavo ne užge tiste tvoje rs-ke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V drag-race ga poči dol....100%. V končni je pa nerealno pričakovat, sej je slo-rekord za 50cc predelano mašino 150kmh (merjeno z gps).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti res ne verjameš da moped s komplet team predelavo ne užge tiste tvoje rs-ke?

Komplet odprta rs125.. POJE razne team predelave itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ko viim rs125 2005 pa že polomlena... :slap: Vsi majo aprilie pa vsi sfukane :huh: Zgleda jim je mitotov škoda...

hehe sm tut s tm kot "Godnov":D em..moja pa še dve aprilije nista sfu****, čeprow je do zdj moja še najbolš :OK: :OK: :P un 2005 je pa mel 2 nesreči tko da... :blush: una 50-ka zjebana je pa tut dožvela že xxx nesreč, padcev...tko da..vso srečo :lol1:

Popravljeno . Popravil agodno
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sj gor u vom zna bit pi***rija :> sam klanc pa ovniki hehe

a primozica poznas ? sergeja pa njegovga brata ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti res ne verjameš da moped s komplet team predelavo ne užge tiste tvoje rs-ke?

jah poč jo dol v pospeških sam ne v končni oz. obratno... če me poč v pospeških dol zmrzne nad 100km/h... če pa v končni... bo pa tko počas začeu da bo treba 10km ravnine da me bo ujel .) k je flemči meu 13 (se mi zdi) zobnik pa je reku da me ne poč dol k ma pospešk k polž sam gre pa 140 km/h .)

Komplet odprta rs125.. POJE razne team predelave itd..

jah to pa itak... sej drgać ne bi bilo sploh logično a ne :)

sam on je tm v temi RS50 govoru da xt jka sploh ne more zravn pridt... pol je prbližn izenačena z rs 125 zaprto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sj gor u vom zna bit pi***rija :> sam klanc pa ovniki hehe

a primozica poznas ? sergeja pa njegovga brata ?

poznam ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce se spomns tistga malega "drega" pri levu, nisi bil niti metercek pred mano v pospeskih tja do seste prestave potem je blo pa itak konec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam on je tm v temi RS50 govoru da xt jka sploh ne more zravn pridt... pol je prbližn izenačena z rs 125 zaprto :)

Original XTjka, pa res ne more bliz sj mal predelane RS50, že jst k mam sam blokade vn pa V6 avspuh mam prbližn enake pospeške & končno kt frend z XT .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce se spomns tistga malega "drega" pri levu, nisi bil niti metercek pred mano v pospeskih tja do seste prestave potem je blo pa itak konec...

se spomnš kak je blo z mojo sklopko oz. lamelami takrat .) si pozabu... te spomnm da mi je to zadevo pol pr grčarju RSmaniac naštelov... dobr veš da sm meu probleme .) če si mogoče pozabu... .) ker veš... kaj se je zgodl... pod obrati mi je zdrsavala sklopka... pa nism mogu use moči ven dat... zakaj pa pol po tistmu derkanju, pol lj biu vedno pred tabo :? aja to zato k sm iz lj ti pa ne al kako :? dej dej... sploh ni važn... ti nares za 125 pa kup RS ko napil, do amena pa da boš Mitote dol fliknu... jst pa zdej delam za avto izpit :P sam ne bom zapustu kroga motoristov :P

Original XTjka, pa res ne more bliz sj mal predelane RS50, že jst k mam sam blokade vn pa V6 avspuh mam prbližn enake pospeške & končno kt frend z XT .)

no sej vem... sam un tip je kr en, se mu še vid da je zelen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ce se spomns tistga malega "drega" pri levu, nisi bil niti metercek pred mano v pospeskih tja do seste prestave potem je blo pa itak konec...

se spomnš kak je blo z mojo sklopko oz. lamelami takrat .) si pozabu... te spomnm da mi je to zadevo pol pr grčarju RSmaniac naštelov... dobr veš da sm meu probleme .) če si mogoče pozabu... .) ker veš... kaj se je zgodl... pod obrati mi je zdrsavala sklopka... pa nism mogu use moči ven dat... zakaj pa pol po tistmu derkanju, pol lj biu vedno pred tabo :? aja to zato k sm iz lj ti pa ne al kako :? dej dej... sploh ni važn... ti nares za 125 pa kup RS ko napil, do amena pa da boš Mitote dol fliknu... jst pa zdej delam za avto izpit :P sam ne bom zapustu kroga motoristov :P

no sej vem... sam un tip je kr en, se mu še vid da je zelen :grim

hehe...flejmči povej mu kako sva se pelala iz logatca prot vrhniki...jst sm z mitotom šou 140 pa sm ga kr stisnu(pospeški mislm) ta kurba mala s 50ko je biu pa kr konkretno bliz mene ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o fantje dejte vi men neki povedat

A NI TOLE POSAST OD MOTORJA :>

marija kaka mrcina :ninja: :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga mam ene stare zvočnike...veš kako mi je tresl membrane :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam na forumu :eek: :cry: :cry:

ja ker freak pa mislš da še bo poleg tebe ob 4:46 na motosvetu :slap: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!