Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mi smo bli, in sicer smo štartal včeraj ob 5h iz šk. loke, pa smo tm prespal, zjutri ns je pa dž nagnov! ustali so že domov spizdl, jst pa mi sva šla pa u cerkno na pico, ki pa je bla na račun gostilne (veze pač), tko da dons enkrt pa letimo še mal na vrhniko pogledat, tko da če bo gdo tm se vidmo pa gremo na en drink!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi smo bli, in sicer smo štartal včeraj ob 5h iz šk. loke, pa smo tm prespal, zjutri ns je pa dž nagnov! ustali so že domov spizdl, jst pa mi sva šla pa u cerkno na pico, ki pa je bla na račun gostilne (veze pač), tko da dons enkrt pa letimo še mal na vrhniko pogledat, tko da če bo gdo tm se vidmo pa gremo na en drink!

kr pridte bo zabavno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nooo ja jaz pridem enkrat emm julija domov z Djerbe pa em ce bi bil kdo takrat za kako furco al pa da gremo skup na morje za par dni...

P.S. upam da pa zdej bo tole z motorjem postiman...

aja p.s. ce ma kdo okvirje za raztegvat emm to pr men duma zdej np :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no teyci uživej na Djerbi, k boš pa nazaj pršla, pa ni problema da bomo km letel. no za une, k pa u sloveniji ostanete :D pa gremo u soboto kamperat u medvode na motozbor, tko da kr šparejrte keš za alko!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej smo zdej tut kkšn per spil v žereh pa zato še nismo pijan vozil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej smo zdej tut kkšn per spil v žereh pa zato še nismo pijan vozil

Alkotest bi drugače menil...pa tist sm se drgač hecu ker je grcar napisu špartite keš za alko, kokr da bi ga mogu za 10k alkota spit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res... Smirnof vodka (vol. 37,5%)=~2500sit

4pac RedBull =~600sit

skupaj =~3100sit

pa sta od tega 2 kr orng ulita... al pa en koma ;) nevem zakwa bi 10k rabu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam res... Smirnof vodka (vol. 37,5%)=~2500sit

                                  4pac RedBull  =~600sit

                                            skupaj  =~3100sit

pa sta od tega 2 kr orng ulita... al pa en koma ;) nevem zakwa bi 10k rabu?

Am, od tega se komej jst nalijem :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao jao.... mladi alkoholiki :eek: hehe hec...

dej za medvode se mormo zment da se dobimo.... k u žereh sm biv jest tud pa nism sploh vedu koga nej tm išem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res...dejte raj o čem drugem pisat, ker cesta je že brez alkota zajebana (zato me pa ni več na cesti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, sej ni tok hudo no! sej če kej spijemo ne gremo več na cesto, tko da ne bote misll da se ga najprej ulijemo po pa na motor! to pa vem da je cesta že brez alkohola zajebana, smo že ene parkrat bli bliz tal pa pod kkšnim avtom ( sam na srečo do zdej še ni blo bližnjega srečanja ne z enim niti z drugim!!!)

ej jerry za u medvode pa itk da se zmenmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no.... sam povejte mi kje pa ob keri uri pa pridem. pomožnosti kje izven zbora k sred gruče ljudji se teško kej najde...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jerry, se bomo zmenil kje se dobimo. mi bomo kamperal, tko da bo 125 kamp za vse, 125-ke k bi se nm prdružl! kamperanje je pa ˝organizerano˝, zato, da ne bomo pod vpljivom akohola domov vozil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...razn če bo kej še za zjutri ostal :D

To pa itq, da se še zmeri kej prišpara, da je kej za poplahnat; sej človk je zjutri žejn, če cel čas ko je spal ni nič pil. :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!