Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ja ker freak pa mislš da še bo poleg tebe ob 4:46 na motosvetu :slap: :P

jao pacient :wacko:

ja no :blush: slučajno sm pogledat pršu če je kdo kej napisou novga :hmm: pa sm biu kr sam :blink: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje mam za prašat nekej....sej o tem se je že velik govoril, ampk je mau velik za prebrskat, pa bi sm nakratku mi en povedov glede blokad za 25kW

to se dobi pr uradnih serviserjih tud al kko, pa če je kšna stran kje bi se dalo to nabavt (nemčija?)

aja...ja pa cene seveda...tolk okvirno

tnx :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje mam za prašat nekej....sej o tem se je že velik govoril, ampk je mau velik za prebrskat, pa bi sm nakratku mi en povedov glede blokad za 25kW

to se dobi pr uradnih serviserjih tud al kko, pa če je kšna stran kje bi se dalo to nabavt (nemčija?)

aja...ja pa cene seveda...tolk okvirno

tnx :D

Nekatere znamke motorjev samo blokirajo motorje (Kawasaki, Honda, Suzuki), za ostale pa lahko zablokeraš pri Šternu.

Blokado da bi sam nabavu se ne splača, ker je pol tok jebanja, da nakonc pridš na isto ceno kot če ti Štern zablokera motor.

pr kawasakiju za mojga Z750... cena blokade in vgradnje je bla 31.200 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobi in namontira ti jo uradni serviser

lahko jo tut sam dobis, sam prej prasej ce ti to je pripravljen zmontirat

stane...blokada od 150-200 eur nekje + montaza pa homolomo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekatere znamke motorjev samo blokirajo motorje (Kawasaki, Honda, Suzuki), za ostale pa lahko zablokeraš pri Šternu.

Blokado da bi sam nabavu se ne splača, ker je pol tok jebanja, da nakonc pridš na isto ceno kot če ti Štern zablokera motor.

pr kawasakiju za mojga Z750... cena blokade in vgradnje je bla 31.200 sit

Pa BMW tut sam montira :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100 evrov so večinoma te blokade, kolk sn jaz gledo

jaz sem tud gledal da vse blokade stanejo 100 oz. ce smo natancni 99€...od kod vam te cene 150-200€ :? razen ce tile pras*i tolko za sebe poberejo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas že ne :BUA:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nikoli se ni pripetilo, da bi bilo v LJ lepše vreme kot v MB. Ne vem zakaj začudenje?

Torej: Je kdo tu električar??? Kupim novi akumolator, takoj ko priklopim, pregori varovalka. Kupim komplet varovalk, zamenjam vse in ko spet samo priklopim na aku mi pregori 30ka ( ta je za štarter ne? ). Nekje je torej stik ker sem danes uničo 6 ali 7 varovalk. Kaj naj zdaj? Aja pa še to mi nekdo lahko prosim pove kak si sledijo po vrsti iz desne proti levi varovalke (predpostavka, da je gledano v smeri vožnje kakor da bi sedel na sedežu. Torej je prva z desne na strani, kjer je na nogi zadnja zavora). 15, 15, 30, 15 ali kako? Lahko prosim kdo skoči pogledat. Hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!