Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

reesko jest ti ga nardim iz poliestra :slap: :slap: :slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol: :lol:

se nosilc ti zanj nardim hehe

pa ne zamert :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...kok ste smešni :D

res jake fore mate :OK: :OK:

še sam se smejim :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje...če se js slučajno kje skantam pa d me pridete pogledat v bolnco...ne se čudt :doze:

hehehehe :D :P

sm upam d me vseen ne bo treba tm kje iskat :krneki:

post-12378-1171139975_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda :P

sploh pa men se smil un k ga je z-50 omenu :BUA: :BUA:

pa ti to resno :?

to je zajebancija...gdo bi na glas govoru o tem :blink:

pa še slika je priložena.... :blink:

fantje...če se js slučajno kje skantam pa d me pridete pogledat v bolnco...ne se čudt :doze:

hehehehe :D :P

sm upam d me vseen ne bo treba tm kje iskat :krneki:

:kva2: dobu sm idejo hehehehe...d dobim eno tako flaško pa not nalijš recimo kokto (k tapravga jegra je škoda valda :P ) pa nalepko tako al natisnš al pa če kje dobiš pa si zravn postle napopaš :lol: to bi palilo hahaha vsak k bi vidu bi se smeju po moje lool

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tale s operacijo z poliestrom :D :D

pol je isto ce bi mu vibro gor našraufal... pa še tresenje bi meu med funkcijam... kr naenkrat bi zažgou...

glede infuzije pa... MAJKAAA a je legaliziran?? js bi biu poizkusn zajčk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d neb blo treba ceuga pou litra al kolk drži ta vrečka :P

oooo, moja prejšnja objava je bla 660ta :OK: še 6 oz. 5 pol pa brodar pazi se mene hahaha :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda :P

sploh pa men se smil un k ga je z-50 omenu :BUA: :BUA:

Mogoče je to pisu kšn k ma z-750 pa se je sam tko zakamufliru. joke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha 29 objav fantje...tale je 30-ta...sm se potrudu včerej :slap: sicer ne vem kakšen je to sistem štetja...pa vseen

aja...kako gattolini uspeva taka poplava njegovih postov ne vem...js sm se za tele kr mau potrudu in odgovoru v vsaki temi za katero sm meu kakšno mnenje...kako res njemu uspeva po 60 objav.... :headbang: , to je res pretiravanje...ufff...zdej že zastopm zakaj ga ne marate...sej če hočš to doseč se morš res vtaknt glih v vsako temo :slap:

pa še tlele si snamte en file pa si ga oglejte

...c-c-c :doze:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je to pisu kšn k ma z-750 pa se je sam tko zakamufliru. joke :P

Ja ok, priznam. Tist Z-50 sm jst, k sm se mal zakumufleru, denar pa se zbera za našega prjatla reeskota. Upam da bo kmal dost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d neb blo treba ceuga pou litra al kolk drži ta vrečka :P

oooo, moja prejšnja objava je bla 660ta :OK: še 6 oz. 5 pol pa brodar pazi se mene hahaha :devil:

Poglej ga hudiča. Zakaj se mešate v ta svet satanizma? Mi moramo čimprej mimo te nesrečne številke in pozabit vse skupaj :P Hehe pa da neote vse resno vzeli, glede te zadeve se praktično vse samo hecam. Ne me zdaj jemat kot nekega vraževerneža :D Kaj pa mam jaz za vraga s tem :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, kurca mojga se ti hecaš, a zadnič gre črna mačka čez cesto pa že greš križe risat po cagivi...hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok, priznam. Tist Z-50 sm jst, k sm se mal zakumufleru, denar pa se zbera za našega prjatla reeskota. Upam da bo kmal dost :)

pizda si R :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja, kurca mojga se ti hecaš, a zadnič gre črna mačka čez cesto pa že greš križe risat po cagivi...hehehe :D :D

Čuj ga kuj zmisli si :slap: Ki bi te naj mačka šla prek ceste pa jaz poleg s cagivo če mi cagiva sploh ne vžge :lol1:

Ampak ta tedn bo elektrika porihtana pol pa dalje brm brm :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nwm no...resko je konj po imenu i naravi :P

Zakaj se men čudn zdi, da ti to veš? :? Zgleda da se eni ne zajebavajo z gay forami pa to... zgleda da nekateri resno misljo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ga kuj zmisli si :slap: Ki bi te naj mačka šla prek ceste pa jaz poleg s cagivo če mi cagiva sploh ne vžge :lol1:

Ampak ta tedn bo elektrika porihtana pol pa dalje brm brm :wub:

hehe, no dobro, res je da sem dal en neresničen primer, ampak to samo zato, da bi bolje ponazoril tvojo vraževernost :D :D :D... aja, pa kaj to ko je moja 222 objava, to je tui kaj s satanom povezano??? hehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ko bom pa te mel 666 objav pa 2 tedna neom nič objavljal, pa da te res vidim če se bojo črni oblaki nad mano zgrnili...me prav zanima kak je s tem :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, homemade stojal za motor :D čakam da dobim temelno barvo da se ga poštriha..pa guma pride na vrh ke k nihajka sede.

lepo lepo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!