Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

reesko, kaj si pa v tisti temi tok jezn, sej a nisi reku, da se ti jebe, kaj se o teb govori :hmm:

Mogoče je pa to res... sej veš, ko mački na rep stopiš, zamjavka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se men čudn zdi, da ti to veš? :? Zgleda da se eni ne zajebavajo z gay forami pa to... zgleda da nekateri resno misljo :hmm:

reesko, kaj si pa v tisti temi tok jezn, sej a nisi reku, da se ti jebe, kaj se o teb govori :hmm:

Mogoče je pa to res... sej veš, ko mački na rep stopiš, zamjavka .)

si najprej neki napisu...pa ti zanalašč nism nč odpisu..a se ti zdi da se mi jebe pa te ignoriram al na velko odpisujem nazaj pa se kregam s tabop kdo je "manj" pedr...haha...soft

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grco se ti lubi prit cez vikend kaj do Celja (recimo da je na pol poti), bi jaz stestiral tvojo Kawo :D (pa ne na udarce) :D mogoce se odlocim za nakup tega strojcka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem zlo neodlocen...en cas mi gre po glavi CBRka, pol gixxer itd...kar nekaj casa pa ze razmisljam morda tudi o Z750

zato bi pa najraje kaksnega od teh motorjev probal, da vidim ce mi drza in vse kar spada zraven sploh lezi...vseeno da so mi najbolj vsec cestaki, pa mi morda ne bodo ugajali in ga seveda tudi ne bom kupil, kljub temu da so mi najbolj pri srcu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Nejko_ da neoš mislo da vsem ugajajo cestaki. Nekateri jih niti pogledati nočejo :) Ne paše jim ne izgled, ne drža, ne stil vožnje,... Meni pa so zelo všeč :) Poleg cestakov mi je všeč tudi supermoto, ostalega pa jaz niti pogledati nočem :D SS na prvem mestu, na drugem SM pa se počasi konča :) Seveda se ne bi branil pri hiši kroske za po Pohorju ampak ni pa to v prvem planu da bi imel namen kupovati takšen motor.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Nejko_ da neoš mislo da vsem ugajajo cestaki. Nekateri jih niti pogledati nočejo :) Jaz pa jih imam zelo rad :D Edina zvrst poleg cestakov ki mi je še všeč je supermoto :P Ostalega pa jaz ne pogledam :OK:

:OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grco se ti lubi prit cez vikend kaj do Celja (recimo da je na pol poti), bi jaz stestiral tvojo Kawo :D (pa ne na udarce) :D mogoce se odlocim za nakup tega strojcka :D

:lol1: :lol1: :lol1: :OK: me zanima ja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brodar...666 je mim...pr men :P da se me ne boš bau hehehe

on topic: če bi js kupovov večji motor naslednji bi bil mt-03 ali xt660 supermoto, drugač pa rabljeno nekje do 700k starih sit, kar je bolj realno, da mi uspe kupit, če slučajno prepričam starše, je suzuki bandit 600n (naked)

drugač pa sanje so pa recimo xjr 1300, mt-01, kšn z750 pa seveda ktm superduke (poleg prej že naštetih) :doze:

nekak so mi nakdei bolj pr srcu k sport, čeprov se seveda nebi branu nobenga "ss-ovca" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grco se ti lubi prit cez vikend kaj do Celja (recimo da je na pol poti), bi jaz stestiral tvojo Kawo :D (pa ne na udarce) :D mogoce se odlocim za nakup tega strojcka :D

Sm ti na MSN-ju napisu.

:lol1: :lol1: :lol1: :OK: me zanima ja :lol1:

zakwa pa da mu ne bi posodu? Niso usi taki, k bi gonil kukr bi šlo, tko k ti .)

ninđa fantje, ninđa in to tačrna :devil: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Ti že veš, k jo maš ane :P

opa ti tudi zig heil :lol1: :lol1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti že veš, k jo maš ane :P

.) boš vido čez en let .)

opa ti tudi zig heil :lol1: :lol1:

die juden die :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi biu z eno old skul ganger banger zx9r l.94 cist zadovoljen. ni ti skoda ce jo sparkeras tm pr reeskotu u bajto pa se gre k burja :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi biu z eno old skul ganger banger zx9r l.94 cist zadovoljen. ni ti skoda ce jo sparkeras tm pr reeskotu u bajto pa se gre k burja :kva1:

kšne dva mesca nazaj se je na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) prodajav en kawasaki gpz 550 str k zemla...tist je biv pa res took lep :wub: sam k je biu brez papirjov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninđa fantje, ninđa in to tačrna :devil: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

točno tako :devil:

jst bi biu z eno old skul ganger banger zx9r l.94 cist zadovoljen. ni ti skoda ce jo sparkeras tm pr reeskotu u bajto pa se gre k burja :kva1:

pohodnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!