Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Al pa ko ti crkne gilera dna zaradi prebijanja kapice na svečki 15 km od doma v največjem dežnem nalivu .) Veselo tišanje :) Klel pa sem poleg ko zmešan. Vse živce mi je pobral moped. Čeprav sem že imel s tem izkušnje ko sem ga v dežju večkrat potiskal iz šole domov (okrog 5-7 km). Če imaš srečo po 20 minutah tišanja že mogoče vžge in se pelješ kakšnih 50-100 metrov. Potem dalje tišiš dokler spet ne vžge za par metrov.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo cajta...kvihte smo dvigal bi reku :D

ma dej dej ti pa tih bod

drgač pa kva mate s temi BČSkami...usi srečni k mate to doma...moj sosed ma tud pa me usak dan polet zbudi...pa kaj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti rata :eek: Js ne morem :huh: :hmm: :BUA:

A ti bo to res hotu narest?

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa ko ti crkne gilera dna zaradi prebijanja kapice na svečki 15 km od doma v največjem dežnem nalivu .) Veselo tišanje :) Klel pa sem poleg ko zmešan. Vse živce mi je pobral moped. Čeprav sem že imel s tem izkušnje ko sem ga v dežju večkrat potiskal iz šole domov (okrog 5-7 km). Če imaš srečo po 20 minutah tišanja že mogoče vžge in se pelješ kakšnih 50-100 metrov. Potem dalje tišiš dokler spet ne vžge za par metrov.

malo pretiravaš??? :D . samo kaj pa se je men lani zgodlo, bedaku noremu.... no se tak lepo pelem iz treninga domov, pa naenkrat meni moj 4 taktni velestroj crkne.... meni nič jasno, kak te zaj lahko crkuje 4 taktni, če to nikol ne crkne ne....hehehe, no po 20 minutah študiranja, pa gledanja kaj bi lahko crknilo, le odprem rezervoar za gorivo in ugotovim da je suh :slap: :slap: :slap: . no po eni strani sn si oddahno, da ni kaj hujšega, pol pa veselo tišal kakih 8 km do prve pumpe. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ste tud norci, 8km tišat... jest sm ga mogu tišat kilometr pa pov takrt k mi je zaribov (seveda sm biu v komplet opremi :slap: ) pa sm skor umru. Od sramu pa od utrujenosti :D :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če mogoče probaš poklicat kakga kolega da benz pripelje? To sm js naredu, pa je blo do pumpe sam 2 kilometra :) (sam njega sm pa čaku bl ko pol ure :? ) :OK: Dobil liter benza v flaši za fruc smo vlili, pa gasa :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jaz sn tudi bil na koncu s svojimi močmi, no problem je ker sn tote treninge mel kakih 15 km od doma, pol pa mi je nekje na polovici zmanjkalo benza ne... pol pa lepo čez hribe in doline (bolj so hribi bli) :D.

Kaj pa če mogoče probaš poklicat kakga kolega da benz pripelje? To sm js naredu, pa je blo do pumpe sam 2 kilometra :) (sam njega sm pa čaku bl ko pol ure :? ) :OK: Dobil liter benza v flaši za fruc smo vlili, pa gasa :P

jaz sn pa raje premikal meje človeške zmogljivosti/neumnosti :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tud poleti brez bencina ostal...okol polnoči lih pred enim barom :grim pol sm meu pa 200m do bencinske, ki je bila na srečo zaprta :slap: pol pa še 1km do doma...vsaj mraz mi ni blo :)

glede BCSke pa ne bom zgublu besed :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko k moj kolega... fura čoperja dokler ne zmanka benza... na njegovo srečo ga je zmankal 500m pred domom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pretiravaš??? :D

Kolko pa je po tvojem od moje šole do mene? Pri cantanteju desno, ravno mimo đabirija, levo do Borove, pri qlandiji med njivami in okoli Pekrske gorce ob potoku, potem ravno po asfaltu do križišča z Lackovo in levo do mene?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cakte kaj pa men?

k je pumpa pod hribom pred lavrco pa mi je na vrhu hirba crknu pa sm se z ugasnenim direkt dol prpelu :kva2:

ceu jebać :D

si meu pa srečo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!