Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kako vam to rata brez benza ostat :?

js ga skurm do rezerve, pol obrnem rezervo in točno vem d mam še za kšnih 100km ampak grem že pr 60, 70 tankat, oz. ko mam enkrat rezervo obrnjeno se kr podvizam do črpalke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men ko kaže rezervo še furam kak dan, pol pa na pumpo :D Pa mi je sam enkrat zmankal benza :P Pa še to je blo tk, sm bil na Ljubnem (cca 15km od doma), se ustavim na pumpi, že hočem tankat, pol pa mi pride! "Eh, sej do doma še bo že" :D In se peljem.. Do Rečice ob Savinji :BUA: Pol sm pa klicu heh :D

and still: tudi tišanje motorja se učiš v avto šoli :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vam to rata brez benza ostat :?

js ga skurm do rezerve, pol obrnem rezervo in točno vem d mam še za kšnih 100km ampak grem že pr 60, 70 tankat, oz. ko mam enkrat rezervo obrnjeno se kr podvizam do črpalke

men tank zdrži 200km tiščanja...kok pa teb?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tank zdrži 200km tiščanja...kok pa teb?

ponavad natočm 10 litrov...pije pa okol 3 litre, če ga res na ful tiščim...z lepo vožno pa tm... 2,7 al pa še manj...nekje do 360, 370 km, pol pa na črpalko

do rezerve zmerej pokurm do konca...da začne že cukat, to je 9 litrov...rekord je biu 336 kilometrov, mislm da, s temi 9imi litri

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa je po tvojem od moje šole do mene? Pri cantanteju desno, ravno mimo đabirija, levo do Borove, pri qlandiji med njivami in okoli Pekrske gorce ob potoku, potem ravno po asfaltu do križišča z Lackovo in levo do mene?

4km in 251m :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad natočm 10 litrov...pije pa okol 3 litre, če ga res na ful tiščim...z lepo vožno pa tm... 2,7 al pa še manj...nekje do 360, 370 km, pol pa na črpalko

do rezerve zmerej pokurm do konca...da začne že cukat, to je 9 litrov...rekord je biu 336 kilometrov, mislm da, s temi 9imi litri

odgovor na tvoje vprašanje "Kako nam lahko zmanjka bencina"...

jst sm prvi dan meu ene 3 lite not v tanku..sm par kilometrov naredu...pa mi je že nekje ostou..pa sm gapija panično klicu(lih pr men je biu) pa sva pol ugotovila da ni benza...in ja...biu sm zloo veseu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad natočm 10 litrov...pije pa okol 3 litre, če ga res na ful tiščim...z lepo vožno pa tm... 2,7 al pa še manj...nekje do 360, 370 km, pol pa na črpalko

do rezerve zmerej pokurm do konca...da začne že cukat, to je 9 litrov...rekord je biu 336 kilometrov, mislm da, s temi 9imi litri

Meni pa skoraj tolko olja spije ko tebi benza. haha hec malo pretiravam da neo kdo mislo da mam res direkt iz nahrbtnika cevko not v motor pa puni nahrbtnik tekočin :lol1:

4km in 251m :D :D :D

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor na tvoje vprašanje "Kako nam lahko zmanjka bencina"...

jst sm prvi dan meu ene 3 lite not v tanku..sm par kilometrov naredu...pa mi je že nekje ostou..pa sm gapija panično klicu(lih pr men je biu) pa sva pol ugotovila da ni benza...in ja...biu sm zloo veseu :P

:lol1:

hja tko pač je.........če na 4T zmanka benza pa ne veš da ga je zmankal si jezn, če pa na 2T pa samo upaš da je benza zmankalo :D

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe

no dobr...sej vem, da če recimo dobiš motor od koga tko, al pa k ga kupš, da ne veš kolk je not, to se vsakmu lahko zgodi, da je prva stvar črpalka ampk do nje sploh ne prideš....

sam tko, da se vozš in vozš, pa kr nč ne spremlaš kolk je kej benza pol pa sm da crkne in da pol kolneš in jamraš...sam si kriv...mislm pa da se lih ne vozte kje oz. lutate po krajih kjer ni bencinskih :P pr nas so... na kolk k0ci?...tm...3-4 kilometre 3 črpalke (sej veš kje mislm --> žabja vas-pol 300 metrov naprej spet še vedno žabja vas-pa pol ločna- pol pa še bršljin, sm te nism napisov k niti prbližno nimam predstave kolk kilometrov je to :headbang:

...in pol js govorim o kilometrini in porabi :slap: :lol: sej mam števc (hvalabogu) :P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah valda da ne gledamo kok mamo v tanku...ker (beri dobesedno) smo vsak dan..ajd da ne bom pretiravu vsak drugi dan na pumpi... ;)

če se res vozš..če maš pa motor doma za gledat al pa na servisu :P je pa pol zaston :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je zmankal ta pru dan k sm ga kupu :> na sreco ne u Kporu ampak pol k sm ze domou prsu hehe, tako da sm rinu okol 100 metrov do sosolca da mi da benz :> sva oskubla kosilnco hhaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe

no dobr...sej vem, da če recimo dobiš motor od koga tko, al pa k ga kupš, da ne veš kolk je not, to se vsakmu lahko zgodi, da je prva stvar črpalka ampk do nje sploh ne prideš....

sam tko, da se vozš in vozš, pa kr nč ne spremlaš kolk je kej benza pol pa sm da crkne in da pol kolneš in jamraš...sam si kriv...mislm pa da se lih ne vozte kje oz. lutate po krajih kjer ni bencinskih :P pr nas so... na kolk k0ci?...tm...3-4 kilometre 3 črpalke (sej veš kje mislm --> žabja vas-pol 300 metrov naprej spet še vedno žabja vas-pa pol ločna- pol pa še bršljin, sm te nism napisov k niti prbližno nimam predstave kolk kilometrov je to :headbang:

...in pol js govorim o kilometrini in porabi :slap: :lol: sej mam števc (hvalabogu) :P :rolleyes:

:D v centru nm je 5 pump, in med najbolj oddaljenima je 3-4km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tut še ni zmanjkal benza .) Vedno grem prej tankat če pa slučajno zaradi česar ne morem pa ponavadi malo ukradem iz kantice za kosilnico in grem potem tankat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni majo pa rezervni bencin v kozarcih za vlaganje ane :devil: Je izredno zabavno ko probavaš iz tistega kozarca v tank zlit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah valda da ne gledamo kok mamo v tanku...ker (beri dobesedno) smo vsak dan..ajd da ne bom pretiravu vsak drugi dan na pumpi... ;)

če se res vozš..če maš pa motor doma za gledat al pa na servisu :P je pa pol zaston :D

jst se že od sobote nedele pondelka pelm pa še zmer je benz :P

Tanka kdo na begeto? :P

veš de ja ... zadi pa tablca a ne :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj če bi se mi enkrat zorganiziral in ugrabl en tovornjak od petrola ali omwja k dostavla bencin črpalkam? Dost bi prhranil na bencinu ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje kaj če bi se mi enkrat zorganiziral in ugrabl en tovornjak od petrola ali omwja k dostavla bencin črpalkam? Dost bi prhranil na bencinu ane

Al pa tovornjak z žganimi pijačami? Te bo kakšen piknik več na sporedu :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tile vaši motorčki nimajo rezerve? NSRa je mela špinco, Zuki ma pa lučko(nikol nevem kolk lohk še nardim, ampak grem vedno čimprej tankat :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tile vaši motorčki nimajo rezerve? NSRa je mela špinco, Zuki ma pa lučko(nikol nevem kolk lohk še nardim, ampak grem vedno čimprej tankat :D )

Ema pollitrska plastenka benza pod zicom velikokrat reši prenekatero sitnost. PA še molotovko lahk nardiš any time. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni majo pa rezervni bencin v kozarcih za vlaganje ane :devil: Je izredno zabavno ko probavaš iz tistega kozarca v tank zlit

kdo to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst, sam ne motorja, se ne splača :)

Kaj to je mišljeno kot natankaš pa gas??? :? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!