Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Dav rihtat še neko železo k je počeno, tko da do druzga tedna bo moj motorini zrihtan pol pa šibamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu moj motor se tut stima zdele na servisu :> upam sam da bo kmau. . :>

langus motocenter :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bo hmal nehal. tistih 5 KM boš pa že naredu, pa čeprav v dežju.

če se ti gre, da bi se rad vozu, boš tut ta dž ignoreru pa šu tiste zobnike pa ketno menat, saj jst bi tko naredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, jest sm se pelu s 4-ko cirka 20km po nalivu-bal sm se edino da mi gre voda v uplinjač, no pol sm se ustavu 5km pred domom na eni bencinski pod lučjo(ni več padalo) da bi vidu kolk je še benza in sm padu :D s zadnjo sm zažlajfu-čist na nežno in me je uzelo in po tleh vrglo, jest pa u smeh, motor je itak še delu, tist je bil LoL ej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka se jočeš, mene je cirka 90km pral letos; tam nekje konec marca. Iz Koroške do Cela. Mrzl je blo pa ko p******, tak da je kazalc za temparaturo kazal čist low, sem mislu da je crknu, pa čeprav sem se pelu kolk se je dal, da sem čiprej domov pršu. No še za gratis sem pa temo mel :OK: . No morem pa pohvalit opremo, k ni niti mal premočla :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ma si mel opremo in vse, čelado verjetno s šipco

jest pa u rastrganih kavbojkah, dolgi majci in čeladi BREZ šipce

pa s Tomosakijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ma si mel opremo in vse, čelado verjetno s šipco

jest pa u rastrganih kavbojkah, dolgi majci in čeladi BREZ šipce

pa s Tomosakijem

No edin škornjev nisem mel, sem mel kr teniske, ne vpraši kok so težki bli :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo folk jest sm kemijo pipravu!  :OK:  Torej kam se gremo ta vikend furat če bo le kj vremena?

no lepo to. če bo lep vreme KAMPERANJE u medvodah na motozboru ŠE VELA, tko da če si za pa bi se nm pridružu. predn pa zaležemo pa gremo se mal furat naokol! :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kok vam zavidam, če me nebi una zaj×××× bi šou tudi jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.-3. julija je v Ljutomeru skuter zbor, prav tako bot tud velik ostalih motoristov. Js verjetn tud pridem z 125ko.. torej vabljeni

post-1557-1118814470_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst tut upam da, če nam bo vreme naklonjeno, da se ns bo zbral čim več 125-k, pa da se usi med sabo spoznamo, pol pa še kkšn krog, pol pa zaležemo s pivcem v roki :OK:

jst pridm 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud 100%. Sam jutr sm še dojčo prašan pa če dobim 2 sm fertik in brez popravca to bi blo zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem jest tud 90% :OK: tistih 10% k manka je pa vreme sam je kr lepo napovedan tko da kr računejte da bom tm :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

petk in sobota ter nedelja se počasi bližajo. tko da je zdej cajt da se zmenmo gdaj se u soboto dobimo pa kam bomo šli kkšno furco, pol pa na motozbor u medvode!!! :OK: dejte povedat kok vs prbližn bo, pa kje bi se dobil!

lp, GrCaR :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, kok vam zavidam, če me nebi una zaj×××× bi šou tudi jest

ej a nisi bil zmenjen za torek?

kdaj pa zdej kupš motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pršu u soboto okol 3h 4h u medvode pa bom do večera tm po grem pa nazaj...

kje se bomo pa dobil pa nevem... na zboro med motorji težko... je preveč za iskat... a ni u medvodah en tak zlo opazn merkator ob cesti? če se ne motm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja zmenjen sm bil sam je rekla da ma izpite in da pride komi 25. iz LJ.... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!