Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ni še finišerano... čakam še krivino ... pol pa bo :)

pol bo pa še zmer za mano tko k je biu do zdej :devil:

to sm zato napisu da sm ti vrnu za zanč k si reku da sm glup čeprou na bežigradu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jst sm tut registreru dons... pa servis (redni :whistle: ) pa use zravn :P

registracija sam 60€ :010

Registracija skor 3x cenejša kot za 125, včasih je šlo pa kot zaprta 125-ka. :blink: Se splača mal razmislit fantje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Registracija skor 3x cenejša kot za 125, včasih je šlo pa kot zaprta 125-ka. :blink: Se splača mal razmislit fantje :devil:

ja kaj da se ne bo splačalo :headbang:

tist 70cc mlinček pa lih veš do kje bo prišel, medtem ko se z zaprto 125 lahko brez skrbi pelješ kamorkoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moto sezona se je začela.... jst pa matex sva se furala... pa po usaki minutki mal počivala :D :P :OK: razlog ... pr men okvara na hladilne sistemu... torej pumpica al pa termostat... dobr ni pene bomo popravl pa gasa naprej :OK: me sam zanima kok pride cena enga oz. druzga če kdo ve :D

ekole še slikco; "recite da varni prihodnosti " torej reklama za aprilio.... da rado riba in zato se raje zavarujte, da ko vam zagrabi, pa vas razmeče dobite denar za nastaljen čas u bolnici :OK: zakon slikca ni kej:

[attachmentid=92039]

post-10875-1171733302_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex kje maš ušeska na čeladi na slikici :? Ej a to maš iste škornje ko jaz (sidi vertigo tepor) :P ?

Pa danes je pust :D ja ne bom ušeska nosu :lol1: :lol1: . Ti škornji so ful dobri mava iste k ma Caprirossi haha :lol1: kao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa danes je pust :D ja ne bom ušeska nosu :lol1: :lol1: . Ti škornji so ful dobri mava iste k ma Caprirossi haha :lol1: kao

Pa res ko Capirossi ja :P

[attachmentid=92040]

post-10915-1171734522.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo moto sezona se je začela.... jst pa matex sva se furala... pa po usaki minutki mal počivala :D :P :OK: razlog ... pr men okvara na hladilne sistemu... torej pumpica al pa termostat... dobr ni pene bomo popravl pa gasa naprej :OK: me sam zanima kok pride cena enga oz. druzga če kdo ve :D

ekole še slikco; "recite da varni prihodnosti " torej reklama za aprilio.... da rado riba in zato se raje zavarujte, da ko vam zagrabi, pa vas razmeče dobite denar za nastaljen čas u bolnici :OK: zakon slikca ni kej:

s termostatom se ne igraj prevec.......pri meni je bil glih termostat vzrok za vse nepotrebne stroske

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa se vsedes na tak motor, pa ti pomojem se ce si zlo slabe volje pozene nasmesek na obraz :D

Niti ne dokler ni prižgan :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek skoraj čisto po naklučju, gremo s sošolci med odmorom vn, in na zidu, oz. zidakih opazim zelo zanimivo "reklamo". zdej pa presodite sami: :D (komentarji)

[attachmentid=92108] [attachmentid=92109]

(slabe slike -> mobitel)

Tega do sedaj sploh nisem opazil, pa sm že kr neki časa na šoli (sicer tud nevem, kolk časa je to napisano). zdej me pa zanima kdo od kakor zgleda "aktivnih" Sršenov še hodi na Aškrčevo?

Da kakšno rečemo med odmorom!

post-7030-1171813032_thumb.jpg

post-7030-1171813043.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek skoraj čisto po naklučju, gremo s sošolci med odmorom vn, in na zidu, oz. zidakih opazim zelo zanimivo "reklamo". zdej pa presodite sami: :D (komentarji)

[attachmentid=92108] [attachmentid=92109]

(slabe slike -> mobitel)

Tega do sedaj sploh nisem opazil, pa sm že kr neki časa na šoli (sicer tud nevem, kolk časa je to napisano). zdej me pa zanima kdo od kakor zgleda "aktivnih" Sršenov še hodi na Aškrčevo?

Da kakšno rečemo med odmorom!

Mal reklame ne škodi :rolleyes: :whistle:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KRIK a ti tud hodš na aškerčevo :OK: :OK: sam res lohk bi prej povedu da hodš tja...a si kdaj iz motorjem v šoli k še nikol nism vidu ktma pred šolo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!