Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

evo moto sezona se je začela.... jst pa matex sva se furala... pa po usaki minutki mal počivala :D :P :OK: razlog ... pr men okvara na hladilne sistemu... torej pumpica al pa termostat... dobr ni pene bomo popravl pa gasa naprej :OK: me sam zanima kok pride cena enga oz. druzga če kdo ve :D

ekole še slikco; "recite da varni prihodnosti " torej reklama za aprilio.... da rado riba in zato se raje zavarujte, da ko vam zagrabi, pa vas razmeče dobite denar za nastaljen čas u bolnici :OK: zakon slikca ni kej:

[attachmentid=92039]

prasca nemarna :glare: joke :lol: ze kar vidim kko bom spet vsa kej zagonu za tankat :doze: sicr pa res se ne igraj prevec s tem da ti ne ribne ..... kr pol bos res rabu tisto zavarovanje met :closedeyes:

pa dolenc vse naj naj tud od mene :)

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

66% :blush: :devil:

u mater, men je pršlo 16% pa mi napiše:

Vi ste jako pametna osoba. Stalno mislite na seks. Ste čistokrvni heteroseksualac.

nekej v tem stilu hehe

ponosn nase :D

Dolenc™ vse naj naj :beer2: :grupni:

enako tud z moje strani :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp...k sm ga jst vidu pa sm mu pozabu povedat :P

blo je pa okol treh...mal čez se mi zdi...mam prav?

možno ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

zanima me če se kdo ukvarja z izdelavo karbonskih izdelkov, in sicer rabim cev iz karbona! nekaj časa nazaj sem zasledil da je na mel nekdo oglas da dela cevi iz karbona po naročilu, ampak tega tipa ne najdem več :(

tako da če se kdo ukvarja s tem ali če vsaj kdo koga pozna ki to dela naj piše na PM.

hvala za odgovore .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni!

zanima me če se kdo ukvarja z izdelavo karbonskih izdelkov, in sicer rabim cev iz karbona! nekaj časa nazaj sem zasledil da je na mel nekdo oglas da dela cevi iz karbona po naročilu, ampak tega tipa ne najdem več :(

tako da če se kdo ukvarja s tem ali če vsaj kdo koga pozna ki to dela naj piše na PM.

hvala za odgovore .)

ma anvtonet je bil ta oglas pod Yamaha, tko da tm isci

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenči vse najboljše...no da bo z mitotom povezan...prodej use dele dobr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolenc happy bday :OK:

jst sm pa 33% gay :kva1:

Jst sm tud 33% :blink:

Vse najbolše dolenc :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje neki res kar ne spada sm...na kawasaki.com je cena nove ninje 9000$ kr je zelo poceni...a to je cena brez davka al kakšna?pa kako je pol z garancijo v sloveniji itd...

tnx :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje neki res kar ne spada sm...na kawasaki.com je cena nove ninje 9000$ kr je zelo poceni...a to je cena brez davka al kakšna?pa kako je pol z garancijo v sloveniji itd...

tnx :P

to je verjetno cena za trgovine,....k tej ceni potem pride se davek in pa pac kolko si prodajalci provizije zravn dajo....drugace pa majo verjetno kaki mail na kerga lahko posles kako vprasanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicr pa res se ne igraj prevec s tem da ti ne ribne ..... kr pol bos res rabu tisto zavarovanje met :closedeyes:

jaja sej k je pršlo do 100 sm takoj ugasnu motor pa se furov kukr je šlo... je blo na srečo + 5stopinj tak da je vreme zlo pomagu :OK: uglavnm motor je u garaži in se ne prižiga več dokler ne bo zrihtan :winkiss:

ja Dolenc use naj naj :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal reklame ne škodi :rolleyes: :whistle:

:winkiss:

jaoo Woox, kr že po stenah. mah sej maš prou. mal treba :P :D :OK:

KRIK a ti tud hodš na aškerčevo :OK: :OK: sam res lohk bi prej povedu da hodš tja...a si kdaj iz motorjem v šoli k še nikol nism vidu ktma pred šolo :?

jap tud jst sm na aškrčevi ja. (no pa sm le ugotovu čigava je tadruga varadeo, k je dostkrat pred šolo).

ne s motorjem pa ne hodm v šolo - mal prevelika razdalja, dijaški dom,... no vsaj do sedaj še nisem bil :hmm:

se vidmo kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdaj se že za črne r6 zanimaš? če pa ti yamah ne maraš :D tak ko aprilij :D

ja hehehe :D sam ce pa se mi zdi da najvec dobis pri tistih letnikih okoli 2000-2002 (predvsem glede oblike - zgleda dosti bol moderno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!