Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Kva je zdj fantje hehe dons je biu pa že prov lep dan...dost toplo, se vid d se bo počas začela sezona :D :D kaj če bi se zdj konc marca mal zmenil pa bi se skup mal do grobnika odpelal k bo motohappening... kva pravte :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdj fantje hehe dons je biu pa že prov lep dan...dost toplo, se vid d se bo počas začela sezona :D :D kaj če bi se zdj konc marca mal zmenil pa bi se skup mal do grobnika odpelal k bo motohappening... kva pravte :P :P

komot :OK:

sam povejte kdaj je, ker zdaj nisem nic spremlal...pa pridem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prokleti varaderoti...k veste da vm delajo vaše gajbe...

naše prkolce(2T) smo pa vsi rajš tih k noben ne upa tvegat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede tega se smejte...sam k vs pa mi 2T dobimo v pest...je pa konc :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš drug let povedu :D

ponavad daelimčko prerastejo v slow motione...bomo vidl kako bo pr vas :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na začetku sezone je super...pol se ga navadš pa prot konc sezone rata slow motion, pa pol doug cajta ne vozš, pa je na začetku sezone spet super :evilgrin:

je skor skoz super...tvoj je pa super sam takrat k laufa :P

hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...men tvoj že na začetku sezone ni super...pa brez zamere :P

drgač pa je lep primer denzi na forumu...k ma mitota z 53k kilometri...pa mu NIKOL ni crknu...ma še kera 125 tok km?sploh pa 4t?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...men tvoj že na začetku sezone ni super...pa brez zamere :P

drgač pa je lep primer denzi na forumu...k ma mitota z 53k kilometri...pa mu NIKOL ni crknu...ma še kera 125 tok km?sploh pa 4t?

ma to denzi mal fejka!!! joke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijaaa....to je res mau težko vrjet...kolkrat je pa vmes bat menju, pa še kej druzga?

čaki, čaki....mi mamo to novejše zadeve, ker so cenejš...mam šele 7,8k :rolleyes:

hehe...men tvoj že na začetku sezone ni super...pa brez zamere :P

drgač pa je lep primer denzi na forumu...k ma mitota z 53k kilometri...pa mu NIKOL ni crknu...ma še kera 125 tok km?sploh pa 4t?

če neb nikol na mitotu sedeu, bi ti biu zlat, pa ne zamerim ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja...klinc...se vas je bog usmilu...za tiste par trenutkov :lol1:

Meni tistih par trenutkov na 2T pomeni nekje 42347238470 krat več kot neprestana vožnja na 4T 125ki .) Pač terja cvajtakt svoj davek, ampak mi motor zelo dosti pomeni pa mu odpuščam napake, vi na 4T pa pač ne bi dopuščali takšnih napak kot jih mamo mi in mate pač raje svoje mašince ki ne crkujejo :) Vsakomur svoje... Okusi so različni.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvalabogu, kaj bi pa blo če bi bli vsi isti, sej se neb mel kej ment...mi ne o tem kaj bi da bi bol šlo, vi pa ne o tem kaj morte zrihtat :P

kupu sm rokavice: yamahine venturi, ščitniki, zgleda sicer kot karbon, ampk ne vrjamm lih da je...no cena: 50€

še čelado morm...sm se pa pozanimov, reku sm al nolan n62 al pa n84, pa prva stvar me upraša kašn motor vozm, povem, da 125 in mi reče aha dobr...sm misla da 600 pol je n62 tko tko...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seksi :OK: Js na skuteru od poznih večernih urah pa prisegam na dvojne rokavice :D Neke tanjke, zgoraj pa smučarske, da ne zebe :OK: (ja sej vem..). Ko bo nov motor, potem pa nekaj konkretnega ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fantje....še to

kako vi polet preživite ko je 30°C+ :? js ne morm bit v popolni opremi, če kam grem dalj, potem ja, ampk tle po mestu pa crkneš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.. js sem se vozil popolnoma brez oprema (seveda z čelado), kratki rokavi, kratke hlače.. pa je blo dobr, ampak sigurno ni blo prav :D Drgač pa preživet se bo moglo an, pač mal prešvičaš, pa se vmes za kako lokalno reko ustaviš pa se mal premočiš, magar tud motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ...ja no sej al pa tud....suh si itak takoj

drgač pa sm šou enkrat do podzemlja (naprej od metlike) iz novga mesta v kavbojkah, pa kratkih rokavih...sm rokavice sm meu, pa pravm da je blo neumno...čist nč mi nebblo vroče če bi meu še jakno, sej se podloga sname, pa vsaj zaščiten bi biu :headbang:

drgač pa po mestu je pa obup, sploh k je gužva pa se premikaš po 20 na uro pol pa zgoriš, da si kej bol oblečen....ampak v kratkih hlačah pa ne grem nikol na motor :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja fantje....še to

kako vi polet preživite ko je 30°C+ :? js ne morm bit v popolni opremi, če kam grem dalj, potem ja, ampk tle po mestu pa crkneš

gres na AC za par kilometrov pa odpnes jakno da se zluftas :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!