Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

tole je moja današnja 31ta objava

zakaj sm pa pol pr top 10 piscev na 1. mestu z 42 objavami??

ker sistem štetja je to ??

no pizda, pa sm se gattolini čudu kako je možno napisat tolk objav :headbang: :headbang:

tist top 10 piscev, je sistem štetja objav, ki si jih napisal v 24 urah. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam od kdaj 24ur?

to bi se mogl vsakič ob polnoči zbrisat...sam se ne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam od kdaj 24ur?

to bi se mogl vsakič ob polnoči zbrisat...sam se ne ;)

primer...

ti od 13h do 14h napišeš 30 postov... pol pa ceu dan nč... in pol nasledn dan ob 13h maš še vedno 30 postov.

Ob 14h pa nobenga več, če nč ne napišeš. :)

Understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na moje izkusnje z 125...ce bi se 1x kupoval 125...definitivno samo 2T ze zarad filinga ce pa dobis se dobro ohranjen motor pol si pa sploh na konju da pa je mogoce dobit italjana z izgledom in vzdrzljivostjo je pa itak mozno samo od zacetka je treba lepo z njim delat :D

aja a je kaka aprilia z 50k km ;> brez okvare seweda

Popravljeno . Popravil denji
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede vzdrzljivosti - mito je bolj vzdrzljiv od aprilie, kar pa ne pomeni, da je endurasko neunicljiv. to pomeni sam da je MALENKOST manj obcutljiv. se vedno pa ni Honda CB. :D ce bos skrbel za motor tak ko je treba, ti bo sou leta in leta brez problemov, ce pa ne, bos mel pa samo sranje. to je pa tak z vsemi 2T cestaki.

jah zok je drgač reku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdarija ej...zdele bi biu pa hmal ob živce :blink:

se js vozm, dans lih k ni blo tolk mrzlo...in da bom stopu na zadno bremzo, mi noga spodrsne ko po ledu...pizda pogledam, pa vse od olja :headbang: jebemti ej, se mi je odšraufu pokrovčk od olja...k sreč ga nism zgubu, vn pa tud ni dost steklo, tko, da sm šou saj domov lahko brez skrbi...ampk pizdarija, ko je cela stran motorja od olja, po mojem lepem avspuhu... jebemti :headbang: :headbang: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizdarija ej...zdele bi biu pa hmal ob živce :blink:

se js vozm, dans lih k ni blo tolk mrzlo...in da bom stopu na zadno bremzo, mi noga spodrsne ko po ledu...pizda pogledam, pa vse od olja :headbang: jebemti ej, se mi je odšraufu pokrovčk od olja...k sreč ga nism zgubu, vn pa tud ni dost steklo, tko, da sm šou saj domov lahko brez skrbi...ampk pizdarija, ko je cela stran motorja od olja, po mojem lepem avspuhu... jebemti :headbang: :headbang: :angry: :angry:

Jah, to je pa 4t

To je pa Yamaha :devil:

joke stari, važn da ti ni ceu ole vn steku, pol bi bla pizdarija :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm

pa k bi reku da je bla kšna večja pizdarija, pol bi kleu in 4t in yamaho in vse :devil: ampak ko se je sm preklet pokrovčk odšraufu...dobr da je gor ostov, da ga nism zgubu :huh:

olja je pa mogoče za en štamprle vn stekl v ovinku k sm se nagnu...tolk da sm meu posu za pucat jebemu :headbang: pa še zapeklo se je gor :blink:

no sej...se je tam, da se ne vid, pa umazane hlače pa škorne :blink:

dobr res da ni vn odtekl :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam za info: bremzolje razžira lak :blush:

a dej ne nabiji :) Mam dokaze, da ga ne, k drugač bi biu risko že brez feltn, plastik pa še česa zravn :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ta nova bremzolja res ne razžirajo laka dot5 ker so olja na silikonskih osnovah, so pa še vedno strupena, starejša olja dot1-dot4 so pa na če se ne motim na alkoholnih osnovah, ti pa razžirajo lak, pa to ne takoj ampak počasi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tok za info...jst sm z dot 4 oljem...premacu cele feltne...in glej ga zlomka...so še zmer cele...no ne da so se mi pol usi smejal..ampak dobr :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ta nova bremzolja res ne razžirajo laka dot5 ker so olja na silikonskih osnovah, so pa še vedno strupena, starejša olja dot1-dot4 so pa na če se ne motim na alkoholnih osnovah, ti pa razžirajo lak, pa to ne takoj ampak počasi...

blo je olje kakovosti DOT4 ;)

zlij malo olja po črni ročki za bremzo, bo srebrna ;)

polerej ti feltne pa plastiko na mitotu, pa boš vidu da bo cela :P No saj pr riskotu je ostalo celo :D

sam tok za info...jst sm z dot 4 oljem...premacu cele feltne...in glej ga zlomka...so še zmer cele...no ne da so se mi pol usi smejal..ampak dobr :P :P

Sam kera fora je bla takrt... jst berm, pa naštevam, kje vse to olje NE SME bit, pa kakšne so posledice, ti pa feltne poleraš, pa plastike, pa tekl je po ploščicah, diskih... pa govoru si zravn: uuu pizda, lej kok se to svet :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!