Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

V tem je tudi ena izmed razlik med 2T in 4T. Ko pride na 4T do napake reš pač domov pa popraviš z 2T pa sredi ceste ostaneš ker več ne vžge :D

ni nujno ... jst sm meu 2 "napaki" pa sm se do doma prpelu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakte...tle ni blo napake na motorju...samo jas kot jas nism dost zategnu, ko sm preverjov če je dost olja not :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakte...tle ni blo napake na motorju...samo jas kot jas nism dost zategnu, ko sm preverjov če je dost olja not :rolleyes:

čak... kje pa si ti preverjov, če maš dost olja notr? :? Ker ponavadi maš oknček, na katerem vidš, če maš dost olja, če pa okenčka nimaš, maš pa ponavadi pokrovček, ki pa je na zgornji strani, tko da tut če ne bi biu dost zašravfan, ga ne bi mogu polivat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tist pokrovček za zašraufat, k olje not nalijš al pa k je za preverjat, se je očitno odšraufu, sm ne vem kako, ker je kr dost navoja, tako, da ne vem, kako je to ratalo, drgač pa letelo je vn iz tizga v ovinku lih ko sm se nagnu...no sej pol sm ustavu

kaj, če bi se un šrauf, spodi, k je za spustit, pol bi sm zletelo vn, neb nč not ostalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremz olje sigurno topi barvo, pač eno mal bolj eno mal manj, če boš na ročki probu bo razžrlo. Jst sem recimo feltne pral s tem oljem, k je šlo ful lepo :), pa plastike tudi ne poškuduje, sem mel pa eno plastiko, ki sem jo sam prebarval, pa je čist mal špricenlo gor, pa je blo treba še enkrat barvat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, sicr ne vem kok vs je z okolice kranja pa vseen... če kdo misle servisirat motor al kšne dele naročat... nikol prek langusa

Jest sm sred januarja pr nemu naroču komplet verigo+zobnika pa še zajlo za števc. Seveda je ublubu da dobim čez 3 dni oz max 1 tedn. Valda to ni nikol pršlo, sm ga vsak tedn klicou, pa zmeri je mel drug izgovor. No dons sm pa spet klicov in je končno dobu. K sm pa dam pršu (fotr mi je šu iskt) sm pa vidu:

-sploh ni to komplet veriga+zobnika, je vsak posebej

-zadnji zobnik je 40 namest 42,

-sprednji zobnik pa 14 namest 13

za verigo sploh ne vem a bo dost dolga al bo predolga al kaj bo...

-naročen sm meu D.I.D kit, dobu sm sicr did ketno, zadn zobnik je kr ena firma k prvič slišm(PBR) za sprednga pa pojma nimam k sploh ni zapakiran biu :blink:

Uglavnm... NATEG na veliko :BUA: :BUA: :BUA:

jutr mu bom use skp nazaj nesu...pa zadnjič me bo vidu :headbang: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo, Peši dons praznuje :D Vse najbolš stari, pa da bo Suza delala, pa da se bomo letos kej več skp vozil :OK:

Dobr praznuj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boysiiiiii....kađiva je zrihtana :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

no morm jo it še iskat :P

peši vse naj naj :D :OK:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse naj tud od mene :beer2:

ja, dons pa res škoda, da je človk notr...je že čist pomladansko...kr diši :naughty: mmmm....ku da smo 1. maja...sm škoda ka je šele februar :BUA: ...se zna vse to razblinit :doze: ...ampak uživajmo dokler je :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala vsem za lepe želje!!!!!! :yea1: :yea1: tole bo še vikend... :010 :beer1: :beer2: :drunk: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Peshy še iz moje strani lupčka zate in vse najboljše :worship: :yea1: :kva2: :kva2:

hvala :) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala, hvala, hvala, hvala :D :OK: :yea1: :yea1: ja upam da bom res prodl yamahco... kmal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse najbolše peshy :OK:

@risko: a bo sportiva rjovela a :naughty: pa polje skoz auspuh metala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@risko: a bo sportiva rjovela a :naughty: pa polje skoz auspuh metala :P

točnu takuuuu :devil: :devil:

tale s poljem je bla izvirna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!