Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja jst grem zdej enkat s fotrom v Louisa po novo čelado!Drgač mam pa dele še en izlet fore pol gre pa motor na servis!Pa še namen ga mam en dan totalno razstavt pa po vseh možnih vogalih spucat pa namazat vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še namen ga mam en dan totalno razstavt pa po vseh možnih vogalih spucat pa namazat vse...

zima je za takšne stvari dobra ne pa poletje :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to maš 5min paj podrt... usa plastika dol razn maske pa spredne strehce je 7 šravbov s tankam vred... po se pa lepo da spucat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom tut motor razdru! se mi je nosilc od tanka zlomu, tko da bo treba pou motorja podret, da bom pršu do tizga nosilca. Dokler ne bo dol padu je še ql :D

a gdo ve če bi s pasto za suho varjeneje zalil tist, a bo to držal? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da se ti ne zplaca tvegat. ce stvar ni prevec zahtevna nesi enmu k ma struznico pa naj ti to nardi tam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk a je bil dons ob 12 kdo od vas v Kranju pred Globusam pa pol u Manjani z Aprilio 125? Aja pa a je tle mogoče kdo k hodi na Gimkr pa ma rdečo NSR-ko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je to to kar mislim lol, ce je pa to stvar ki je pritrjena na gistel ti pa ne znam svetovat

ja to je tist, k pride pritrjen na gištel, in sicer to je en tak železna ploščica, k je pritrjena na gištel, na drugi strani pa privarjena na tank. odlomila se je pa lih na mestu, kjer je zavarjena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja pomoje ce ne znas svasat .... :> probi malo po vasi/mestu poiskat zihr zna kasn kolega od ata fino svasat :> :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja znam švasat, sam nimam tistga za hladno varjenje! k z navadnim pa to ni dobr varit (nasvet frenda), tko da morm enga najdt k ma to napravo pa da mi tist zašvasa. a poznaš koga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja aluminij je težje švasat k železo. K se jst zdej jebem s tem, pa sem komej najdu enga da mi je to naredu. Neko čudno litino sem mel za švasat.

Za aluminij kokr vem tud ni tko simpl, men se zdi da se z co2 švasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah aluminij se da varit sam nevem kok to kej drži. Mogu bi dobit enga majstra kt se s tem ukvarja.

No dejmo se zment za v medvode kdaj pa ke se dobimo. Pomojem da je nejbol da se dobimo kr v medvodah nekje. Pol pa eno turco tko uizi pol pa na motozbor na pivo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bom šu že dons mal pogledat, kwa tm dogaja, pa lahko pride še kdo pa gremo na en drink. jutr se pa lahko dobimo tm, k se zavije na desno (makedam) pol se pa dol spusti pa pridš do motozbora. komu jasn kaj sm napisu? :D za uro se bomo pa že zmenil. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vi se kr zmente jst bom pa koga poklicu kje ste k pridem vrjetn v soboto popoldne kr direkt na motozbor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faaaak ne svasat z zelezom na aluminij jao jao jao jao kaj vm ni jasn...Dej s tem je full zajebancije ma grcar ov sm ti rekla da ce bo cajt ti moj fotr nardi cene pa mas tega dost od jermana do itd...

Sam ne svasat z navadnim aluminija k to ni dobr :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!