Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hehe..sam itak veš da loh smrdiš al pa karkol si še vedno moj in vedno boš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene jst sm pa lih pršu domov s smučanja...jah jst bom pa cele počitnce delu :BUA: :BUA:

cagiva terja svoj davek :P (sej ga bo aprilia zdej tud :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usedel sem se nanj.... ga zajahal... cutil sem njegovo silno prodorno moc... vedel sem da je pravi zame...

moj REESKO :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Here we go again :P

@risko: dones bom na vašmu koncu...pridem do tebe

pozovi me ob 14ih...pa če te ne bo z motorjem da probava kombinezon te bom v ritko...pa ne s kurcem ampak z nogo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko...mi pa seljaki mamo počitnce...ostali pa tko k je reku nejc...spizdite jebemti :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 če bo vse po sreči grem motor registrirat :D pol pa če bo vreme odgovarjalo upam da bom nabral par km :D (no sj nekaj malega sm jih že letos :) )

aja eno vprašanje...a je dobro pred začetkom nove sezone takoj pelat motor na servis?? al ni potrebno pa lahk počakam da nareim okrog 6k km??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr je ole v menjalniku zamenat...pa kšn fergi nastavt pa to...lih na servis ni treba no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr je ole v menjalniku zamenat...pa kšn fergi nastavt pa to...lih na servis ni treba no

fergazer sm včere vrgo narazn pa ga spucal & naštelal :) in motor pride v kr dost višje obrate kot je prej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi! :P

Am iz geiwiz.de sm naroču cilindrkit, pa me zanima a bom dobu kšno položnco po pošti, al je to to kar so mi na mejl poslal :? Tisti k ste naročval že iz tm, če kej veste bi bil zlo vesel :D

aja poslal so mi pa tkole na mejl:

Hello,

enclosing you find the invoice for a payment by bank transfer in advance.

Please transfer free of any bank charges to the following account.

Stadtsparkasse Wuppertal

National bank code: *******

Swift code: *********

Account no.: ******

IBAN code: *******************

After receiving the transfer we will send the goods immediately.

Best regards

Team Geiwiz

je to to al morm kej še počakat?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobr je ole v menjalniku zamenat...pa kšn fergi nastavt pa to...lih na servis ni treba no

ČE nima starga olja not, ga ni treba menjat, ker kr tko tut ne bo crknu, zarad olja :) Sej ni MITO :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE nima starga olja not, ga ni treba menjat, ker kr tko tut ne bo crknu, zarad olja :) Sej ni MITO :D

vem da ni mito...je pa dost podobn motor...kar pa za dajlimčka ne morš rečt...ker je biu res vek skret :D

da o Zju ne govorimo :OK:

pa servise se ne dela sam kadar crkne... ampak tud prej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje tud nimaš kaj zgubit z nakupom, čeprav bi se sm raje odločil za kakšnega supermotoja. Veliko varnih kilometrov ti želim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr jo grem naročit...Črne barve, dodatna plastika za zadnji sedež, akrapovič, ščitnik motorja.

Čeprav...bela mi tud hudo zgleda, k je v kombinaciji s črno in rdečo... Ampak bo najbrž kr črna :D

Najprej sem bil v skeptičen glede MT-03 ampak ko sem jo vidu v živo in slišu zvok in ko sm sedel na njej... :OK:

Sem se pa drgač odločeval med MT-03 in FZ6...ampak ne maram inline motorjev...FZ6 je pa drgač mal cenejša od MT-03...

Večino letošnje sezone bom še prevozil z Varadero...pol pa gasa na MT-03!!! :naughty:

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay folk

Kaj bi mi lahko kdo povedal kje bi lahko jaz naročil iz neta Set za poliranje? sn bil dans v Baumaxu, Merkuru, Obiju pa nimajo nič:S

Lepo prosim!

Ayd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hay folk

Kaj bi mi lahko kdo povedal kje bi lahko jaz naročil iz neta Set za poliranje? sn bil dans v Baumaxu, Merkuru, Obiju pa nimajo nič:S

Lepo prosim!

Ayd

na e-bayu najdeš praktično vse... pomoje se tudi to najde :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak a vem da se da iz ebaya ve dobit :D ..smao mi zaj res ni čakat za en mesec :BUA: ... res noben neve kje bi dobil jaz te nastavke???

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!