Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja, vemo, saj piše na sliki :)

my bad :> :fredy: :fredy: :fredy: :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr jo grem naročit...Črne barve, dodatna plastika za zadnji sedež, akrapovič, ščitnik motorja.

Čeprav...bela mi tud hudo zgleda, k je v kombinaciji s črno in rdečo... Ampak bo najbrž kr črna :D

Najprej sem bil v skeptičen glede MT-03 ampak ko sem jo vidu v živo in slišu zvok in ko sm sedel na njej... :OK:

Sem se pa drgač odločeval med MT-03 in FZ6...ampak ne maram inline motorjev...FZ6 je pa drgač mal cenejša od MT-03...

Večino letošnje sezone bom še prevozil z Varadero...pol pa gasa na MT-03!!! :naughty:

fz 6 cenejš? pa ni to močnejša od mt03? mt 03 ma isto mašino ku xt ne?

no drgač pa čestitam, mislm, da je dobra izbira...men osebno tud motor na 1. mestu ob možnosti za naslednga :OK: srečno vožno, pa da boš poročov kko si kej zadovoln :D

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! ej Stig am dej povej kok kg kej ma tale MT-03? mašina je ista ja ko na moji xtx sam nevem mogoče ma kej več konjev? Pa kak je kej položaj sedenja?podoben ko na enduru? Drugače pa uspešen nakup ter srečno vožnjo :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zadnič oblubu da bo pokazu kako to zgleda na njemu :devil:

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je zadnič oblubu da bo pokazu kako to zgleda na njemu :devil:

Jest se tud nč neb branu da bi vidu negovo seksi postavco pa sam tole gor :blush: :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teža MT-03 je 172kg (enako kot pri xt-660), položaj za krmilom je pokončen in malce nagnjen naprej...

IPB Slika

FZ6 ima 98km, osnovna verzija (FZ6N) pa stane 100 tisočakov manj kot mt-03...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj... samo nekak se mi zdi da na totem motoru ni neke preveč placa za noge...al se mi samo zdi, v živo ga namreč še nisn vido :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sploh lohk izbiraš med FZ6 pa MT-03???

Fazer ma 4cilindre, MT 1-totalno nasprotje...

Fazer je deleč najbolj pogost motor, če hočš da vsakič ko greš na furo srečaš 58 tisoč istih motorjev kukr je tvoj, pol je fazer way to go.... :D

MT-03 more bit hud motorej. Boš dal en krogec :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom dal! :D

Itak jo šele jeseni dobim... (ne vem kako bom dočaku)...

Če se mi bo pa kej preveč denarja nabral si bom pa MT-01 omislu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo:

:devil: :devil:

[attachmentid=92571]

:wub: pol si ti tega modela kar nelepu sm gor :blush: (skrtka midva z riskotom, sva objavla v mestu, d iš?a moškega foto modela :naughty: pogeljte kaj sva dobila :naughty: ) To risko ti si car, sam naju bo model sigurn tožu :P sva se pa vsaj mal poigrala

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:photo:

:wub: pol si ti tega modela kar nelepu sm gor :blush: (skrtka midva z riskotom, sva objavla v mestu, d iš?a moškega foto modela :naughty: pogeljte kaj sva dobila :naughty: ) To risko ti si car, sam naju bo model sigurn tožu :P sva se pa vsaj mal poigrala

ej ti da novš kakih takih dons vun metov :nono: :nono: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: dobr, da vas ljudje tle gor vsaj prbližn poznajo...vsaj s foruma, da ne bo res gdu resno tole uzeu...ali pač...resno mislte :doze: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, hudič...zaenkrat me še noben ne pozna (razen za k0cija nisem prepričan :rolleyes: ), tko, da če se prkažem na pikniku...bom meu mogoče srečo :P

drgač pa...kje pa mate vi vse piknike? nasledn je na štajerskem, če se ne motm ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!