Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jap naslednja ćaga bo f totem mAriboru... bomo vidli kak bo :P kak bodo pripravli toti štajerci, pa absint so oblubli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč skrbet fantje...jst pa matex sva res taka k govoriva...tale jernej je pa itak izdajalc...kle neki faulera da je proti temu...ponoč nm pa trem k gremo skupi tud 5lubrikantov ne pomaga k fant stop v akcijo ;)

pač eni so sramežljivi

začel se je pa pr grčarju na pikniku k pač tisti k ste bli veste kok sm spiu in nism nč čutu pol me je pa naskrivaj jernej šlatu :devil: (nato se je najina romanca razvila :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to vi motosvetovci po regijah zorganizirate al kko?

kko je s prostorom pa s temi zadevami? pijačo pa jedačo itak sami ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začel se je pa pr grčarju na pikniku k pač tisti k ste bli veste kok sm spiu in nism nč čutu pol me je pa naskrivaj jernej šlatu :devil: (nato se je najina romanca razvila :D )

proklet pedr zahojen... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

začel se je pa pr grčarju na pikniku k pač tisti k ste bli veste kok sm spiu in nism nč čutu pol me je pa naskrivaj jernej šlatu :devil: (nato se je najina romanca razvila :D )

ti se vsaj spomns .... bog ve kdo je mene slatu :headbang: :kva2: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se vsaj spomns .... bog ve kdo je mene slatu :headbang: :kva2: :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Šlauf z vodo :P Smo te mal opral :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Šlauf z vodo :P Smo te mal opral :devil:

:eek: bols da kej naprej ne poves vec .... no nit nocm vedet :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: bols da kej naprej ne poves vec .... no nit nocm vedet :lol:

Te nismo po vitalnih delih :P sam tko mal, da smo kozlanje s tebe dol spral :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mene si ceuga pošpricu da sm se mal ohladiu k tud stat nism mogu...

celo štajersko vam bomo požgal če ne bo dobra čaga :D štojerci eni :P :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mene si ceuga pošpricu da sm se mal ohladiu k tud stat nism mogu...

celo štajersko vam bomo požgal če ne bo dobra čaga :D štojerci eni :P :OK:

Ma dej ti kekc si pa tooooooooooooooooooooooooooooooooook težiu tm zravn, da te je blo treba mal :devil:

Štajerci, kdaj bo piknik :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm torej rabim eno pomoč...ju3 bi šo rad motor registrirat...in me nekaj zanima...a morm vsako leto nardit tehničnega? al kak??ker na prometni odzadaj mi nea za to leto nič piše...in če nebi rabo delat tehničnega pol nebi rabo preizkušnje kupovat za 1 dan ker nebi rabo tja z motorom it...motor je 99 letnik...a je treba vsako leto nardit tehničnega al? zaj je bla 2 leti zaporedoma narjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm torej rabim eno pomoč...ju3 bi šo rad motor registrirat...in me nekaj zanima...a morm vsako leto nardit tehničnega? al kak??ker na prometni odzadaj mi nea za to leto nič piše...in če nebi rabo delat tehničnega pol nebi rabo preizkušnje kupovat za 1 dan ker nebi rabo tja z motorom it...motor je 99 letnik...a je treba vsako leto nardit tehničnega al? zaj je bla 2 leti zaporedoma narjena

Mislim da boš mogu tehničnega nardit, ko je motor star 7 let, morš vsako leto it.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm js sm delal tehničnega 10.8.2006...in v prometni piše da velja do 10.8.2007

ampak js sm 7.11.2006 odjavo motor pa ga bi šo ju3 registrirat...morm ju3 nardit tehničnega al 10.8??ker na prometni pač piše da velja do 10.8.07

hjo sm za cajtom s tem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm js sm delal tehničnega 10.8.2006...in v prometni piše da velja do 10.8.2007

ampak js sm 7.11.2006 odjavo motor pa ga bi šo ju3 registrirat...morm ju3 nardit tehničnega al 10.8??ker na prometni pač piše da velja do 10.8.07

hjo sm za cajtom s tem :D

Ja pol ti vela tehnični do 10.8. Nimaš pa tablce če si ga odjavu, zavarovanja tud najbrz ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm js sm delal tehničnega 10.8.2006...in v prometni piše da velja do 10.8.2007

ampak js sm 7.11.2006 odjavo motor pa ga bi šo ju3 registrirat...morm ju3 nardit tehničnega al 10.8??ker na prometni pač piše da velja do 10.8.07

hjo sm za cajtom s tem :D

men je grčar reku da morš nardit ju3...( v tvojem primeru)...mava isto situacijo ...isti letnik pa to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnični velja celo leto, sm mel isto situacijo, odjavljen motor, tehnični je še bil, sm šel po tablice ter zavarovanje plačat, drugič pa na tehničnega letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ko ti pa tehnični poteče greš pa še tega opravt??se prav men ni treba it do junija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehnični velja celo leto, sm mel isto situacijo, odjavljen motor, tehnični je še bil, sm šel po tablice ter zavarovanje plačat, drugič pa na tehničnega letu.

bom ju3 raje poklical tja pa se pozanimal lepo :D tablce nimam ne...sm jo dal deponirat za 1 leto...upam da nea rabim ju3 tehničnega delat ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!