Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa mene si ceuga pošpricu da sm se mal ohladiu k tud stat nism mogu...

celo štajersko vam bomo požgal če ne bo dobra čaga :D štojerci eni :P :OK:

ti boš res mogoče kaj požgal ja, ker po tisti pijači, ki jo bomo pripravli samo za vas močvirjeke, bote še samo ogenj bruhali...hehehe :devil: :devil: :devil: :devil: :D..... je treba neke močnega za vas narejit da se malo osušite od tega močvirja...hehe

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ko ti pa tehnični poteče greš pa še tega opravt??se prav men ni treba it do junija?

Da, vsaj tak je blo pr nas, sj smo ista država tak da je najbrž isto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, vsaj tak je blo pr nas, sj smo ista država tak da je najbrž isto :P

kul pol me je grčar fajn špiknu v rito

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to vi motosvetovci po regijah zorganizirate al kko?

kko je s prostorom pa s temi zadevami? pijačo pa jedačo itak sami ne?

ja piknik bo enkrat ko se vreme malo stabilizira... v mislih smo še meli da bi kako furo naredli najprej skupaj, čeprav jaz nevem kak bom mel mojo "raketo" do takrat porihtano, ker še zaj niam zobnikov pa nosilca od tablice, če ne pa bo apn4 v skrajni sili prišo v poštev ( s cavalierjem sma se zmenla, da mi bo nitro gor naštimal :naughty: :naughty: :naughty: :lol1: ), hehe, no drugače pa je glavni ogranizator nsr_freak, samo se mi zdi da se je nekam v zemljo vgrezno, ker ga ni za čut nikjer že kaki mesec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom ju3 raje poklical tja pa se pozanimal lepo :D tablce nimam ne...sm jo dal deponirat za 1 leto...upam da nea rabim ju3 tehničnega delat ne :D

tehnični maš 10.8, kot piše na prometni

ti boš res mogoče kaj požgal ja, ker po tisti pijači, ki jo bomo pripravli samo za vas močvirjeke, bote še samo ogenj bruhali...hehehe :devil: :devil: :devil: :devil: :D..... je treba neke močnega za vas narejit da se malo osušite od tega močvirja...hehe

:lol1: :lol1: :lol1: :OK: word

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm torej rabim eno pomoč...ju3 bi šo rad motor registrirat...in me nekaj zanima...a morm vsako leto nardit tehničnega? al kak??ker na prometni odzadaj mi nea za to leto nič piše...in če nebi rabo delat tehničnega pol nebi rabo preizkušnje kupovat za 1 dan ker nebi rabo tja z motorom it...motor je 99 letnik...a je treba vsako leto nardit tehničnega al? zaj je bla 2 leti zaporedoma narjena

Tehnični ti velja do takrat kot ti piše na prometni, ampak bolš da ga zdej še enkrt nardiš na novo, kot pa da čez pol leta greš sam na tehničnega.

kul pol me je grčar fajn špiknu v rito

Nism te jst nč spikov :nono: :P

ja piknik bo enkrat ko se vreme malo stabilizira... v mislih smo še meli da bi kako furo naredli najprej skupaj, čeprav jaz nevem kak bom mel mojo "raketo" do takrat porihtano, ker še zaj niam zobnikov pa nosilca od tablice, če ne pa bo apn4 v skrajni sili prišo v poštev ( s cavalierjem sma se zmenla, da mi bo nitro gor naštimal :naughty: :naughty: :naughty: :lol1: ), hehe, no drugače pa je glavni ogranizator nsr_freak, samo se mi zdi da se je nekam v zemljo vgrezno, ker ga ni za čut nikjer že kaki mesec :D

Ja tole glede fure bi blo fajn, čeprov mi bomo že kr lepo furo do gor naredl :OK:

nsr_freak je pa najprej nabijov, da bo piknik, zdej je pa zahinavu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mene si ceuga pošpricu da sm se mal ohladiu k tud stat nism mogu...

celo štajersko vam bomo požgal če ne bo dobra čaga :D štojerci eni :P :OK:

ja jst sm biu tud mokr zarad tebe pijandura ena :P

čak, ti vozš u kavbojkah in dajaš koleno dol? Kaj si ti čist nor al kaj? :?

tukej je meu vsaj ščitnike od rolarjev :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ekole fantki my helmet :D :D :D :P :P :OK:

[attachmentid=92683]

[attachmentid=92684]

Ni slaba :D :D

Dans sm registriral motor pa dvigno izpit za 25kw :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nsr_freak je pa najprej nabijov, da bo piknik, zdej je pa zahinavu :P

ja, ker on ma tud veze glede placa za zrihtat, zaj pa res ne vem ki je, ker ga ni ne na msn-ju, ne na forumu, pa tud pri športni v šoli ga nič več ne vidim, ker mamo z štromarji skupaj :D :D

... drugače pa si bomo že neke zmislili, v najslabšem primeru bomo v kaki šumi kres zakurli, pa se ga napili ko svije pa je to to...hehehehe :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke naši podgurci tud kej organizirajo gdaj?

ekole fantki my helmet :D :D :D :P :P :OK:

specjalno :P to si v louisu nabavu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počitniška turca (Zbilje - GrCAR, Matex_46, Jernej, Toni) :OK:

Dejte se skregat ker ma najlepši motor :D

OK, OK, sej že grem :D :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če kdo ve za kšn motoklub POCEN da bi se včlanu...da pol loh registriram motor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene zanima če kdo ve za kšn motoklub POCEN da bi se včlanu...da pol loh registriram motor :D

Kaj pa Gayklub? jz ti lahk zrihtam, d bi se zaston včlanu :? , č te zanima :wub: , sam pol morš dt :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Gayklub? jz ti lahk zrihtam, d bi se zaston včlanu :? , č te zanima :wub: , sam pol morš dt :winkiss:

sm že not ;) (in v klubu in v riti ;) )

zvečer sm pa tko al tko sam tvoj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 manka k ne?

jes... moja čebelca je na žalost doma ostala :BUA: še ni popravlena :BUA:

drgač pa dam še jst slikco kako :P :D

[attachmentid=92704]

[attachmentid=92705]

Jaja fantje Z ga dobr potegne :wub: :evilgrin: :devil: (ta modr drgač) ta črn ne gre nikamor :P ja okol 100km kot kopilot, vendar je blo orgazmično... sploh s ta modrim :wub: :devil:

post-10875-1172683740_thumb.jpg

post-10875-1172683859_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!