Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

A niste še nikol slišali da se enocilindrci(supermoto in podobno) ne vrtijo lih do miljon rpm? Ponavadi majo pr 8-9k rpm že rdeče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čak, ti vozš u kavbojkah in dajaš koleno dol? Kaj si ti čist nor al kaj? :?

eh sej da ti mojih kolen niti ne kazem ..... :krneki: drgac pa sm si omislu scitnike za rolerje :kva2: sam se ih tuki mal slabs vidi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda ma prostornino k kšn hud čoper :grim

sej to je mašina od enga čoperja...mensezdi da od midnight star-ja...sm enga starejšga...nisem prepričan :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam smo ugotovil da so ščitnike za cca 1 teden vožnje po ridah.....pol se začnejo "razkrajat". Mogoče clo 2 tedna, samo so že res bogi pol :P ane bahči :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam smo ugotovil da so ščitnike za cca 1 teden vožnje po ridah.....pol se začnejo "razkrajat". Mogoče clo 2 tedna, samo so že res bogi pol :P ane bahči :OK:

dokazano :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej da ti mojih kolen niti ne kazem ..... :krneki: drgac pa sm si omislu scitnike za rolerje :kva2: sam se ih tuki mal slabs vidi :blush:

A ne čakajo tebe ščitniki za rolerje še na Ovinku na Planini :naughty: "Zanč" mislm da si jih "pozabu" gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne čakajo tebe ščitniki za rolerje še na Ovinku na Planini :naughty: "Zanč" mislm da si jih "pozabu" gor :P

Smeh :OK: ja ja to je res pravkar ih ma v roki grcar k sm ga klicu nej uletijo mimo na pjaco .... upam da pridejo da bomo vrgl eno debato pa kiro pjacko spili .... ce ne pridejo so GEJI :angry: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smeh :OK: ja ja to je res pravkar ih ma v roki grcar k sm ga klicu nej uletijo mimo na pjaco .... upam da pridejo da bomo vrgl eno debato pa kiro pjacko spili .... ce ne pridejo so GEJI :angry: :closedeyes:

Om,ja sej zato sem doma ostal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je na tem forumu mogoce kaksna gospodicna ko vozi modro hondo varadero? :)

wanna meet her :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

:lol1: hecam se Bahc, pridi kej v Ljubljano, bova do Riskota kej skočila na čaj :devil:

hehe :OK:

ti si moj :)

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm kaj je narobe z to svečko?? a je prišo čas za menjavo al?? sicer sliki nista ravno najbolši sam vseeno pa svečka je mal bol svetla ker sm z flešom slikal :)...okrog je svečka lepo rjava...tam gor na onem jezičku na sredini pa je zažgana črno...pa tut one kapice spodi več nima ravno dosti...dans sm se pelal enih 60 km pa ni šo motor kot bi mogo zato sklepam da je treba svečko menjat??

post-7340-1173025891_thumb.jpg

post-7340-1173026066_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wanna meet her :kva2: :naughty:

ma ja....zaka pa ne,redko vidis zensko na motorju,sploh pa svojih let :P

Danes naredil novih 13 kilometrov na črno :P

Sej bo kmalu legalno :D

Mater je pasalo :kva2:

jaz sem pa legalno naredo dans slabih 160 km...vmes malo zalutal in je blo treba 6km po avtocesti,...drugac pa me je spremlalo lepo vreme pa se nekaj motoristov sem srecal,vmes tud motoristko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm pa tako komej čakov vikend, pa me je vreme zajebalo, dns kurac, k je blo pa lepo, me pa ceu jeben dan ni blo doma :headbang: :cry: :blink: :BUA: :angry:

tko, da je bla kriza...prekleto...drug tedn je pa v začetki napovedano lepo, se moram učit, konc tedna pa spet poslabšanje vremena :headbang: :cry: ...očitno mi ne gre na roke :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tudi kar nekaj kilometrov naredil danes.. :OK: Ampak sem mel tud eno pizdarijo.. pred eno restavracijo sem parkiral motor, notri malo pogledal če je kje kdo znan, šel na WC, pridem vn, motor na tleh :eek: Nekdo ga je ruknil :headbang: (so povedali), ampak preden sem prišel že ni bilo več nikogar :S Sicer ni hudega, ampak je šrimfek pa par pikic.. Pa štender se je zraven zvil :glare: Jutri se vračam na ličarska posla :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva j zj bahc... stari res sm misla d boš z motorjm uletu hehe... po pa avtoo... :? ja no tk je tu hehe... ma dns je pa blo motoritk hehe... zakoooon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!