Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

super duper prašilec riti nitro power extreme mega YBR

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: , vedno sarkastični se reesko :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P

ej fantje...a kdo ve kje bi dobu akumulator za cagivo kar se da najceneje...firma je lahko najbl češka...moj je tok v kurcu da rajš ne bom govoru :BUA: ne bi pa dau nevem kok za akumulator ker itak mislm pol prodat :P

manj kot 20€ hočm dat...ve kdo kje se bi to dal nabavt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovn ga. račun za štrom gre itak starcem, tko da ti zaston skoz prideš :OK:

ni to problem...problem je k se mi je 1x čist posušu in je že čist v pizdi...filu sm ga 48 ur pa je ugžal sam 3x pol pa konc...štarter tok počas vrti da ne morš verjet :BUA:

sm ga pa skoz polnu ja tko k si mi ti že lani reku :D sam umes mi je "dehidriru" pa je kurc zdej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P

ej fantje...a kdo ve kje bi dobu akumulator za cagivo kar se da najceneje...firma je lahko najbl češka...moj je tok v kurcu da rajš ne bom govoru :BUA: ne bi pa dau nevem kok za akumulator ker itak mislm pol prodat :P

manj kot 20€ hočm dat...ve kdo kje se bi to dal nabavt?

jaz sem ga kupo pri vas v LJ :) neka trgovina samo z akumolatorji... 27 € s popustom :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plačal novo baterijo, dal sm pa 57€, samo ni neka leva roba...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm da 25 eur

bi blo fajn če poveš kje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P

ej fantje...a kdo ve kje bi dobu akumulator za cagivo kar se da najceneje...firma je lahko najbl češka...moj je tok v kurcu da rajš ne bom govoru :BUA: ne bi pa dau nevem kok za akumulator ker itak mislm pol prodat :P

manj kot 20€ hočm dat...ve kdo kje se bi to dal nabavt?

zravn TC-ja je ena trgovina z akomulatorji

evo me je že žarko prehitel. sem imel tudi to trgovino v mislih zraven tc-ja.

še link http://www.akumulatorstvo-grajzar.si/

jst sm ga tud tle nabavu. če pa počakaš do vikenda, ti pa še ceno sporočim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej akumulator dobiš kjer je...k ne :? če ne drgje, na petrolu jih majo ziher...sm tam je kr drago, pa starga ti ne vzamejo nazaj :BUA:

drgač pa pr nas mamo agroservis pa tabakum pa trgoavto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, fantje, akumulatorji imajo neke oznake, tko da morte kupt enakega. Oz. poglejte v knjižico. serviser je reku da če dam narobno baterijo da mi lahko regler skuri, ki pa je kr drag... Tko da ne se lih zajebavat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to mi sicer ni jasno zakaj bi blo tko, ker so itak vsi 12v, sam akomulatorja tko in tko ne moreš druzga notri dat (da bi dal močnejšega), ker enostavno ne paše notri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm to mi sicer ni jasno zakaj bi blo tko, ker so itak vsi 12v, sam akomulatorja tko in tko ne moreš druzga notri dat (da bi dal močnejšega), ker enostavno ne paše notri :D

une mAh niso moč ampak kok je velik se prav kok cajta ti drži...tko da loh ti daš od kamiona notr če maš plc ;)

drgač pa regler mi itak ne dela :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, fantje, akumulatorji imajo neke oznake, tko da morte kupt enakega. Oz. poglejte v knjižico. serviser je reku da če dam narobno baterijo da mi lahko regler skuri, ki pa je kr drag... Tko da ne se lih zajebavat..

men je regler šu pa se je napihnu akumulator.

če nebi mel original-dobr akumulator bi mi skurl vso elektronko :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlatih 18....vse najbolše kukec1 pa velik sreče z motorji :beer2:

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap piki moj...še od mene vse najbolše :P :P

pa najbl pomembno: da bi mito delu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje neki povejte...jst mam mal raztegneno ketno pa je lih ne bi menu zdej k nism lih pr največjemu dnarju..a bo kej narobe če se vozm s to ketno še to sezono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje neki povejte...jst mam mal raztegneno ketno pa je lih ne bi menu zdej k nism lih pr največjemu dnarju..a bo kej narobe če se vozm s to ketno še to sezono?

menji ;) K če ti jo odtrga, jo loh stran zabriše, če maš pa tako nesrečo, ti jo pa lahko zakajla pri sprednjem zobniku, pa boš mogu pol pou mašine menjat, k ti bo use zlomil not, pa po možnosti bi te odfukal, tko da bi mogu še plastike na novo rihtat....

Tistih 100€ si sposod, pa boš sam merno spau, pa se vozu, kot pa razmišlu kdaj ti jo bo odfukal.

Moje mnenje, zdej če ga boš pa upoštevov, je pa tvoja odločitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!