Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

fantje, dejta mi svetovt kje se najbol splača delat izpit...v okolici Kranja al pa Ljubljane (al pa kje med Kranjom in LJ :) ) pa seveda kjer bi me najcenej pršlo pa kjer nebi dovg čaku na nasledn rok, če bi slučajn padu. Bom probu brez da bi padu sam nikol ne veš.

hvala

LP

pa prosim čimprej mi svetujte, ker mislm it drug tedn že delat.

cene so ti povsod nekje tam tam,...pa pozanimat se mors,ker avtosole razlicno zacnejo z voznjami za motorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene so ti povsod nekje tam tam,...pa pozanimat se mors,ker avtosole razlicno zacnejo z voznjami za motorje

sej pomoje se da CPP pa prvo pomoč pa to narest kadarkol, sej pol vožnja pa to bom pa itk delu od junija naprej, ker bom takrt dopovnu 16let, tko da planiram da junija narest vse kar se lohka nardi pred 16tim letom.

drgač glede cen, sm pa na forumu zaslediv da se gibljejo od 4-7k/uro kar pa ni "tam tam" je kr dost razlike.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pomoje se da CPP pa prvo pomoč pa to narest kadarkol, sej pol vožnja pa to bom pa itk delu od junija naprej, ker bom takrt dopovnu 16let, tko da planiram da junija narest vse kar se lohka nardi pred 16tim letom.

drgač glede cen, sm pa na forumu zaslediv da se gibljejo od 4-7k/uro kar pa ni "tam tam" je kr dost razlike.

LP

lej tecaj lahko naredis,pa prvo pomoc,pa zdravniskega,...samo zdravniskega se ti ne splaca ker ti vela 2 leti in bos pol za avto mogo se enkrat delat,tak kot bom jaz mogo,ker sem 1 mesec pred roj.dnevom ga delo pa bom za avto mogo se enkrat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja.. če bi kje dobil za 5k na uro bi blo to že zelo super.. Ker tudi js šele začnem s tem, ampak pri nas nimamo neke jake izbire, le Relax, kjer sem delal tudi za 50.. Zdravniškega že mam :OK: .. Koliko je ura pri njih pa ne vem.. ve mogoče kdo od vas? da si vnaprej rezerviram budget.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje je relax daleč najboljša avtošola v sloveniji. pri njih sem delal izpit za motor ter za avto in sem bil vsepovsod ful zadovoljen glede cen, terminov vožnje, inštruktorjev, predavanj,... no v glavnem ko sem jaz delal za motor pred dvema letoma je bila cena 5200, za avto pa 3800. z uvedbo evra naj bi se v vseh avtošolah cene malo zvišale, a pri relaxu mislim da so se minimalno, nevem pa kolk točno. pa relax ma vsepovsod iste cene, nima veze kje delaš, kar pa pomoje ne velja za kake lokalne avtošole, ki pomoje pošteno nabijejo ceno glede na lokacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene so odvisne od regij...recimo v novem mestu majo vse šole prbl. enako 5000-5500 sit, v krškem so nekej čez 3 jurje sit itd...

v glavnem različno je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cene so odvisne od regij...recimo v novem mestu majo vse šole prbl. enako 5000-5500 sit, v krškem so nekej čez 3 jurje sit itd...

v glavnem različno je to

relax ma vsepovsod isto kolk jaz vem :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj nimajo, vse kar je potrebno za vejet majo, za cene pa valda morš poklicat, pa kdaj začneš s predavanji,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej tecaj lahko naredis,pa prvo pomoc,pa zdravniskega,...samo zdravniskega se ti ne splaca ker ti vela 2 leti in bos pol za avto mogo se enkrat delat,tak kot bom jaz mogo,ker sem 1 mesec pred roj.dnevom ga delo pa bom za avto mogo se enkrat :headbang:

sej kok pa pride zdravniški :?

drgač če sm prov razumev, bi zdej naredu vse kar se da do zdravniškega in pol bi počaku da dopolnim 16let (pa še par tednov čez) in bi šele pol šov delat zdravniškega pa vse ostalo. In pol ko bom delu izpit za car, bi ga mogu narest predn bi minil 2leti od opravljenga zdravniškega.

no če pa nism prov razumev, pa naj mi nekdo še enkrat mal bol razloži to zadevo.

hvala!

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ko delate zdravniški morate posebej omenit da rabite za A in B kategorijo, tako da na listu potem piše A, B.....ker drugače ga je treba še enkrat delat, mislim za vsako posebej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je ta avtošola??? :?

ta avtošola ma več enot po sloveniji in sicer: dravograd, maribor, mozirje, murska sobota, radlje ob dravi, ravne na koroškem, ljubljana, lendava, slov. konjice, sl.gradec, muta, ptuj, velenje, prevalje, ilirska bistrica. nisem pa prepričan če imajo v vseh teh enotah tudi možnost za a kategorijo. v vseh večjih mestih pa ziher, ti ko si iz tote cerknice ko je v vukojebini neki daleč, pa najbolše da pokličeš pa ti povejo kje njihova najbližja enota,,,, mislim da je to ilirska bistrica če se ne motim :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej kok pa pride zdravniški :?

drgač če sm prov razumev, bi zdej naredu vse kar se da do zdravniškega in pol bi počaku da dopolnim 16let (pa še par tednov čez) in bi šele pol šov delat zdravniškega pa vse ostalo. In pol ko bom delu izpit za car, bi ga mogu narest predn bi minil 2leti od opravljenga zdravniškega.

no če pa nism prov razumev, pa naj mi nekdo še enkrat mal bol razloži to zadevo.

hvala!

LP

mislim da je okol 3k bil al neke takiga

pa ko delate zdravniški morate posebej omenit da rabite za A in B kategorijo, tako da na listu potem piše A, B.....ker drugače ga je treba še enkrat delat, mislim za vsako posebej

mene je sama vprasala,...pa ko nosim ocala za dalec kao :P sem jih mel na mizi pa brez njih naredo zdravniskiga,ko sem dobesedno par stvari ugibal tam ko mors govorit tak da sem dobro skozi priso :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst...eni dajo pa čez 10-15 ;) (za lj govorim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jst...eni dajo pa čez 10-15 ;) (za lj govorim)

kwa si pa ti spet pamtn :P bejž spat :D

Drugač u lj pride zdravniški 8.000 bivših sit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje da vam neki povem...gremo jst stroj pa grčar učer na MOŠKI striptiz...jst pa stroj sva pila...grčar pa ni smeu pit ker je vozu, si je pa najdu drug način zabave-->> EROTIČNO PLESANJE Z RICKIJEM :OK:

saj veste...znajdi se po svojih močeh :devil:

fantje kdaj gremo spet?

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se meu dobr...sam grčar je pa prou posebej uživu :OK:

bli smo pa v brunarci na jezeru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jap :D ze vidim da bo zloooo zanimiva sezona :D sam nisem mogo verjet kolko hitrejsi je ducati na ravnini :blink: :kva2: rossi pa pac odlicen voznik in je vse nadoknadil v ovinku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!