Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ce se prpeles do cerkve pa do mene ti dam za per sm ne z ugasnjenim nazaj dol. :P

resko eno flašo od fruca... pa mal zamašek predeli natakn na cevko pa gasa ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loo...prpelem se če hočš boš vidu... :D

sam se morm tok počas pelat da nč ne pije...prej sm ga pohodu mi je zmankal na polovici poti k mi ponavad

a si me vidu prej stafuc k sm ga čez vas žgal? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S svojo super-duper čist zglancano pešhondo :fredy: men je pa olja zmankal.....a boste že kej uštimale ve punce glede tega

nene strojAN

Ja sej je huda 20 let stara fora....zdaleč nisi prvi k se mu zdi smešn..pa zadni tud ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ne bom stari bom zrihtu... učer sm vidu unga pajaca na rs 50 u centru... sej veš kerga ... unga k ne zna parkerat :angry: :angry: :angry: kok mu bom zamoril, če bo še tko grdo svojo prdulco pustu :angry:

a mogoče en tak rođak z tablco gor zakrivleno :? no ce je je mojga jollya kupu :P

jah jst se vozm...zdele sm naredu celih 500m :devil:

(brez tanka sm) :D

jst pa letos ze 600km :P na servis sm ga pelu z 5390 (hahaha :lol1: ) zdej ma pa 6000 :P

Ja sej je huda 20 let stara fora....zdaleč nisi prvi k se mu zdi smešn..pa zadni tud ne

agresivc... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loo...prpelem se če hočš boš vidu... :D

sam se morm tok počas pelat da nč ne pije...prej sm ga pohodu mi je zmankal na polovici poti k mi ponavad

a si me vidu prej stafuc k sm ga čez vas žgal? :D

Ne se enkat povej da bom gledov :D

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo se pa z Matex_46 pomoje srečal na zbilah oz. lih mal prej :D (jst z RSko, frend pa XTjko) pa maš hud motor :blush: pa ušesa :wub: :D :D

Dej mi pliz povej kje si jih dubu, pa oz. če jih lhk zrihtaš, al pa če jih kdo drug tlele lhka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo se pa z Matex_46 pomoje srečal na zbilah oz. lih mal prej :D (jst z RSko, frend pa XTjko) pa maš hud motor :blush: pa ušesa :wub: :D :D

Dej mi pliz povej kje si jih dubu, pa oz. če jih lhk zrihtaš, al pa če jih kdo drug tlele lhka :D

Koga pa komu je to namenjen :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hvala ti :worship: :winkiss:

sm najdu, sam je slika sam od medvedjih ušes, pa me zanima če ma kdo sliko od tigrovih ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm pa dons vidu matexa (sj pomoje je biu on) pa res hudo zgleda :P :P

sam nism lih fest vidu kere je mev, tk d prosm če ma kdo sliko od tigrovih d mi pošle :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz si bom pa na mojo krosarsko čelado dal jelenovo rogovje al pa bikove roge, da bom pol zgledo ko viking na motoru.... me zanima keri bo pol glavni :naughty: :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar bo dal pa pedr cofe na zja...kdo je pa zdej jebač? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons smo se pa z Matex_46 pomoje srečal na zbilah oz. lih mal prej :D (jst z RSko, frend pa XTjko) pa maš hud motor :blush: pa ušesa :wub: :D :D

Dej mi pliz povej kje si jih dubu, pa oz. če jih lhk zrihtaš, al pa če jih kdo drug tlele lhka :D

:kva2: :kva2: ja, glih domov sem šou, supr 46. spredi. Aja, glede ušeskov me pa na MSN-kontaktiri, p č jih rabš se da kej zment. (zaloga pa to) :naughty:

če sm pa dons vidu matexa (sj pomoje je biu on) pa res hudo zgleda :P :P

sam nism lih fest vidu kere je mev, tk d prosm če ma kdo sliko od tigrovih d mi pošle :D

Matr je dons letel, samo je blo mal mrzlo :kva2:

grčar bo dal pa pedr cofe na zja...kdo je pa zdej jebač? :D

Peder cofi u u u u u še men :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, hvala, sj če ti je tk ušeč ta 46, lhka motorje zamenava pa bo :P :P

Je blo pa mal mrzlo ja :D ampak se potrpi :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče en tak rođak z tablco gor zakrivleno :? no ce je je mojga jollya kupu :P

jaja en rođak z zavito tablco... Sale iz fuđinama :fredy: sej tip ma odblokerano rs 50 pa misl da je boga za jajca prjeu... zdej k ma pa jolly je pa sploh šefe... prkera pa slabš k stara mama ...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav še zmer bolš k ti jerči :devil:

ajd sej grem :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav še zmer bolš k ti jerči :devil:

ajd sej grem :D :P

bolš... hahahaha :lol1: :lol1: :lol1: fant jst ga že zdej s prvo pojem :evilgrin: u zvoku ga pa klub jolly ju ubijem :evilgrin: :devil:

veš ker kmet... uglavnm se skos s čelado fura v šolo 20m pred šolo jo pa dol da... kao zajeban :fredy: :headbang: pa enkrat ga je murjak ustavu, pa je tablco nazaj zravnou,... zdej je pa spet pogumn postou pa jo ukrivu nazaj :headbang:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr začnite pijačo kupovat :D

pa glejte da bo kšn striper...zarad grčija...sej veste kakšn je on :P

:slap:

razn tebe :P :OK:

glede striptisa, pa bomo vama ze z grcijem zrihtal eno sobico, pa se bota sama zmenla :D

mene nč zravn mešat :nono: bo drisko koga druzga naskakvov tm :D

glede sobe: hvala ampak mi2 to loh tud v javnosti delava :D naju ni sram :devil:

glede mojga motorja: dela k poukurca :D :kva2:

o hvala ti :worship: :winkiss:

sm najdu, sam je slika sam od medvedjih ušes, pa me zanima če ma kdo sliko od tigrovih ? :D

če jih rabš, grem v soboto v louisa, pa ti jih loh prpelm.

grčar bo dal pa pedr cofe na zja...kdo je pa zdej jebač? :D

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm šel tut dns mau se prepelat...pa je ful jeba k piha preveč... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!