Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pa folk kva jokate? :headbang: :headbang:

loh ste veseli da mamo marca tud do 20 stopinj...naj vas spomnem da bi lahko bil sneg sedaj :D

zdej pa usi hitr napisat UUU KOK JE LEP VREME :OK: :P

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ga pa res seka :OK: :kva2: Če nebi bile vse moje ocene c drugi konferenci 1, bi definitivno zle bil na cesti :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prasci...4T...hehe...sej boste vidl hudiča k se mi 2T skup sestavmo :D

ijoj resko, kok si pa to lepo povedou! se pa čsit strinjam s tabo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa da vidimo če se pod vašimi čeladami kaj skriva ali je bolj al manj praznina. če vam je, rešite, pomoje je to eden bolj realnih iq testov ki so dosegljivi na spletu... pa zraun še zapišite, kolk ste dosegli, če si seveda upate :D ,... no moj rezultat je bil 114, čeprav sn mel zraun dost motečih dejavnikov pa se nisn mogo 100% skoncentrirat hehe :D :D

evo pa še link: http://www.iqtest.dk/main.swf

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mel kdo dans med 12 in 13 uro (pac tam nekje no) parkirano RS 125 pred Bachkosom v LJ? :D

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa da vidimo če se pod vašimi čeladami kaj skriva ali je bolj al manj praznina. če vam je, rešite, pomoje je to eden bolj realnih iq testov ki so dosegljivi na spletu... pa zraun še zapišite, kolk ste dosegli, če si seveda upate :D ,... no moj rezultat je bil 114, čeprav sn mel zraun dost motečih dejavnikov pa se nisn mogo 100% skoncentrirat hehe :D :D

evo pa še link: http://www.iqtest.dk/main.swf

112 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa da vidimo če se pod vašimi čeladami kaj skriva ali je bolj al manj praznina. če vam je, rešite, pomoje je to eden bolj realnih iq testov ki so dosegljivi na spletu... pa zraun še zapišite, kolk ste dosegli, če si seveda upate :D ,... no moj rezultat je bil 114, čeprav sn mel zraun dost motečih dejavnikov pa se nisn mogo 100% skoncentrirat hehe :D :D

evo pa še link: http://www.iqtest.dk/main.swf

116

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao sam dons je pa res lep vreme spet...perfektno :OK: sm spet ceu popoldne preživu na motorju :P :P sam dons sm preživu usaj na tapravmu motorju sm ga fotru spizdu :devil: pa d mu ne bo kšn povedu d sm ga ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao sam dons je pa res lep vreme spet...perfektno :OK: sm spet ceu popoldne preživu na motorju :P :P sam dons sm preživu usaj na tapravmu motorju sm ga fotru spizdu :devil: pa d mu ne bo kšn povedu d sm ga ;) ;)

keri motor pa ma ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, pa da vidimo če se pod vašimi čeladami kaj skriva ali je bolj al manj praznina. če vam je, rešite, pomoje je to eden bolj realnih iq testov ki so dosegljivi na spletu... pa zraun še zapišite, kolk ste dosegli, če si seveda upate :D ,... no moj rezultat je bil 114, čeprav sn mel zraun dost motečih dejavnikov pa se nisn mogo 100% skoncentrirat hehe :D :D

evo pa še link: http://www.iqtest.dk/main.swf

137 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri motor pa ma ? :D

Ma Z 750 :devil: :devil: ja ja reesko ti pa kr prid v kamnk d se gremo mal pelat hehe :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

116

ah jaz mam 22....

Ne sj hec 122 preveč zame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj 99 res pa da sem pri 22vprašanju obupal pa sem vse nastale klikal kuj ene. tak da pol ko pridem iz šole si bom čas vztel in rešil tak ko treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm meu 110...pa sm isto od polovice naprej kr neki kliku...k se mi ni dal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe evo vi ste tapravi...ne pa grcar k se kr neki fura zdele okol....

toj treba bit za kompom pr takmu soncu...

jebes motorje :>

:krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma grčar se itak tko voz da se to ne šteje kot vožnja :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma grčar se itak tko voz da se to ne šteje kot vožnja :D :devil:

tudi opazovanje narave zna bit zanimivo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...ej gapi kdaj boš odpru?da pridemo na global opening? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!