Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jz sm za prvo pomoč sam uno tazadno plaču knjige pa tečaja sploh nism pa mi niso nč moril je blo menda ene 25€ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da jz res dobim koga na cest fejst poškodvanga...bi pomoje tut jz skp padu k nimam želodca za te stvari :BUA:

Upam da nkol

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva pomoč velja celo življenje

:grim sam, če jo kje tako delate, se zasigurajte,d a dobite potrdilo o opravljenem tečaju, ker če ne vam ne bojo priznal .)

mi smo mel v osnovni šoli v 7. razredu 25 ur tečaja pp in iz tega pisal test...tečaj je biu v bistvu identičem temu na rk, tko, da če bi meu samo potrdilo o opravljenem tečaju, bi meu 16k v žepu :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva pomoč velja celo življenje

a si prepričan? sj js potrdilo mam ampak ne vem

a si prepričan? sj js potrdilo mam ampak ne vem

res je trajn ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf...pršou od enga majstra zle. mi je zrihtu fergi :OK: nč ne cuka, čis lpo vleče :D

po sm pa še novo gumo za zadej naroču :D 110 široko, bomo vidl, če bo šlo gor, drugač pa 100 gre zihr, za lastnike ybr, kr sm slišu da se kao ne da :blink:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey... ponoru bom.-.... mi kdo lahk pove kak tole pizdarijo dol dobim (kovinski zobnik) ker morm pod njega dati plastičnga

??? a se to da tkole dol dobit, al je treba iz druge strani odpret??? :?

[attachmentid=93637]

post-10875-1173892707_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je tukaj nekdo pisal kako so pri davku od nakupa motorja zaračunali obresti in ne vem kaj vse... stvar je sledeča: jaz sem motor kupil pred zimo, danes pa sem z kupoprodajno pogodbo odšel na davčni urad in poravnal davek. Ni bilo nobenega govora o kakšnih obrestih ali kaj podobnega... Plačal sem točno 5% od cene, napisane na kupoprodajni pogodbi in zadeva je bila rešena.

Zapletlo pa se je ko sem se odpeljal registrirati vozilo in sem že opravil tehničnega ko grem noter na okence in mi pove, da motorja ne morem registrirati ker motor ni odjavljen in prejšnji lastnik ni vrnil tablice :angry: :angry: :angry: Za poravnat tole mu dam par dni časa...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je tukaj nekdo pisal kako so pri davku od nakupa motorja zaračunali obresti in ne vem kaj vse... stvar je sledeča: jaz sem motor kupil pred zimo, danes pa sem z kupoprodajno pogodbo odšel na davčni urad in poravnal davek. Ni bilo nobenega govora o kakšnih obrestih ali kaj podobnega... Plačal sem točno 5% od cene, napisane na kupoprodajni pogodbi in zadeva je bila rešena.

Zapletlo pa se je ko sem se odpeljal registrirati vozilo in sem že opravil tehničnega ko grem noter na okence in mi pove, da motorja ne morem registrirati ker motor ni odjavljen in prejšnji lastnik ni vrnil tablice :angry: :angry: :angry: Za poravnat tole mu dam par dni časa...

če ne pa bomo pokazali tem primorčkom, da se s štajerci ne gre češenj zobat :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. čaki malo zaj.. on ti je dal prometno(ki ni odjavlena?) tablc pa ti ni dal zraven?.. ker jaz ko sem kupo motor...mi je pustil zavarovanje in tablce in vse in sem se 4 mesce vozo z njegovo prometno in zavarovanjem....pol pa sem jaz na podlagi novega sklenjenega zavarovanja in kupoprodajne pogodbe dobo novo prometno in to je blo to....vrjetno je on tablco zadržal, da se bo s kerim drugim motorjem vozo :D

problem pri tebi je sam v tem da rabiš tablco..pomojem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm.. čaki malo zaj.. on ti je dal prometno(ki ni odjavlena?) tablc pa ti ni dal zraven?.. ker jaz ko sem kupo motor...mi je pustil zavarovanje in tablce in vse in sem se 4 mesce vozo z njegovo prometno in zavarovanjem....pol pa sem jaz na podlagi novega sklenjenega zavarovanja in kupoprodajne pogodbe dobo novo prometno in to je blo to....vrjetno je on tablco zadržal, da se bo s kerim drugim motorjem vozo :D

problem pri tebi je sam v tem da rabiš tablco..pomojem...

ja jst mam še zmeri njegovo tablco :P MS po LJ :P .... mi je dou tud prometno, ter zavarovanje, pa sm preko tega naredu sebi novo prometno , pa ni blo nobenih problemov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tak... sam men se zdi da brodarju on ni dal tablic zraven....nwm. bo sam več povedo, ker po novem itaq gredo tablice z vozilom, razen če ga odjaviš....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz kupo motor tak ni bil več registriran ampak tudi odjavljen ni bil. Sem se z neregistriranim peljal iz Sežane v MB, sem pa mel njegovo tablico in prometno. Ko sem prišel domov, sem mu poslal nazaj tablico in prometno da odjavi in mi pošlje odjavljeno prometno nazaj. Prometna je prišla nazaj, zadaj je vse tiskarsko počečkano tako da sem mislil da je odjavljen. Danes mi na centru za registracijo pove, da motor ni odjavljen in tablica ni bila nikoli vrnjena torej ne morem registrirat motorja. Sem ga prej klical, ta tedn more to porihtat. Jutri ga spet rufnem. Imam pa jaz zdaj prometno on pa tablico tako da je najboljše da tam reče da je zgubil in prometno in tablico, ker je pomembno samo to da majo oni v računalniku da je odjavljeno in lahko jaz registriram. On more samo tam it podpisat pa je to to.

Kdo ima v MBju RS-ko 125 takšne barve kot JeRn3j? Dans me je tak gledal ko sem se peljal ko da še ni vido mitota :D

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey... ponoru bom.-.... mi kdo lahk pove kak tole pizdarijo dol dobim (kovinski zobnik) ker morm pod njega dati plastičnga

??? a se to da tkole dol dobit, al je treba iz druge strani odpret??? :?

[attachmentid=93637]

abciger oz. snemalec :D

IPB Slika

samo so dragi....fotr je dal za dvokrakega od uniorja 16bksit, ti pa boš rabil trokrakega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo decki...nekaj smo se menli da bi sli v soboto vun - a velja? :D

hmm... jaz bolj težko, kot prvo ker niam dnara, ker sn 63 evrov plačal za odvoz avtomobila s pajkom, pa še 84 evrov me čaka za prekršek... se pravi bom ob skoraj 150 evrov. kot drugo pa se mam za učit ko budalo... no lahko pa gremo tak malo na kako pijačo, samo neke pijanščine jaz ne mislim trajbat :D :D . sicer pa bi blo najbolše da počakamo da si ti novi motor nabaviš, da bomo meli na kaj nazdravljat....hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tako..flejmči pa strojči nista vablena in ne zaželjena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varderodriver v soboto bi šli ven?? se nismo za petek menli ?:D bi šli isti ko smo bli : ti, js, freak, kukec, brodar pa nejko pa ona 2 moja kolega zravn ko sta bla zadnič tut... :) pa še do zravn če utegne :D pa js mam v petek več časa kot v soboto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!