Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

js bi tud 5litrov naroču. sej je cena 2500 an :?

sej mislm da so že povedal kok bo popusta in je znesl nek blizu 2500.

LP

kaj ti si tarzan al kaj, če ti je napiso vprejšnjem postu kolk je cena :headbang: :headbang: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti si tarzan al kaj, če ti je napiso vprejšnjem postu kolk je cena :headbang: :headbang: :lol1:

kva je pa stabo človk...pa sej je 2500sit. bom sklepu da nisi opazu v mojmu postu, da z popustom znese 2500sit :closedeyes: :hmm: :wacko: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva je pa stabo človk...pa sej je 2500sit. bom sklepu da nisi opazu v mojmu postu, da z popustom znese 2500sit :closedeyes: :hmm: :wacko: :zzz:

maš prav ja, dans me neke pere pa nabijam poste tja v tri dni... ne zamerit...hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STOVKU K PR VOSLIH

kolk jaz vem je še slovenščina vedno uradni jezik v sloveniji, tak da podnapise prosim :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prav ja, dans me neke pere pa nabijam poste tja v tri dni... ne zamerit...hehehe :D :D

ja ej sva že dva!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk jaz vem je še slovenščina vedno uradni jezik v sloveniji, tak da podnapise prosim :D :D :D

stolkel kot pri oslih :devil:

pač nejčija morte razumet...ma rd domače živali in ker je zdej dobu osla mu skoz to hod po glavi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stolkel kot pri oslih :devil:

pač nejčija morte razumet...ma rd domače živali in ker je zdej dobu osla mu skoz to hod po glavi :D

kak te lahko ma tak grdo ime :D :D :D :D :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje..sm kupu ketno od dolenca...pa je meu on zobnike 14/39...jst bi rd dau pa njegovo ketno pa zobnike 14/43...sam je pol ketna prekratka..pa sm gumo čist naprej premaknu jo mam skor pod tankom :D

to ne bo šlo skupi ne?oz če ma kdo kakšn predlog kako bi jst rešu situacijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

waaaa...sm že pogruntu kaj bom naredu...en člen s stare ketne bom dau...pol bom pa s šibkim členom od tanove ketne zapeu na eni strani tega člena...s šibkim členom stare ketne pa na drugi strani

tko zgleda če koga zanima :D

[attachmentid=93723]

aja zanima me še če bo zarad tega ketno utrgal..če se mene upraša je ne bo :P

post-6806-1173993697_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozna kdo koga, ki bi prodal yamaho tzr 50 :? ... mam enga znanca, ki se zanima za nakup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vem... (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) :)

:worship: :worship: :worship: ... :headbang: :headbang: :headbang: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čujte motoristi iz mbja pa okolice...kdaj se gre pit dans al ju3 ?:D če gremo dans pa me neo na netu me naj do rufne :) če se gre ju3 dvomim da bom utegno it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se tudi to sprašujem... varadero je mel neko idejo, zaj pa uzela ga magla :D :D

- meni bi bolj pasalo ju3, pa brodarju tui ker je dans na nekem rojstnem dnevu

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, jst sem mogu pr seb pa čist nazaj kolo dat, upam da boš uštimal :)

če si mene mislu...bom jst porihtu...sam da bom meu 14/43 gor...aprilie pazte se...končno bom meuSAMO 180 tok k vi...v pospeških vs bom pa itak pojedu k bom meu take zobnike :devil: :devil:

zdej me pa pojejte grem na ceco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tut niam cajta... čez vikend....

kukec...ti prideš na tekmo ko proti vam špilamo v nedeljo ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!