Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mi pa krede pa smo ukore zato kaseral... way to go Ledina :BUA: :BUA: :BUA:

btw--- sam ste smešni štojerci... Aj daj ... moonsteer :lol1:

hehe, ja ne, če toti moj sošolec je taka faca, pravi pohorc, midva se včasih za hec tak malo tepema v razredu pa se mečema po mizah pa to, pa sma v drugem letniku neke tastature polamala v računalniški učilnici, pa so že ukori leteli, pa še stari so naju narazn devali ker so misli da se zares tepema...hehehe :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha lol reesko :>

pa ne mi rect da me ne upas poklicat :>

:devil: :devil: :devil:

sej te nam pojedu

vsaj takoj ne hahahahhaha

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi pa krede pa smo ukore zato kaseral... way to go Ledina :BUA: :BUA: :BUA:

btw--- sam ste smešni štojerci... Aj daj ... moonsteer :lol1:

ej človk

lahk bi šli do polan pa začel obmetavt z vodnimi balončki

to so oni enkrat nm nardil :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej človk

lahk bi šli do polan pa začel obmetavt z vodnimi balončki

to so oni enkrat nm nardil :devil:

kake balončke.... jaja jebo jim pas mater :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva boš ti kupoval jajca :blink:

to je drago :grim

dejmo se enkrat res organizirat

pa če je tuki gor kkšn iz polan ne brat,če bi se dal :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok sm se mogu dans smejat ko mi je en pravu, da se je njegov frend z aprilijo rs 125 205 km/h po avtocesti plov :lol1: ... pa da ce das mitotu akrapoviča gor in ga predelas, da lahk gre tud 240 km/h LOL !!! :slap: :lol1: Reesko a ti gre 200? hehe :D

LP, Hozi .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok sm se mogu dans smejat ko mi je en pravu, da se je njegov frend z aprilijo rs 125 205 km/h po avtocesti plov :lol1: ... pa da ce das mitotu akrapoviča gor in ga predelas, da lahk gre tud 240 km/h LOL !!! :slap: :lol1: Reesko a ti gre 200 hehe

LP, Hozi .)

prvič

akrapovič ni za 2T

drugič

tip nabija :grim

tretjič

sm gledu od denzija posnetke (mito) mu gre mal čez 200 tam okol 205 po števvcu... o realnosti ne vem

četrtič

to je že tok predelan, da nimaš razn res extremnih tunningov nč narest .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha lol reesko :>

pa ne mi rect da me ne upas poklicat :>

:devil: :devil: :devil:

sej te nam pojedu

vsaj takoj ne hahahahhaha

:blush: :blush:

ja če me je blo pa sram :blush: sejte bom drugič poklicu :P

Reesko a ti gre 200? hehe :D

LP, Hozi .)

v 6ti ja....mam pa 7 speed :grim

ej fingica moja ...a si uspeu prit do doma? :P

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fingica moja ...a si uspeu prit do doma? :P

fak stari ej...nočeš vedt an kuko sm vozu dam :blink: :blink: :cry:

čist skoz je cukal neki, pa men nč jasn kva :blink: ustavm nek za cesto, da sm un žmigouc nekak prklopu :D vidm da bencin še zmer teče... sm si reku ma dobr, sej do doma bo... čez ene par km pa začne delat boooooo, fak prešaltat na rezervo...se furam, še bl cuka :blink: na semaforju na laborah ustavm, vidm kr sled za mano pa pod mašino že kr fajno lužo. sam upou sm da bom do doma pršu... in lih na dvoriše sm zapelov pa je crknu :blink: aja, tekl je pa iz ubeh cevk za uberlauf al kk se že reče :blush: s CURKOM :BUA: :BUA: krneki :angry: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledu od denzija posnetke (mito) mu gre mal čez 200 tam okol 205 po števvcu... o realnosti ne vem

LP

Je 200 kr realno,Denziju leti k svina zato, ker se ga merka,za razliko od drugih :hmm:

fak stari ej...nočeš vedt an kuko sm vozu dam :blink: :blink: :cry:

čist skoz je cukal neki, pa men nč jasn kva :blink: ustavm nek za cesto, da sm un žmigouc nekak prklopu :D vidm da bencin še zmer teče... sm si reku ma dobr, sej do doma bo... čez ene par km pa začne delat boooooo, fak prešaltat na rezervo...se furam, še bl cuka :blink: na semaforju na laborah ustavm, vidm kr sled za mano pa pod mašino že kr fajno lužo. sam upou sm da bom do doma pršu... in lih na dvoriše sm zapelov pa je crknu :blink: aja, tekl je pa iz ubeh cevk za uberlauf al kk se že reče :blush: s CURKOM :BUA: :BUA: krneki :angry: :headbang: :headbang: :headbang:

Dej ti mene že najt na šol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak stari ej...nočeš vedt an kuko sm vozu dam :blink: :blink: :cry:

čist skoz je cukal neki, pa men nč jasn kva :blink: ustavm nek za cesto, da sm un žmigouc nekak prklopu :D vidm da bencin še zmer teče... sm si reku ma dobr, sej do doma bo... čez ene par km pa začne delat boooooo, fak prešaltat na rezervo...se furam, še bl cuka :blink: na semaforju na laborah ustavm, vidm kr sled za mano pa pod mašino že kr fajno lužo. sam upou sm da bom do doma pršu... in lih na dvoriše sm zapelov pa je crknu :blink: aja, tekl je pa iz ubeh cevk za uberlauf al kk se že reče :blush: s CURKOM :BUA: :BUA: krneki :angry: :headbang: :headbang: :headbang:

hehe...važn da si doma pa da si ceu in zdrav :P

Je 200 kr realno,Denziju leti k svina zato, ker se ga merka,za razliko od drugih :hmm:

tud moj se...sam si tud 2 motorja nista enaka zato pa je tko ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je 200 kr realno,Denziju leti k svina zato, ker se ga merka,za razliko od drugih :hmm:

Dej ti mene že najt na šol :D

Ja ja ja :blush: bom bom :D a si ta tedn zdej dopoldne al popoldne? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...važn da si doma pa da si ceu in zdrav :P

tud moj se...sam si tud 2 motorja nista enaka zato pa je tko ;)

Ravno na temo Mito vs. RS smo mel z Denzijem včeri debato ob pirčku,pa smo pršli do skupnega zaklučka, da je vse en in isti k....Ane,denzi,če se še spomneš :D

Ja ja ja :blush: bom bom :D a si ta tedn zdej dopoldne al popoldne? :D

Ta teden sem dopoldne :) Komi čakam, da spet vidm une ekonomistke zjutri,mnjami :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo a obvlada do angleščino al pa nemščino ?:D mam par vrstic za prevest :D bi se dalo komu ?:) dam za pir :D

al pa ma do kak opsi delovanja za stroboskop??

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej gor napiš kva rabš...pa ti bomo nekak probal pomagat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mojster nejko je že prevedo, kolk tolk pravilno, duhec ti pa lepo daj na hladno pire, ker to prevajanje te naredi žejnega :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!