Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:angry: God damnit!!! Kok je bil že lep vreme...18 stopinj, sonček, asfalt se je počasi ogreval... zdej pa spet sneg.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pr nas pa je tako stanje blo pred nekaj časa pa ga še kr meče...zgleda da bo se zima začela :D

post-7340-1174320896_thumb.jpg

post-7340-1174321029_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj kr pada tam ja... da bomo še lahko aprila na Krvavec hodli skijat :D

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj kr pada tam ja... da bomo še lahko aprila na Krvavec hodli skijat :D

sam je fora da majo tam 1000x majn snega kot v naših koncih :S zgleda da se bojo na štajersko hodli skijat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam je fora da majo tam 1000x majn snega kot v naših koncih :S zgleda da se bojo na štajersko hodli skijat :D

sam pri vas ga pa je res ornk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam pri vas ga pa je res ornk...

ga je neke ja :) pa sma 20km narazn ? :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jebote duhec, vam pa ga je fajn nafukalo, čuješ da neomo mi tebe pa tvoje nsr-ke junija komaj najdli :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o jebote duhec, vam pa ga je fajn nafukalo, čuješ da neomo mi tebe pa tvoje nsr-ke junija komaj najdli :D :D :D

hehe :D bolše da se neo to ko zgodlo ja :D tot tedn more sneg zginit :)

nop...13km je zračne :D

@_nejko_ :lol1:

ja no zračne je res vrnetno tolk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super ne! še motorja nemorem v garažo spravit pizda. je 20 cm že nafukalo totega snega. nese bat saj je podstreho samo ob straneh ni pod streho.

no saj če gledam sneg mi bo malo koristil oz. ne meni ampak moji denarnici. samo me je strah da bojo zdaj spet nafopali šoder po vseh cestah in bo tega sranja en mesec spet na cesti polno.

ayd uživajt ob pogledu na belo okolje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole je pa pri nas....v LJ kotlini :P Pa še neki kar smo na ridah najdl zadnič :devil:

post-3961-1174324137_thumb.jpg

post-3961-1174324175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda pofukana snežena :headbang: :headbang: Pa je šlo 14 dni lepih furc v pizdo... cestarjom se je čist odfukal, tle že pesk naokol furajo :huh: :xx:

Se bo pa saj mal denarnica nafilala... Avto pa itak fotr tanka :D Sam zanima me, kdo bo za gume dau :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gremo zdej v soboto?

Praši riskota... če bo lahko sploh sedeu :) pa če bo dau passport zrihtat... sej bo cajta še neki, za v lojza letet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti sneg ej :angry: pr ns ga je nametalo že ene 5 centi :( kr neki...pizda celo zimo ga ni blo, zdej pa serje, preklet drek :BUA:

sem mal premagvovo krizo...ja, že je tle...sm spucu motor totalno, kr mislm, da ga bo treba spet pokrit...2 uri sm ga glancov, pa še bi ga lahko, pa še neb biu spucan :P pa sm ga lepo našpricu še s tistim k je za avtomobilske armature :D se tko sveet :OK: :wub:

hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemti sneg ej :angry: pr ns ga je nametalo že ene 5 centi :( kr neki...pizda celo zimo ga ni blo, zdej pa serje, preklet drek :BUA:

sem mal premagvovo krizo...ja, že je tle...sm spucu motor totalno, kr mislm, da ga bo treba spet pokrit...2 uri sm ga glancov, pa še bi ga lahko, pa še neb biu spucan :P pa sm ga lepo našpricu še s tistim k je za avtomobilske armature :D se tko sveet :OK: :wub:

hehe

Ja ce za cez zimo ni blo bo pa cez pomlad :D

Cez 10 let bomo pa pozim mel 30 stopin cez poletje pa -30 stopin pa sneg :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle u lj je več k 5cm

se men je kul... itak morm šravfat spet :P

heh, sm jest na istm :BUA:

tle ga je pa že kšnih ..hmm 10 cm, mrbit še malenkostno več :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej reesko, dons sm jest naroču tist za podmazovat :devil: k je ubema že skor zmankal :hmm: :blush: :blush: :devil:

motul pa to ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!