Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Praši riskota... če bo lahko sploh sedeu :) pa če bo dau passport zrihtat... sej bo cajta še neki, za v lojza letet.

fotr ga bo .) s pasom :unsure:

ej reesko, dons sm jest naroču tist za podmazovat :devil: k je ubema že skor zmankal :hmm: :blush: :blush: :devil:

motul pa to ...

:lol1: :lol1:

no ja...lepa beseda lepo mesto najde...občudujem fotra...če bi to men sin naredu bi ga tko prefuku da ne bi sedu nikol več ;)

sam zdej sm pa brez motorja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

no ja...lepa beseda lepo mesto najde...občudujem fotra...če bi to men sin naredu bi ga tko prefuku da ne bi sedu nikol več ;)

sam zdej sm pa brez motorja :BUA:

kva :blink: :blink: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ni tok grozno...vsako pikco bosta opazovala kaj govorim al pa kako se gibljem...hausič je itak tak da adijo pamet :D

bomo že preživel... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ni tok grozno...vsako pikco bosta opazovala kaj govorim al pa kako se gibljem...hausič je itak tak da adijo pamet :D

bomo že preživel... :P

ja kaj si pa te naredo??

- no, danes pa nikakor ne zavidam osebku, ki je mel zjutraj ko je še malo deževalo motor parkiran pred tehničnimi fakultetami v mb. od daleč sem vido, bil je neki rumen, zaj pa nevem al tisti hyousung 650 al pa cbr-ka kaka prefarbana, mensezdi no da je bla cbr-ka. upam, da ko je šou iz šole domu je dal verige gor. vsekakor mu je pa za čestitat, nič ga ne ustavi da se ne bi fural z motorjom. :D :D ...niti sneg :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, no sej sn si mislo da je en izmed teh dveh, ker nisn od blizu vido ( sn mislo da je mogoče ona honda cbr 900). ja samo kak te ma nonstop motor vuni jebote, kaj mu te je, pa magari je hyosung mora bit v garaži ob takem vremenu... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

no ja...lepa beseda lepo mesto najde...občudujem fotra...če bi to men sin naredu bi ga tko prefuku da ne bi sedu nikol več ;)

sam zdej sm pa brez motorja :BUA:

kwa je blo reesko??? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism biu pridn :)

kwa si pa naredo?? a si šu u šolo z motorjem :) al si travo kadiu?? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo oboje kul :D

nism velikrat biu v šoli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

to bi blo oboje kul :D

nism velikrat biu v šoli :whistle:

titi torej ukori al kako... jao pa sm mislu da so kao bežigrajčani elita in vzor usem :lol1: :lol1: :lol1:

ker ukor pa maš, mislm jst sm meu 4tega pa mi niso nč doma zarad tega težil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nism še dobu...jutr ga bom :D

gre se za število neopravičenih...ki pa ni malo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh nism še dobu...jutr ga bom :D

gre se za število neopravičenih...ki pa ni malo :)

opa opa jst jih mam 18 :devil: kok pa ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak tud pr nas je začelo padat...pa lih sm se hvalu prej :slap:

pr ns že od 5ih natepava... že okol 10cm :cry: :blink: :ninja: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opa opa jst jih mam 18 :devil: kok pa ti

jst mam pa par jih več :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam pa par jih več :whistle:

in to bežigrajčan :eek: :eek: :eek: kr ne morm verjet... čudn da te niso fuknl, ker kvarš ponos šoli :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi ste veseljaki. Jaz sem dobil ukor za 5 neopravičenih, opomin za 3. Pa nikoli ni bilo namerno špricanje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to bežigrajčan :eek: :eek: :eek: kr ne morm verjet... čudn da te niso fuknl, ker kvarš ponos šoli :P

jutr zvem če me bojo obdržal...računam da me bojo...dvomm da če vi vsi seštejete neopravičene da če mojo številko delim s 5 da me dohitite :D

vem da se ni za hvalt...sam povem da sm biu res DEBIL...sam zdej bom pa lepo gtritrik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spricanje je vedno namerno :P :D

3x sem si zaspal (komu se pa da že ob šestih zjutraj že sedeti na busu), 2x pa sem zamudil uro po 5 minut, ampak ker nimamo razumnih profesorjev je to za njih neupravičeno špricanje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr zvem če me bojo obdržal...računam da me bojo...dvomm da če vi vsi seštejete neopravičene da če mojo številko delim s 5 da me dohitite :D

vem da se ni za hvalt...sam povem da sm biu res DEBIL...sam zdej bom pa lepo gtritrik :D

Men nekak šola gre,samo štrom me jebe :headbang: ampak vse bolj razmišlam, da bi naslednji letnik delov po izpitih,rajš fuknem 240 jurjov pa sm doma,neda se mi vsak dan prenašat teh prfoxov pa neopravičene nabijat :fredy: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!