Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

sploh nism še dobu...jutr ga bom :D

gre se za število neopravičenih...ki pa ni malo :)

js isto dons dubu ukor :D no dons sm ga vidu, kdaj je pa pršu pa ne vem...sam v petek sm pisu zagovor, tko da je vrjetn dons pršu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to se tudi da? Js bi tudi raje bil doma in pridno delal celo leto..

Pozanimej se v vodstvu vaše šole kako je s tem pri vas .)

Evo stanje v Kranju je takole.Vsem tle okol se že trga :kva1:

post-6663-1174336870_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole v kranju je še kul...bolš da pr nas ne vidš... jaaaooo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahahahaha :headbang:

pejd se ti rajš mato drkat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole v kranju je še kul...bolš da pr nas ne vidš... jaaaooo :nono:

Tud če bi ga blo sam 1cm bi blo slab,ker se nemormo vozt,an :cry:

hja, al pa se znajdeš : :OK: :OK: lanskoletna ''pogruntavščina'' :D :whistle:

Ejga tastar a tole na Iskri užge,ker mam jest to isto skeniran na kompu pa mal v Photoshopu popravš pa je,sam neupam dat...No glih včerej sem razmišlov o tem opravičilu dons se mi je pa zob odkrušu :D

Fingi a ti kadiš? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe....mate probleme s temi urami.....kaj pa 85% prisotnost?

hehe po novem tole ne obstaja več :P :) ;) ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...vi z RSkami pa z Mitoti ste zdej prisiljeni ostat doma... mi, k imamo kramprace se pa lahko še vseen furamo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe po novem tole ne obstaja več :P :) ;) ;) ;)

KVA :kva1: A ti to resno,če, potem mal obrazlož, ker me je prejšno konfo mto fuknla s tem 85% razlogom :rolleyes: Sicer sem popravu sam vseen :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men nekak šola gre,samo štrom me jebe :headbang: ampak vse bolj razmišlam, da bi naslednji letnik delov po izpitih,rajš fuknem 240 jurjov pa sm doma,neda se mi vsak dan prenašat teh prfoxov pa neopravičene nabijat :fredy: :ninja:

to se vm zdi lahko... sam vrjemte, da ni lih najbl ql, delat šole po izpitih :) Čeprov sm meu sam enga, sam ni to to... je dougcajt doma :BUA: No sam po drugi strani, sm pa v tistm cajtu kr neki jurjov zaslužu :D

A to se tudi da? Js bi tudi raje bil doma in pridno delal celo leto..

da se... sam ni to tko, kukr si ti predstavlaš

hehe po novem tole ne obstaja več :P :) ;) ;) ;)

a res? Prasci :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se vm zdi lahko... sam vrjemte, da ni lih najbl ql, delat šole po izpitih :) Čeprov sm meu sam enga, sam ni to to... je dougcajt doma :BUA: No sam po drugi strani, sm pa v tistm cajtu kr neki jurjov zaslužu :D

da se... sam ni to tko, kukr si ti predstavlaš

Delam lahko doma tako, da dolgčas nebi blo nikol.A to si zadnji letnik tako delov?Kera šola oz. smer ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KVA :kva1: A ti to resno,če, potem mal obrazlož, ker me je prejšno konfo mto fuknla s tem 85% razlogom :rolleyes: Sicer sem popravu sam vseen :whistle:

;) res tole so ukinli... so nam prfoxi povedali pr nas ni noben meu zarad 85% prisotnosti nms ja ;) pozanimaj se boš vido :winkiss:

a res? Prasci :blink:

kwa je teb so tud maturo šenkal... jebote :P kwa jokaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

;) res tole so ukinli... so nam prfoxi povedali pr nas ni noben meu zarad 85% prisotnosti nms ja ;) pozanimaj se boš vido :winkiss:

kwa je teb so tud maturo šenkal... jebote :P kwa jokaš

Zanimiv.Se prav po tanovem lahko zalivaš kokr hočš pa, če prneseš opravičila ti nemorjo nč :hmm:

P.S. JeRn3j: letos more pa obvezno ena kava past ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv.Se prav po tanovem lahko zalivaš kokr hočš pa, če prneseš opravičila ti nemorjo nč :hmm:

P.S. JeRn3j: letos more pa obvezno ena kava past ;)

točno tako ;) oboje ;) pa kaka turca tud ;) :yea1: :yes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv.Se prav po tanovem lahko zalivaš kokr hočš pa, če prneseš opravičila ti nemorjo nč :hmm:

P.S. JeRn3j: letos more pa obvezno ena kava past ;)

nč ti ne morjo ne...dokler fotr na govorilnih ne zve da je seka pisala mi opravičila :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se jočete pubeci, jaz še par ur neopravičeno manjkam, pa me fuknejo, najboljše pa je, ker stari mislijo da mam komaj oni prvi ukor razrednika, ker tsitega so dobli, ostale pa sn jaz bil doma ko je poštar prneso, pa jih lepo že zdavnaj zakuro v kaminu :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdelal, kaj tolk jih maš neopravičenih al kaj da te lahko fuknejo, al zaraji tega ker ti je seka opravičila pisala :?

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ti ne morjo ne...dokler fotr na govorilnih ne zve da je seka pisala mi opravičila :headbang:

Eh to pri men ni tak problem.Je razrednik že ene par ponarejenih opravičil fotru pokazov pa je fotr za vse potrdu, da so njegova,tko, da to me ne skrbi preveč.Najbol me je skrbela prav ta 85% prisotnost, ki je itak nekaj bednega :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh to pri men ni tak problem.Je razrednik že ene par ponarejenih opravičil fotru pokazov pa je fotr za vse potrdu, da so njegova,tko, da to me ne skrbi preveč.Najbol me je skrbela prav ta 85% prisotnost, ki je itak nekaj bednega :doze:

eh če to napizdujejo prfoksi, da strašijo okoli, to naj bi blo kao poskusno nekaj časa, ampak pol ni blo potrjeno na ministrstvu, zaj pa kar dalje terajo s tem, če bi blo tak bi jaz mogo pri vseh predmetih met nms-je ker nikjer pomoje niam 85%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zdelal, kaj tolk jih maš neopravičenih al kaj da te lahko fuknejo, al zaraji tega ker ti je seka opravičila pisala :?

oboje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!