Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sej drug tedn se baje spet obeta lepo vreme pa spet mal toplej :P :P tko d se bomo lohk kmal spet vrnil na ceste :D

****piiiiiiiiiiiip**** takrt kdr mam jest dopoldne šolo je sneg pa tornadoti pa nevem kaj še,k mam pa popoldne je pa 20°C :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tih bot pa bod veseu...če bo nasledn tedn 20 pol bo čez 14 dni 23 itd...

in pol ga boš ti lepo pelu po toplem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tih bot pa bod veseu...če bo nasledn tedn 20 pol bo čez 14 dni 23 itd...

in pol ga boš ti lepo pelu po toplem :P

Hehe to maš pa prov ja :OK: Sm mislu ta tedn izpit nardit dokonca pa mej vreme zaj**** tko, da čez 14 dni :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp...podpisal so se pa usi...prfoksa ravnatelj psihologinja...vsi...

zdej pa sam eno stvarco da mal pregrešim me skenslajo jaooo :headbang: :headbang:

pa kaj si ti ja malo nor... ovi se kuj vtikujejo v tvoje privatno življenje... kaka šola te je to jebote, da men to rečejo počakam do konc leta da narejim šolo pol pa enkrat v maskah ponoči pa razbijem avto totim prfoksom v nulo pizda jim materna... nea morjo oni tebi določat kaj boš delal ko nisi v šoli, to je zatiranje osnovnih človekovih pravic, svobode in tak dalje.... je to sploh dobvoljeno me zanima??? ker kar ne morem verjet :BUA: :BUA: :BUA: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še useen bolš, kot pa da fuknejo iz šole :)

ja pa kaj... ko da se ne morš drugam prepisat, to pa si res ne bi mogo dopustit da mi bojo prfoksi odločali kaj bom popoldan delo, itak jih že dopoldan ne morn prenašat :D :D nea rečem da ti starši prepovejo ne pa prfoksi jebote, kaj te so oni tebi, poščijem se na njih :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak idiotizem ce mene prasas...

povej to fotru pa mat pa se vsaj mal probej poment z njimi pa rec da ti gre na QURAC da se prfozi utikajo u tvoj privat zivlene...pa naj kej nardita glede tega. pac postavte ene skupne pravila pa se jih drz. jebat ga tko pac je ane:> kurc sej sta ja onadva tvoja starsa, ne pa uni prfoxi prekleti

je pa tkole ane...prfox, pa naj bo se na kakrsneml=kol visokm polozaju nima da pipa po tvojmu privat zivlenju...konckoncev mu lahko kratkomalo pokazes tasrednjega pa naj se jebe (takorekoc), ce te pa zarad tega ruknejo iz sole (kar te niti ne morjo/smejo, ker kokr je meni jasno ti nisi nicesar podpisal ne?)...potem pac naravno sledi tozba....seveda pol ne bos nikol naredu te dolocene gimnazije...ma mogoce se kasne druge ne...rajs se zmen s starimi pa z ravnateljem .

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fak idiotizem ce mene prasas...

povej to fotru pa mat pa se vsaj mal probej poment z njimi pa rec da ti gre na QURAC da se prfozi utikajo u tvoj privat zivlene...pa naj kej nardita glede tega. pac postavte ene skupne pravila pa se jih drz. jebat ga tko pac je ane:> kurc sej sta ja onadva tvoja starsa, ne pa uni prfoxi prekleti

je pa tkole ane...prfox, pa naj bo se na kakrsneml=kol visokm polozaju nima da pipa po tvojmu privat zivlenju...konckoncev mu lahko kratkomalo pokazes tasrednjega pa naj se jebe (takorekoc), ce te pa zarad tega ruknejo iz sole (kar te niti ne morjo/smejo, ker kokr je meni jasno ti nisi nicesar podpisal ne?)...potem pac naravno sledi tozba....seveda pol ne bos nikol naredu te dolocene gimnazije...ma mogoce se kasne druge ne...rajs se zmen s starimi pa z ravnateljem .

se popolnoma strinjam, ampak verjetno so v njegovem primeru še stari to podpisali, ker drugače se mi zdi to nemogoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...kere debate...sej problem je v tem ker so starci zravn podpisal...in tastaradva sta čist navdušena nad tem :naughty: :headbang: :headbang:

no sej jst bom pa zmanšu to kazn...vse dam sam za motor...in da bom meu mesc krajšo sezono...hehe...ne hvala :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni da se šola vtika v njegov private life, oni so dal PREDLOG, stari so pa podpisali... Torej, če bo stare razpizdu, in če bojo povedali ravnatlci ga lahko fuknejo...

Kaj bi pa vi svojmu mulcu nardil? Jest bi ga preselu u šolo, pa da pomaga čistilkam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni da se šola vtika v njegov private life, oni so dal PREDLOG, stari so pa podpisali... Torej, če bo stare razpizdu, in če bojo povedali ravnatlci ga lahko fuknejo...

Kaj bi pa vi svojmu mulcu nardil? Jest bi ga preselu u šolo, pa da pomaga čistilkam :OK:

točno tako...vsaj en razume :P

Me zanima če bo fotru še pravu pacient :naughty:

hehe...bom pol k se bo to mal umiril...zdej se bom slinu vsaj 1 mesc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje en problem mam...

Pri motorju mi med speljevanjem, zaviranjem in počasno vožnjo nekaj blokira zadnje kolo. Blokiranje je komaj opazno, sliši pa se zvok, kot da bi se nekaj drgnilo. Sem preveril že vse (zavore, pritrjenost kolesa, verigo, olje, če je kolo ravno,... ) pa ne najdem vzroka... :hmm:

Razmišljam, če je mogoče, da je nekaj narobe s sprednjim zobnikom? (ni original, menjal sem ga konec jeseni)... drugega vzroka za to ne najdem... :glare:

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni da se šola vtika v njegov private life, oni so dal PREDLOG, stari so pa podpisali... Torej, če bo stare razpizdu, in če bojo povedali ravnatlci ga lahko fuknejo...

Kaj bi pa vi svojmu mulcu nardil? Jest bi ga preselu u šolo, pa da pomaga čistilkam :OK:

Sam fak to te morjo tastari res zajebat, da kej takega podpišejo.Jest sm imel 7 ponarejenih opravičil (19ur) pa je razrednik fotru pokazov,fotr je reku, da so njegova pa je blo rešen.Nobenih komplikacij :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sicer niam nekih problemov, ampak če že je kej tazga, al pa če bi blo, bi rešil izven šole, pač mal bi prikril, mal si kej zmislni, samo, da bi v šoli blo o.k pol bi se pa doma pomenil...ker moji tastari neb lih tako zajebal stvar, da bi me kakšen kiks (kot v reeskovem primeru) stau izklučitve iz šole :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki.. bil sm na popoldanskem počitku in sm sanjal da je bil piknik v mb :D :D vsi smo šotore postavlali ker je začelo deževat. :BUA: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tui niam problema s to šolo in starimi, ker v 4 letih niso niti enkrat v šoli bli, sej pa te ste kolk tolk samostojni da te težave sami rešujete ne pa da je treba mamico pa ateka klicat na neke glupe govorilne ure, ki so itak stran vržen čas :D :D

dečki.. bil sm na popoldanskem počitku in sm sanjal da je bil piknik v mb :D :D vsi smo šotore postavlali ker je začelo deževat. :BUA: ...

jaz sn pa sanjal da je snežit začelo :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki.. bil sm na popoldanskem počitku in sm sanjal da je bil piknik v mb :D :D vsi smo šotore postavlali ker je začelo deževat. :BUA: ...

Bolj mora kot pa sanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos folk...se po par dneh s5 oglašam :) pofu*** sneg je v pondele potrgal par kablov za telefon itd in so komaj dans popravli :BUA: :BUA: a sm kaj zamudo tu gor tačas ?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seos folk...se po par dneh s5 oglašam :) pofu*** sneg je v pondele potrgal par kablov za telefon itd in so komaj dans popravli :BUA: :BUA: a sm kaj zamudo tu gor tačas ?:D

reeskotovo kazen in poslednično švercanje...Druzga pa nč :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!