Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kok si dau?

ok neki res offtopic...a ma kdo kšn mp3 za prodat :P

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dečki.. bil sm na popoldanskem počitku in sm sanjal da je bil piknik v mb :D :D vsi smo šotore postavlali ker je začelo deževat. :BUA: ...

sej pr men je še vsak let dž biu :BUA: lih tok da zajebe stvar... ponavad k smo se zberat začel, je biu ful sonce, pol je začel padat... pol čez pou ure, pa nehal, pa pol ni nč več scal, sam use je blo mokro :BUA: :BUA: :BUA:

Upam da bo letos kej bolš vreme :blush:

Bolj mora kot pa sanje.

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zakaj je biu reesko kaznovan ?:) pa kako kazn ma?? nekaj sm prebral vzadi da je brez motora itd...sam je tolk napisanga da se mi nea da še več strani it nazaj :D mi pove do skrajšano verzijo zakaj pa to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej zakaj je biu reesko kaznovan ?:) pa kako kazn ma?? nekaj sm prebral vzadi da je brez motora itd...sam je tolk napisanga da se mi nea da še več strani it nazaj :D mi pove do skrajšano verzijo zakaj pa to :)

kot riskotov pooblaščeni zastopnik: Risko je mal pozabu v šolo hodt, pa je pol prfoksa klicala tastare... je meu drisko celo pizdarijo, pol so v šoli napisal kazni, ki jih more on upoštevat, tastari so podpisal, in zdej je brez motorja do 1. maja in brez računalnika do 15.maja (upam, da sm si prov datume zapomnu). Z motorjom se ne sme furat, comp ma tut skos pržgan, ker downloada miljon stvari, sam zravn compa ne sme bit! :)

Vl loh hod, tut ostali lahko pridejo k njemu... prej sva zrihala zadno lampo iz LED diod, tko da je zdej čist zajeban.

That´s all folks :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

599 EUR za kozolo, pa za HD kabel 25 EUR..pa za špil 65 EUR...

raj se mal guram "tastaro" dvojko pa itak bo cez 1 let 300 € manj :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot riskotov pooblaščeni zastopnik: Risko je mal pozabu v šolo hodt, pa je pol prfoksa klicala tastare... je meu drisko celo pizdarijo, pol so v šoli napisal kazni, ki jih more on upoštevat, tastari so podpisal, in zdej je brez motorja do 1. maja in brez računalnika do 15.maja (upam, da sm si prov datume zapomnu). Z motorjom se ne sme furat, comp ma tut skos pržgan, ker downloada miljon stvari, sam zravn compa ne sme bit! :)

Vl loh hod, tut ostali lahko pridejo k njemu... prej sva zrihala zadno lampo iz LED diod, tko da je zdej čist zajeban.

That´s all folks :D

Če je res da ne hodi v šolo potem je pa res prou da so starši tako naredili, sicer pa kaj čejo govorit starši itak več kot tolko ne morejo uplivat.

Meni reče stari jaz ti dam vse, pa marsikaj naredi kar veliko očetov naredi naredilo(motor, auto, razne zabave) vse mi dovoli a ve da ga nebom zajebal, ker če on drži obljubo in mi vse dovoli potem si prisežem sam sebi da ga niti jaz ne bom zafrknil in tu je vsa umetnost. Potem se z očetom super razumem, jaz pa on zadovolj. Sicer pa mi reče kašenkrat ko ne grem v šolo, ala danes ostani doma ki vidim da si zmantran(sem res) pa potem nadoknadim pa je vse ok, ne pa da mi dajo prepovedi. Tud če ne bi hodu bi mi pustil. A bi reku če si mona si mona. Saj ne da ti težim pa ti hočem škodit, škodiš sam sebi. Tako da je ista situacija tukaj domnevam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res da ne hodi v šolo potem je pa res prou da so starši tako naredili, sicer pa kaj čejo govorit starši itak več kot tolko ne morejo uplivat.

Meni reče stari jaz ti dam vse, pa marsikaj naredi kar veliko očetov naredi naredilo(motor, auto, razne zabave) vse mi dovoli a ve da ga nebom zajebal, ker če on drži obljubo in mi vse dovoli potem si prisežem sam sebi da ga niti jaz ne bom zafrknil in tu je vsa umetnost. Potem se z očetom super razumem, jaz pa on zadovolj. Sicer pa mi reče kašenkrat ko ne grem v šolo, ala danes ostani doma ki vidim da si zmantran(sem res) pa potem nadoknadim pa je vse ok, ne pa da mi dajo prepovedi. Tud če ne bi hodu bi mi pustil. A bi reku če si mona si mona. Saj ne da ti težim pa ti hočem škodit, škodiš sam sebi. Tako da je ista situacija tukaj domnevam

te pa ste vi s starimi ko oni v sedmih nebesih.... you have a perfect relationship :D :D

seos folk...se po par dneh s5 oglašam :) pofu*** sneg je v pondele potrgal par kablov za telefon itd in so komaj dans popravli :BUA: :BUA: a sm kaj zamudo tu gor tačas ?:D

hahaha, mi je reko štef ja, da ste ostali odrezani od sveta :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je res da ne hodi v šolo potem je pa res prou da so starši tako naredili, sicer pa kaj čejo govorit starši itak več kot tolko ne morejo uplivat.

Meni reče stari jaz ti dam vse, pa marsikaj naredi kar veliko očetov naredi naredilo(motor, auto, razne zabave) vse mi dovoli a ve da ga nebom zajebal, ker če on drži obljubo in mi vse dovoli potem si prisežem sam sebi da ga niti jaz ne bom zafrknil in tu je vsa umetnost. Potem se z očetom super razumem, jaz pa on zadovolj. Sicer pa mi reče kašenkrat ko ne grem v šolo, ala danes ostani doma ki vidim da si zmantran(sem res) pa potem nadoknadim pa je vse ok, ne pa da mi dajo prepovedi. Tud če ne bi hodu bi mi pustil. A bi reku če si mona si mona. Saj ne da ti težim pa ti hočem škodit, škodiš sam sebi. Tako da je ista situacija tukaj domnevam

:grim

men je v bistvu vse dovoljeno, dokler šola kolkrtolk laufa, pa dokler ne bojo plavci zvonil na vratih

pa tud če je pizdarija, se vse lepo pomenmo...če laufa z ene strani, pol z obeh strani

enostavno te postavjo pred dejstvo, pa ti rečejo: 'sej lahko pustiš zarad mene šolo če hočeš, js sm že zajebu življenje, ti pa če čš celo življenje trdo delat za 500 evrov na mesec, dej, samo pol si sam za vse'

pa vidm, da je men čis ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr :BUA: :BUA: zdele sm meu lepo cajt, sm šu šraufat motor, ker je frgazr zajbavou spet. poderem, pa vzamem vn en filtr za bencin k sploh ne rab bit tm, vržem skp, fergi dela k nov :D

Sm probov zalavfat, ga pa komi obrača. Kva je zdej to...se zajbavam, verglam... enkrat pa užge...pa ma res globok zvok pa mi ni blo nč jasn, nakar prav sestrična kva mi iz auspuha šprica :? :blink: grem gledat...je pa voda vn špricala :BUA:

Uzamem dol glavo, vidm da je notranja dihtunga bla pršipnena k smo zanč mal na hitr skp vrgl... :headbang: :headbang: :headbang:

Tk da, a kdo ve a prodajajo dihtunge sam v setu, al se da tud posamezno naročit? Al pa če ma mogoče kdo kšno doma? :blink: :D bi pa čim prej rabu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr :BUA: :BUA: zdele sm meu lepo cajt, sm šu šraufat motor, ker je frgazr zajbavou spet. poderem, pa vzamem vn en filtr za bencin k sploh ne rab bit tm, vržem skp, fergi dela k nov :D

Sm probov zalavfat, ga pa komi obrača. Kva je zdej to...se zajbavam, verglam... enkrat pa užge...pa ma res globok zvok pa mi ni blo nč jasn, nakar prav sestrična kva mi iz auspuha šprica :? :blink: grem gledat...je pa voda vn špricala :BUA:

Uzamem dol glavo, vidm da je notranja dihtunga bla pršipnena k smo zanč mal na hitr skp vrgl... :headbang: :headbang: :headbang:

Tk da, a kdo ve a prodajajo dihtunge sam v setu, al se da tud posamezno naročit? Al pa če ma mogoče kdo kšno doma? :blink: :D bi pa čim prej rabu :grim

driskota poklič, ma dihtung k dreka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa ste vi s starimi ko oni v sedmih nebesih.... you have a perfect relationship :D :D

hahahaha :lol1: sem se vsaj malo nasmejal v tem deževnem dnevu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v portorožu je :closedeyes: :closedeyes: :wacko:

kwa pa dela tm? A ni reku, da gre dons k langusu po vezni člen za ketno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa pa dela tm? A ni reku, da gre dons k langusu po vezni člen za ketno?

ne ne, dons bi ga jest mogu it iskt ta člen, pa mi zdej motor ne dela, drgač sva bla pa že use zmenena. kva pa u portorožu dela pa pojma nimam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, dons bi ga jest mogu it iskt ta člen, pa mi zdej motor ne dela, drgač sva bla pa že use zmenena. kva pa u portorožu dela pa pojma nimam :D

Mogoče je to tud en del kazni :D

reesko hec hec :P

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot riskotov pooblaščeni zastopnik: Risko je mal pozabu v šolo hodt, pa je pol prfoksa klicala tastare... je meu drisko celo pizdarijo, pol so v šoli napisal kazni, ki jih more on upoštevat, tastari so podpisal, in zdej je brez motorja do 1. maja in brez računalnika do 15.maja (upam, da sm si prov datume zapomnu). Z motorjom se ne sme furat, comp ma tut skos pržgan, ker downloada miljon stvari, sam zravn compa ne sme bit! :)

Vl loh hod, tut ostali lahko pridejo k njemu... prej sva zrihala zadno lampo iz LED diod, tko da je zdej čist zajeban.

That´s all folks :D

No jz sm meu podobne težave k reesko!!! Men ni ratal! :BUA: Zj pa lepo doma!!! Fotr me preganja kao če se nis učil boš pa delu!! Ni ql! :(

Vsaj glede motorja ni nobenih prepovedi!

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brodar ti si iz druge ne? kiri letnik si?

Ja sem ja. II. letnik II. gim. Ti pa si ziher na zdravstveni ker vidim da maš XT-jko pa sem jo že videl pred zdravstveno parkirano... Naj ugibam; včeraj si videl moj motor pred šolo da veš kam hodim ker sem ga tak mel edini tam parkiranega :D

drugi letnik je prdec mali :P

jok3 :D

Ti baraba moreš takoj nekaj pripomnit :P Osredotoči se raje na saj veš kaj pa mi potrobi pred hišo čimprej :P

kake kvalifikacije - lepo je blo za pogledat ne nias kaj :D

sao da bo Rossi zmago ju3 :P :D

Kje je Capirossi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jz sm meu podobne težave k reesko!!! Men ni ratal! :BUA: Zj pa lepo doma!!! Fotr me preganja kao če se nis učil boš pa delu!! Ni ql! :(

Vsaj glede motorja ni nobenih prepovedi!

katastrofaaaa, zakaj se te nisi kam drugam prepisal, al zaj misliš da boš v življenju skoz prišo z osnovno šolo al kaj :? :? :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!